Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - CryptoEnjoy 🍀
Añadido 14 jul. 2024

CryptoEnjoy 🍀

@enjoy_crypto_guild
Número de suscriptores: 27 922
Fotos: 2,490
Videos: 40
Enlaces: 1,280
Descripción:
🔥 Якщо не працює силка - пишіть в пошук тг CryptoEnjoy 🔥 ЧАТ - https://t.me/enjoy_guild 🔥 РЕКЛАМА - @enjoy_cooperation (promotion) 🔥 ПЛАТНІ АМА - @MORE_BLOOD_ME Розбан і всі питання по чату - @SilentBread
Fuente

CryptoEnjoy 🍀 | Залився в такі ставки на поліку - https://polymarket.com/event/edgex-f...

Logotipo de la comunidad de telegram - CryptoEnjoy 🍀 CryptoEnjoy 🍀 @enjoy_crypto_guild
6 940 Vistas/Alcance 2026-02-20 14:16 Mensaje №4857
Залився в такі ставки на поліку - https://polymarket.com/event/edgex-fdv-above-one-day-after-launch/edgex-fdv-above-1b-one-day-after-launchЛогіка наступна, всі ставки з ФДВ на виході токенів неймовірно просіли на фоні останього падіння бітка ( OS, OPINION і т.д)Зі всіх я вибрав найкращим залитись саме на EDGEX, давайте поясню логіку:1. Їх мем токен торгується 600М капи ( це лише мем, 30% якого роздано в спільноту і вони спокійно тримають ціну)2. токен LIT ще досі тримає ФДВ 1.5 ЯРДИ, якби все погано не було, ніхто не користуєтсья капа все ще більше EDGEX DEFILAMA - https://defillama.com/protocol/edgex-perps 22.5M$ revenue for 30D лайтер 6.5M$ за 30 днів, різниця х3.5.. 3. Якщо я не помиляюсь при виході лайтера їх ревеню було меньше чим в еджеХ але вийшли вони по 3М фдв і втримали його, тут же ставка лише на 1М фдв.4. місяць назад отримали інвест від CIRCLE - https://x.com/edgeX_exchange/status/20212235898909738425. В ДС писали що Токен як і у всіх перпдексів буде лише в них на сайті, відповідно не буде давки шортів, логіка зрозуміла. ( смс не знайшов, може бути вкид, але памятаю цей скрін по паблікам десь 2 місяці тому)6. СЕО клявся мамою що максимальна дата виходу проекта 31 березня, а значить тримати осталось не так довго ставку. ( смс не знайшов, може бути вкид, але памятаю цей скрін по паблікам десь 3 місяці тому)Якщо брати менеджерів та людей з амбами нам казали ту ж інфу, вихід Q1 залізобетонно^Основна логіка ставки що проект НАДТО недооцінений серед конкурентів виходячи з сухої статистики заробітку, теоретично це має бути так, а практично ринок може настукати по лбуЗ мінусів:- Хуй знає куди піде той ринок, очевидно при бітку 50к це як і будь які інші ставки на *лонг* не зіграютьСтавку на 2 МЛРД поставив під фліп, просто вийти на анонсі в х2, тримати не буду , а вот 1 М ФДВ буду тримати до лістингу прям, для мене тут шанс не 50 на 50, а чуть краще, також ще дивлюсь ставки по токену бейз, поки сюди кидати не буду, набираю з твінка там 0 лікви, да і цю ставку лише лімітками якщо вам цікаво