Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - МІНЕНЕРГО
Añadido 02 nov. 2023

МІНЕНЕРГО

@energyofukraine
Número de suscriptores: 10 523
Fotos: 5,560
Videos: 602
Enlaces: 2,710
Descripción:
Офіційний канал Міністерства енергетики України

👥 Número de suscriptores

10 523
Promedio/Día:: -5
Promedio/Tiempo:: -20
Promedio/Mes:: -67

👁️ Vistas promedio por mensaje

3 018
Promedio/Día:: 1,080
Promedio/Tiempo:: 4,559
ERR: 28.68%

📊 Mensajes por Día

2.8
Último día: 2
Promedio semanal: 2.6
Promedio por día: 2.8

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente confirmado 2025-05-01
Oficialmente no confirmado 2025-04-30
Oficialmente confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 261,200 25-01-08 11:05
❗️В Україні стартувала Всеукраїнська соціальна кампанія взаємної допомоги під гаслом «Турбуйся та модернізуйся — пройдемо зиму разом!»Мета кампанії — об’єднати українців задля ефективного використання енергії, знизити навантаження на енергосистему взимку та поділитися ефективними й доступними порадами, як подбати про себе та близьких під час можливих відключень. Ініціатором кампанії виступив український аналітичний центр DiXi Group, що працює у сфері енергетики та клімату. Обличчями кампанії стали телеведучі Аліна Доротюк, Олег Панюта й Олена Цинтила, які закликають українців до конкретних і доступних рішень щодо енергоощадності та підвищення власної енергобезпеки. У серії відеороликів та постерів вони демонструють прості кроки, що дозволять  кожному заощадити енергоресурси, зменшити витрати та підтримати енергетичну стабільність країни.📍У межах кампанії почала працювати онлайн-платформа, де зібрані актуальні рекомендації для українців на рівні індивідуальних осель та багатоквартирних будинків. Платформа надає інформацію про державні програми підтримки енергоефективності та інструменти фінансування. 📲Більше за посиланням
👁 1,900 25-01-01 16:26
Коли Путіну подарували владу в Росії більш ніж 25 років тому, щорічна прокачка газу через територію України в Європу становила 130+ мільярдів кубів. Сьогодні транзит російського газу – 0. Це одна з найбільших поразок Москви.Перетворення енергоносіїв на зброю та цинічний енергетичний шантаж партнерів – це те, що позбавило Росію найбільш привабливого для неї та географічно найдоступнішого ринку.Зважаючи на обставини, абсолютна більшість країн Європи до таких змін успішно адаптувалася. Сьогодні наше спільне завдання – підтримати Молдову в період енергетичної трансформації. Також ми маємо витримати істерику деяких європейських політиків, що віддають перевагу мафіозним схемам із Москвою замість прозорої енергетичної політики.Дуже сподіваємось і на збільшення постачання в Європу американського газу, про що вже говорив Президент Трамп. Співпраця й максимум пропозицій від партнерів на ринку дадуть змогу зробити ціни більш комфортними.Що більше буде газу на ринку від справжніх партнерів Європи, то швидше будуть подолані останні негативні наслідки європейської енергетичної залежності від Росії.
👁 33,700 24-12-29 15:15
📍Головне за тиждень 23-29 грудня🌍 Міжнародне співпраця та енергетична безпекаУкраїна послідовно і заздалегідь підготувалася до зупинки транзиту російського газу Україна виконала всі необхідні приготування, щоб забезпечити стабільне газопостачання споживачів в умовах повної зупинки транзиту російського природного газу у відповідності до інтересів національної безпеки. Місія МАГАТЕ задокументувала пошкодження критичних для роботи українських АЕС підстанцій внаслідок російських атак у листопаді-грудніЕксперти Міжнародного агентства з атомної енергії провели оцінювання пошкоджень, порівняли інтенсивність ударів з попередніми атаками, а також зафіксували результати виконаних відновлювальних робіт та стан пропускної спроможності електричних підстанцій. Впровадження нормативних нововведеньУкраїна створює систему мінімальних запасів нафти  З 24 грудня 2024 року в Україні почав діяти Закон «Про мінімальні запаси нафти та нафтопродуктів», спрямований на підвищення енергетичної безпеки країни та забезпечення сталого постачання нафтопродуктів у разі кризових ситуацій. 