Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - CryptoEnjoy 🍀
Añadido 14 jul. 2024

CryptoEnjoy 🍀

@enjoy_crypto_guild
Número de suscriptores: 27 922
Fotos: 2,490
Videos: 40
Enlaces: 1,280
Descripción:
🔥 Якщо не працює силка - пишіть в пошук тг CryptoEnjoy 🔥 ЧАТ - https://t.me/enjoy_guild 🔥 РЕКЛАМА - @enjoy_cooperation (promotion) 🔥 ПЛАТНІ АМА - @MORE_BLOOD_ME Розбан і всі питання по чату - @SilentBread
Fuente

CryptoEnjoy 🍀 | Кстаті все це падіння я на 99% впевнений вдавили фантіками, просто неі...

Logotipo de la comunidad de telegram - CryptoEnjoy 🍀 CryptoEnjoy 🍀 @enjoy_crypto_guild
13 800 Vistas/Alcance 2026-02-03 17:15 Mensaje №4835
Кстаті все це падіння я на 99% впевнений вдавили фантіками, просто неіснуючим ефіром\бітком через єбані фьючі де на маржу не треба токен да і впринципі ніхуя не треба...Коротко розпишу, кому цікаво сяде і прогуглить\нейронкою пропустить щоб не пушити свою ідею..В той день початку падіння золото втратило 10 ТРЛН $ за день, на скріні видно що в Китаю+ Європи+ США разом золота на 4 ТРЛН, так чим ми торгуємо? це весь світ продав золота в 1 день? звідки така оцінка? а все через єбані фантіки ( фьючерси, пізніше зрозумієте чому).Вернемось до крипти , ефір з 3к до 2200 втратив 96 млрд капіталізації, а біток 314 МЛРД $, давайте візьмемо що це фулл неліквід і реальних бабок там 20% ( що абсурд, але що б ви точно зрозуміли що давили фанітками) виходить реальна втрата на ринку 80 млрд живих бабок, тобто грошей ЯКІ ПРОДАЛИ В СТАКАН.Йдемо на ефірскан і дивимось що 66% ефіру лочено в стейкінг, а том компанії типу BITMINE, STRATEGY і т.д не продавали, ОГ кошельки ( типу того хто добував бітки і купував ефіри на ІСО) не продали нічого за ці дні , я конкретно про топ холдерів..Виходить в ринок продали 80млрд бабок, але ні 1 з великих гаманців не продав, біржі запаси також не продали, очевидно питання ЯКОГО ХУЯ ЦІНА ВПАЛА?Додавайте сюди що TOMLEE і SAYLOR публічно щотижня беруть на ЯРДИ баксів не зрушуючи ціну.а причина в фьючерсах, в фьючерсах є 2 варіанта торгівлі, USD-M ( це те що ми торгуємо, фантіки ) і COIN-M (Реальні фьючерси з забезпеченням в монеті в якій торгуєте)А тепер як виглядає ця схема..1. Єбані біржі бачать ліквідації + ХЛ ліквідації.2. Далі просто якийсь бінанс ( звідки йде індексація) просто давить в стакан неіснуючі гроші на своїй біржі всім на продаж на фьючерсах, він також може хоч секситіліон продавити, гроші не існуючи а всі бідки він бере вниз, значить всі хто купив в нього фантіків завжди будуть в мінусі бо він давить нижче.3. Крипта падає від фантіків = люди втрачають реальні гроші.Чому ця схема ЗАВЖДИ може працювати ВНИЗ але ніколи вверх.1. Ти наливаєш скільки завгодно ліміток на покупку фантіків, люди з фьючів вивести ассети не можуть, тому вони нічим не ризикують, а спотовий стакан пустий, та маркетмейки самі продавляюють вниз, наприклад 100 бітків може спокійно продавати ціну бітка на 1000 баксів, БО СТАКАНА НЕМА, бо всі думають що фаір прайс йде з фьючів, хоть раз подивіться стакан коли крипта падає і скільки там монет на покупку.2. Ти забираєш бабки у юзерів, через ліквідації шортів, а далі ті хто набрали лонги на низу самі дадуть ліквідність для старих шортів, а якщо люди почнуть більше лонгувати біржі нічого не заважає вдавити в стакан хоч секстиліон і ліквіднути, якщо компанії продадуть то для біржі ще краще ще нижче підемо а значить їх бідки налиті вище ще в більшому плюсі.. при цьому спот пустий, якщо якийсь сейлор викупить спот і індексує до нього фьючі біржа зробить вид що фантіків в стакані не було а відкриті лонги у людей стануть пвп і просто буде памп дамп як завжди..Чому таке не вийде зробити вверх? тому що якщо ти купиш на фантіки і запушиш ціну і вона індексується зі спотом реальні люди прийдуть і продадуть тобі її, і вийде дирка в бюджеті, бо хто оплачувати буде?.Якби не єбані фьючерси і фантіки ми би тільки росли, зараз ця хуйня настигла і драг метали, поки є фьючі ми не можемо рости, бо це можна вигідно маніпулювати.Від цього в мене і є тільт остані дні, я сиджу і стараюсь заробити в НІШІ де мною фулл маніпулюють а я стараюсь скидатись на здорову логіку, ЇЇ ТУТ ПРОСТО НЕМА.Не може золото втрачати по 10 трлн за день, не може біток падати на 30% без продажів, НЕ МОЖЕ СУКА.Да довгий пост, думав пострімити на цей рахунок, показати все в скані, фулл пояснити схему, але стало впадло, я знаю що ви не дочитаєте сюди, але мені похуй, мені потрібно було виговоритись.