Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Гомер-енергетик
Añadido 06 ene. 2025

Гомер-енергетик

@energy_energetic
Número de suscriptores: 1 541
Fotos: 24
Videos: 30
Enlaces: 300
Descripción:
У Гомера тільки правда, тільки хардкорд! Без цензури
Fuente

Гомер-енергетик | Підсумки енерго-тижня❄️Перше, можна сміливо констатувати, що зима ще і...

Logotipo de la comunidad de telegram - Гомер-енергетик Гомер-енергетик @energy_energetic
1 900 Vistas/Alcance 2025-02-17 10:23 Mensaje №229
🏁Підсумки енерго-тижня❄️Перше, можна сміливо констатувати, що зима ще існує. Дехто на її прихід не розраховував у будь-якому сценарії…. Але як це не дивно для лютого: сніг випав та мороз вдарив. ➡️Що у наслідках➡️⚠️Почнемо з аварійних відключень. Вони то є, то немає. Звісно холода додають навантаження на енергосистему. Але якщо говорити про те, що повинно підтримувати енергосистему в таких випадках: це імпорт. Він завантажений не більше 20%, а це значить що недозавантажено більше 1ГВт потужностей. Причина банальна: на понеділок 17 лютого ціна імпорту (навіть без додаткових витрат на перетин та таке інше) у 17 годинах з 24 вище української внутрішньої. Завдяки прайс кепам на нашому Ринку на добу наперед. Так, фахівці Регулятора прогнозували зниження цін у європах… але по факту його не видно. Той імпорт що надходить - не комерційний - заходить по спеціальній Постанові КМУ про не відключення. По факту скоріш за все в такій ситуації, не відключення = аварійній допомозі, але подивимось.🚢Підтриманню балансу в Енергосистемі мав допомогти турецький енергофлот. Але Forbes вже похоронив його у своїй статті. Багаторічний проект у підсумках має 300 млн грн нікому не потрібних витрат на будівництво інфраструктури і висновок щодо економічної недоцільності проекту за рахунок екстремально дорогої за витратами електроенергії. Несподіване закінчення мега проєкту. Експерти Forbes рекомендують використовувати побудовану інфраструктуру для розподіленої генерації… але і тут розподілених ентузіастів буде чекати економічний сюрприз.🧯По газу вочевидь пришвидшиться закупівля імпорту. Бо така погода має збільшити відбір до 80 млн м3/добу. Не зрозуміло тільки наскільки вистачить фінансової спроможності компаніям-закупівельникам. Бо разом вони наближаються до позначки 500 млн м3 з початку року, а це 300+ млн доларів.З початком тижня. Не замерзайте 🥶🥶🥶💫 ГОМЕР-енергетик 💫