💼 Корпоративне управлінняПредставники Міненерго увійшли до складу наглядової ради КІЕП Київський науково-дослідний та проєктно-конструкторський інститут «Енергопроект» (АТ КІЕП) забезпечує інженерний супровід експлуатації АЕС та проєктування нових енергоблоків. Заходи та стратегічні рішенняЕнергетики вживають надзвичайних заходів для забезпечення електропостачанняЕнергетики оперативно проводять аварійно-відновлювальні роботи на об’єктах, після чергової масованої атаки на енергетичну інфраструктуру, і докладають максимум зусиль для забезпечення електропостачання українцям.Міненерго готове сприяти підвищенню економічної ефективності державних шахт – Анатолій КорзунЗаступник Міністра енергетики України провів зустріч з представниками профспілкових організацій гірників ДП «Львіввугілля».
👁 2,400 24-12-28 15:47
❗️Україна послідовно і заздалегідь підготувалася до зупинки транзиту російського газуУкраїна виконала всі необхідні приготування, щоб забезпечити стабільне газопостачання споживачів в умовах повної зупинки транзиту російського природного газу у відповідності до інтересів національної безпеки.💬«Ми проходили цілу низку стрес-тестів нашої газової системи для того, щоб бути впевненими, що після закриття транзиту ми зможемо функціонувати стабільно, забезпечуючи постачання газу до споживачів», - зазначив міністр енергетики Герман Галущенко в ефірі Національного телемарафону «Єдині новини».У питаннях транзиту газу позиція України була відкрита і послідовна.💬«Про те, що транзит зупиняється з 1 січня 2025 року, ми постійно комунікували. Тому в нас позиція не змінилася, ми готувалися до закінчення транзиту», - додав міністр.Щодо заяв керівництва Словаччини про намір зупинити постачання електроенергії в Україну у відповідь на припинення транзиту газу Герман Галущенко зазначив, що таке рішення буде грубим порушенням європейських регуляцій. Міністр енергетики з відповідного приводу вже звернувся листом до енергокомісара ЄС, до ENTSO-Е та до Енергетичного Співтовариства.В України є механізм, як замінити цей імпорт з іншими сусідами, які готові збільшити відповідні потужності. Такі переговори з партнерами уже було проведено. Герман Галущенко наголосив, що єдина причина взагалі імпорту електроенергії зі Словаччини – це дії країни-агресора російської федерації, яка окупувала та знищила частину генеруючих потужностей.💬«Треба розуміти, що імпорт електроенергії, і наш президент дуже чітко про це сказав, — це наслідок того, що росія окупувала Запорізьку АЕС і системно уже 3 роки знищує генерацію в Україні», - підсумував міністр енергетики.
👁 3,100 24-12-26 08:39
⚡️СИТУАЦІЯ В ЕНЕРГОСИСТЕМІ на 2️⃣6️⃣ грудня: енергетики відновили живлення для майже 600 тисяч споживачів 💡ГЕНЕРАЦІЯ ТА СПОЖИВАННЯ25 грудня росія здійснила чергову масовану ракетно-дронову атаку на українську енергетичну систему. Енергетики оперативно працюють над ліквідацією наслідків та відновленням стабільного енергопостачання.Внаслідок обстрілів сьогодні оператор системи передачі тимчасово застосовує стабілізаційні графіки погодинних відключень. Актуальні графіки розміщуються на офіційних ресурсах регіональних операторів системи розподілу. Слідкуйте протягом дня за можливими змінами.❗️Закликаємо всіх споживачів раціонально використовувати електроенергію. Ощадливе споживання допомагає знизити навантаження на систему.🔋ЗАЖИВЛЕННЯ СПОЖИВАЧІВМинулої доби енергетики відновили живлення для 585 687 споживачів, що були знеструмлені внаслідок бойових дій.⚛️СИТУАЦІЯ НА ЗАЕС💧Рівень води у ставку-охолоджувачі становить 14.12 м. Цього достатньо для забезпечення потреб станції.👥 FACEBOOK🎞 YouTube🌐 MinEnergy
