Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Гомер-енергетик
Añadido 06 ene. 2025

Гомер-енергетик

@energy_energetic
Número de suscriptores: 1 540
Fotos: 24
Videos: 30
Enlaces: 300
Descripción:
У Гомера тільки правда, тільки хардкорд! Без цензури
Fuente

Гомер-енергетик | Підсумки енерго тижняЦього тижня світське життя енергетики було дуже н...

Logotipo de la comunidad de telegram - Гомер-енергетик Гомер-енергетик @energy_energetic
1 700 Vistas/Alcance 2025-01-17 16:24 Mensaje №213
🎬Підсумки енерго тижняЦього тижня світське життя енергетики було дуже насиченим.1️⃣ По-перше - це спроба енергопутчу. Міністру намагалися вручити чорну мітку. Але дуже якось невпевнено. Сьогодні всі в енергетичній спільноті купили попкорну 🍿 і очікували Хоррор муві (різкі запитання, кричущі кейси, шалені суми 💰). А по факту якесь Тіндер - шоу: хто кого знає і у кого з ким метч 💔Схоже путчистам треба краще готуватися, бо матеріал поки сирий. Навіть головний енергетичний ТСК-шник переплутав ціль і вдарив своєю ракетою по макету танку.2️⃣ Дзеркало тижня опублікувало статтю відомого Експерта-диседента пана Макогона про чергову зраду в Нафтогазі. Що знов сталося скажете Ви? Скотиняки в Нафтогазі викуповують місцевий газ на біржі, він каже що задорого. Замість цього експерт-диседент пропонує викуповувати газ у виробників за фіксованими Кабміном цінами. Чудова ініціатива, але її треба розповсюдити на всі товари (бо це потужні інноваціі) , і відразу ввести талони на харчі. Таке враження що еміграція проходить не в європах а десь у шушенському або у Кабміні Азарова. Доречі, ціни по яким НАК закуповував газ на внутрішньому ринку в середньому на 20% нижче європейських. Напевне треба перепублікувати статтю Дзеркала Тижня у Financial Times і запропонувати фіксовані ціни на європейському та американському ринку, звісно у суворій відповідності до розрахунків експерта.3️⃣НЕК Укренерго викрив проблеми з розподіленою генерацією: за 2024 рік введено в експлуатацію 104 МВт. Це досить далеко від 1ГВт. Потім вийшло розʼяснення НЕКа , що це не враховує потужностей виробництва для власних потреб. Але таке будівництво ніколи і не було державною програмою. Грантові проєкти Укрзалізниці, ОГТСУ і інших державних «генерацій» трошки затримуються на весну-літо.💫 ГОМЕР-енергетик 💫