Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - МІНЕНЕРГО
Añadido 02 nov. 2023

МІНЕНЕРГО

@energyofukraine
Número de suscriptores: 10 523
Fotos: 5,560
Videos: 602
Enlaces: 2,710
Descripción:
Офіційний канал Міністерства енергетики України
Fuente

МІНЕНЕРГО | ️ Герман Галущенко: Україна вітає успішну синхронізацію енергосистем к...

Logotipo de la comunidad de telegram - МІНЕНЕРГО МІНЕНЕРГО @energyofukraine
1 700 Vistas/Alcance 2025-02-09 12:48 Mensaje №3554
⚡️ Герман Галущенко: Україна вітає успішну синхронізацію енергосистем країн Балтії з європейською Україна вітає успішну синхронізацію енергосистем Латвії, Литви та Естонії з Синхронною зоною континентальної Європи (CESA), що має надзвичайне значення не тільки для посилення стійкості енергосистем країн Балтії, які стали частиною європейського енергетичного простору, але і для посилення енергетичної безпеки всього регіону. На цьому наголосив міністр енергетики України Герман Галущенко. 💬 «Ми вітаємо наших партнерів з країн Балтії, які зробили дуже важливий крок до посилення своєї енергетичної стійкості і безпеки, відмовившись від єдиної енергосистеми з росією і білорусією та приєднавшись до синхронної зони континентальної Європи. Це є черговим етапом зменшення впливу росії на європейські країни у сфері енергетики», - зазначив міністр. Понад добу балтійські енергосистеми працювали в ізольованому режимі з метою проведення системних випробувань, за результатами яких було підтверджено можливість синхронізації. Така інтеграція дозволяє країнам Балтії управляти своїми електромережами у тісній співпраці з усіма іншими країнами континентальної Європи, що значно підвищує регіональну енергетичну безпеку. Нагадаємо, Україна від’єдналася від енергосистеми росії і білорусі 24 лютого 2022 року, за кілька годин до початку повномасштабного російського вторгнення. Після 21 дня роботи в ізольованому режимі в умовах захоплення ворогом енергетичних об’єктів і постійних атак українська енергосистема довела свою стійкість і вже 16 березня 2022 року екстренно синхронізувалась з європейською мережею ENTSO-E.