👁 42,000 24-12-25 14:01
❗️Енергетики вживають надзвичайних заходів для забезпечення електропостачанняПісля сьогоднішньої чергової масованої атаки на енергетичну інфраструктуру енергетики оперативно проводять аварійно-відновлювальні роботи на пошкоджених об’єктах і докладають максимум зусиль для забезпечення електропостачання українцям. Про це в ефірі Національного марафону «Єдині новини» сказав заступник міністра енергетики Микола Колісник.💬«На сьогодні протягом доби енергетики, як тільки ситуація дала змогу, одразу почали здійснювати відновлення та усувати наслідки обстрілів. Це робиться для максимально швидкого ухвалення рішень щодо забезпечення потреб населення. Хочу підкреслити: сьогодні відбувся черговий комплексний обстріл, під час якого застосовувалися як «шахеди», так і ракети. Ворог цим чітко демонструє своє намагання дестабілізувати ситуацію та зруйнувати нашу енергетичну інфраструктуру», – сказав він.Він зазначив, що внаслідок атаки оператор системи передачі НЕК «Укренерго» вимушено застосовує заходи обмеження у вигляді стабілізаційних погодинних відключень електроенергії з метою збалансування енергосистеми, утримання її цілісності та стабільності електропостачання в цілому, нагадавши, що актуальні графіки обмеження енергопостачання слід дивитись на офіційних ресурсах своїх регіональних операторів системи розподілу.💬«Графіки є стабілізаційними, і вони залежать від технічного стану об’єктів. Ми ввійшли в опалювальний сезон із високим рівнем готовності енергетичного обладнання та енергетичної сфери. Однак ворог намагається максимально здійснювати комплексні атаки та порушити цілісність енергосистеми. Це єдиний фактор, який призводить до обмежень і запровадження графіків. Кожен обстріл, звісно, не додає потужності енергосистемі. Проте ми активно працюємо з міжнародними партнерами. Аварійно-ремонтні бригади швидко реагують, забезпечуючи відновлення, приймають оперативні та нестандартні технічні рішення, щоб утримувати постачання електроенергії для потреб населення», – повідомив Колісник.
👁 2,800 24-12-24 16:52
🛢️Україна створює систему мінімальних запасів нафтиЗ 24 грудня 2024 року в Україні почав діяти Закон «Про мінімальні запаси нафти та нафтопродуктів», спрямований на підвищення енергетичної безпеки країни та забезпечення сталого постачання нафтопродуктів у разі кризових ситуацій.Для обговорення особливостей реалізації Закону та координації учасників ринку в імплементації норм механізму під головуванням заступника міністра енергетики України Миколи Колісника у Міненерго відбулася зустріч з представниками державних органів влади, учасниками ринку нафтопродуктів, операторами, лабораторіями та органами оцінки відповідності. Микола Колісник нагадав, що відповідний Закон був ухвалений з метою підвищення рівня енергетичної безпеки України та сталого постачання нафти та нафтопродуктів на внутрішній ринок шляхом впровадження європейської моделі ринку палива. Учасниками заходу відмічено готовність до впровадження моделі мінімальних запасів нафти та нафтопродуктів, необхідність посилення спільної роботи щодо безпечності зберігання, розвитку відносин з сусідніми країнами ЄС, в яких відповідно до Закону можливо зберігати до 50% від об’єму МЗНН.  Угода про асоціацію України з ЄС передбачає запровадження надійного та прозорого механізму постачання нафти та нафтопродуктів на основі принципу солідарності Договірних Сторін Договору про заснування Енергетичного Співтовариства.З метою реалізації положень Закону було ухвалено такі нормативні акти:- Постанова КМУ № 1443 від 17.12.2024 “Деякі питання здійснення моніторингу ринку нафти, нафтопродуктів та скрапленого газу в Україні”- Постанова КМУ № 1455 від 20.12.2024 “Про затвердження Порядку створення, управління та функціонування системи мінімальних запасів нафти та нафтопродуктів в Україні”❗️Важливо! Для акредитації учасників в системі репортингу просимо надсилати заяви за встановленою формою на електронну адресу [email protected]
