Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Гомер-енергетик
Añadido 06 ene. 2025

Гомер-енергетик

@energy_energetic
Número de suscriptores: 1 541
Fotos: 24
Videos: 30
Enlaces: 300
Descripción:
У Гомера тільки правда, тільки хардкорд! Без цензури
Fuente

Гомер-енергетик | Підсумки енерго-тижня🏁🔚 Почнемо з кінця. На минулому тижні ми відмічал...

Logotipo de la comunidad de telegram - Гомер-енергетик Гомер-енергетик @energy_energetic
1 900 Vistas/Alcance 2025-02-21 14:18 Mensaje №230
🏁Підсумки енерго-тижня🏁🔚 Почнемо з кінця. На минулому тижні ми відмічали, що зима таки існує, бо нарешті зʼявився сніг 🌨️. На цьому тижні несподівано виявилося, що поліція таки існує 👮 . Як мінімум Головне управління в м. Києві. І не просто так, а займається справами на 18 млрд грн ОГТСУ. 🔥Справи з реальним газом також рухаються. Укртрансгаз з початку року вже купив 170 млн м3 за середньою ціною 27,5 тис грн/тис м3 без ПДВ. Паралельно НАК Нафтогаз проводить додаткову закупівлю газу на кордоні. Разом Група Нафтогаз за 1 квартал за поточними темпами імпортує біля 700 млн м3. 🤷‍♂️ ОГТСУ поки взагалі не закуповує газ, ані на внутрішньому ані на зовнішньому ринках… дуже не зрозуміло, може просто вже пакують речі 📦 ⏯️Гугл по запиту «Укрнафта продаж газа» видає таку інфу «Державна "Укрнафта" 19 лютого реалізувала 9 млн. куб. м природного газу за ціною 17 500 грн за 1000 куб. м, що майже вдвічі нижче за ринковий рівень, зафіксований на торгах АТ "Укртрансгаз" і далі звинувачення у фінансових втратах, але оригінальні публікації вже зняті з сайтів… Прям детективна історія, напевне журналісти перераховують фінансовий результат. ⏸️В електриці все спокійно. 🕯️Відключення йдуть в плановому режимі і там де треба. ⏫️Покупці вірять в зростання цін на електрику на березень, судячи з результатів продажів ресурсу Енергоатому на УЕБ. 💸В Київі проводиться купа конференцій по розподіленій генерації. Людей, які інвестують, доволі багато, але розуміння що буде з цим бізнесом далі у них обмаль. Інвесторами курує віра у дефіцит. Наскільки вона виправдана, подивимося найближчими місяцями. 🔊А поки: «storage, baby, storage» як сказав голова комітету ПЕК на одному з івентів. Головне щоб фінансовий результат рахувало не управління Поліції в м Києві.💫 ГОМЕР-енергетик 💫