👁 41,200 24-12-22 17:01
⚡️За енергетиками - мільйони українців, яким потрібне світло – Герман Галущенко привітав працівників галузі зі святомМіністр енергетики України Герман Галущенко привітав з професійним святом - Днем енергетика - працівників і працівниць енергетичних компаній України і Міністерства енергетики, нагородивши колег-енергетиків відомчими відзнаками.Війна - це великі виклики і випробування. І енергетики з першого дня борються за світло. Адже ворог прицільно б’є саме по енергооб’єктах, щоб занурити країну в темряву, зламати опір, посіяти зневіру серед українців.Окрім обстрілів ракетами і дронами, ворог здійснює інформаційні атаки, поширюючи фейки про неспроможність енергосистеми, про те, що ми не пройдемо зиму. Але завдяки мужності, винахідливості, витримці енергетиків третій рік війни Україна має світло і тепло.Наші міжнародні партнери, відвідуючи пошкоджені об’єкти, вражені силою духу та професійністю наших енергетиків. Те, що мало б ремонтуватися тижні і місяці, вони відновлюють за лічені години і дні, працюючи без перепочинку. Адже за енергетиками - мільйони українців, яким потрібне світло.Енергетична галузь не тільки відновлюється, а й трансформується, розвивається на основі нових технологій, стає більш гнучкою. Їхній досвід – це надбання усього світу.Зі святом, дорогі енергетики!
👁 3,000 24-12-20 16:23
⚛️Франція підтримує розвиток атомної енергетики УкраїниФранція виділила 5,7 млн євро до Фонду підтримки енергетики України на розвиток проєктів в українській атомній галузі.Відповідну угоду було підписано директором Секретаріату Енергетичного Співтовариства Артуром Лорковським та спеціальним посланником Франції з питань допомоги та відновлення України П’єром Ельброном у присутності міністра енергетики України Германа Галущенка під час міжнародної Конференції Rebuild Ukraine Construction and Energy 2024 у Варшаві.💬«Україна і Франція постійно зміцнюють співпрацю в енергетичній сфері. Ми отримуємо значну підтримку від цієї країни і разом бачимо перспективу, зокрема у розвитку партнерства в атомній сфері. Дякуємо французьким партнерам за цей внесок і за те, що Франція, розуміючи важливість атомної генерації для сталості і зміцнення будь-якої енергосистеми, підтримує прагнення України розвивати атомну енергетику і готова допомагати нам зміцнювати нашу енергетичну інфраструктуру», – зазначив міністр енергетики України Герман Галущенко.📲Більше за посиланням
👁 1,500 24-12-19 13:20
🇺🇦🇦🇺Австралія внесе до Фонду підтримки енергетики України додаткові 6 млн євро Австралія внесе до Фонду підтримки енергетики України ще 6 млн євро. Загальний внесок країни зросте до понад 18  млн євро.📌Про це заявила міністр закордонних справ країни Пенні Вонг під час візиту до Києва.На зустрічі із заступником міністра енергетики України Романом Андараком Пенні Вонг запевнила, що Австралія і надалі підтримуватиме Україну та її енергосектор. Вона також засудила російські атаки на енергетичну інфраструктуру, наголосивши на важливості протидії таким діям. Роман Андарак  подякував австралійській стороні за допомогу, яка надається українському енергосектору з перших днів повномасштабного російського вторгнення і відзначив ефективність роботи Фонду підтримки енергетики України.  💬«Нещодавно оголошені внески донорів до Фонду досягли 1 мільярда євро. Це значний успіх і потужна підтримка від міжнародних партнерів. Фонд є ефективним механізмом, у рамках якого партнери контролюють виконання, здійснення закупівель та слідкують за використанням коштів», - зазначив заступник міністра.📲Більше за посиланням