Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Enaken 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

Enaken 🇺🇦

@enakench
Número de suscriptores: 14 862
Fotos: 2,120
Videos: 116
Enlaces: 2,070
Descripción:
Авторський канал. Тільки робочі схеми! Ютуб - https://www.youtube.com/@Enaken_ 🔗Зв'язок - @vasyloliynyk Рекламний менеджер - @optar_cpa, @tocatcrypto, @Vtlikkjr, @ostapsmm

👥 Número de suscriptores

14 862
Promedio/Día:: -6
Promedio/Tiempo:: -116
Promedio/Mes:: -949

👁️ Vistas promedio por mensaje

4 555
Promedio/Día:: 4,600
Promedio/Tiempo:: 4,199
ERR: 30.65%

📊 Mensajes por Día

0.7
Último día: 1
Promedio semanal: 0.7
Promedio por día: 0.7

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 3,980 25-07-14 16:33
🔹 Walbi — AI-біржа, яка росте разом із ринком!$BTC на шляху до 125k+, альти оживають і трейдери знову в грі. Якщо шукаєш платформу, яка справді допомагає заробляти в таких умовах, то Walbi чудове рішення.⚡️ Що змінилося на Walbi останнім часом:Редизайн - платформа стала ще зручнішою. Веб та мобільна версія оновлені під швидкі дії й UX трейдерівAI-сигнали - переїхали на нову архітектуру. Сигнали тепер точніші, а пояснення глибші. Це фіча №1, за яку я ціную WalbiMemepool на Solana - із інтеграцією Jupiter. Команда вже робить AI, який буде відсіювати скам меми. Крута штука для диких мем-сезонів P2P Predictions - трейдери змагаються, роблячи ставки на те, як закриється блок BTC. Реальний гемблінг для крипти AI-чат - тестують штуку, схожу на ChatGPT, тільки для трейдингу. Питаєш про ринок, аналіз, опір - і можеш відкривати угоди прямо там (гемчик)🤖 Автоторгівля моя окрема повагаБоти на AI, простий флоу, все під контролем. Я тестив - працює краще, ніж 90% приваток, які продають повітря))).На рості ринку це взагалі must-have: бот бере тренд і не пропускає рух.⸻🎁 Отримуємо $100 бонусу на комісіїWalbi дарує $100 кожному новому користувачу просто за реєстрацію.Це гроші які покриють комісії під час твоїх перших трейдів.👉 https://app.walbi.com/join/1821b8А для старих користувачів регулярні дропи, турніри, баунті та бонуси.
👁 4,100 25-07-12 11:53
Pump pump pump 🎮Зараз усі пишуть про сьогоднішній сейл PumpFun о 17:00. Там збирають шалені 600 млн$ і ажіотаж відповідний. Продають 150 млрд токенів за ціною 0.004$.Де можна купити токени $PUMP?✔️ На офіційній платформі: pump.fun✔️ На біржах-партнерах:— Bybit— Kraken— KuCoin— Gate.io— Bitget— MEXC— CoinlistДля себе вирішив заносити з кількох причин. Це реально одна з головних подій року в крипті - про неї всі говорять, великий хайп, а премаркет вже торгується по 0.0057$, що на 40% вище ціни сейлу. Тобто алоку можна спокійно захеджити і мати гарний прибуток.Але тут може зіграти жадібність, бо цілком реально злетіти до х2, і таке впустити буде шкода. Хоча, звісно, можуть і звозити вниз, фаду навколо вистачає, довго розписувати, але оптимально по рр це хедж(хоча я зараз взагалі в лонгу до сейлу)Залишається питання: на яку суму дадуть занести, але при такому великому сайзі наші об’єми мають пройти.Я планую заносити 5–10к, але ще остаточно не вирішив. Все таки не хочеться повторяти за стадом, надто багато збирають, висока оцінка, фаундер дивний тіп, тіма жадібна. Але погодьтесь, що буде смішно якщо вийдуть нижче сейлу, я наприклад у тір1 проектах такого не пам’ятаю
👁 3,550 25-06-30 14:14
Ви вже мабуть чули про новий DEX і Launchpad - BYREAL від Bybit?Першим сейлом у них буде якраз Fragmetric, де дають дуже хороші умови, але маленький рейз і доступ лише по whitelist. У мене, наприклад, немає гаманців, що пройшли, але, можливо, у когось із вас такі є - тоді це справді топ.Сейл уже стартував, і перевірити, чи ваш гаманець підходить, можна [тут]. ВЛ видавали холдерам TOPU NFT, топ юзерам Fragmetric, Ratex, Solayer. Але пишуть, що whitelist дали й просто активним Sol-гаманцям, тож перевірте.Основне: Виділено 8 млн токенів (0,8%) Збирають $360K у $bbSOL 100% розлок одразу на TGE, після завершення сейлу Клейм одразу на лістингу 1 липня🔹 Всього 5 тирів - з ціною від $0.025 до $0.065 (ціна премаркету 0.23$)📌 Формат: перепідписка в кожному • $0.025 — 1.6M FRAG ($25M FDV) • $0.035 — 1.6M FRAG ($35M FDV) • $0.045 — 1.6M FRAG ($45M FDV) • $0.055 — 1.6M FRAG ($55M FDV) • $0.065 — 1.6M FRAG ($65M FDV)💡 Можна заносити в кілька тирів, але сумарно не більше ніж 10 $bbSOL.‼️ Якщо заніс в один назад витягти не можна. Хочеш інший тир - треба депати додатково.🔁 Невикористаний bbSOL повертається назад.
👁 5,200 25-06-13 11:59
Заходжу в новий сейл ENSO на Coinlist!Після ряду не надто цікавих сейлів на CL, цього разу маємо доволі перспективний проект.ℹ️ Enso — кросчейн-інфраструктура для об’єднання різних блокчейнів та DEX’ів. Їхніми продуктами вже користуються LayerZero, zkSync, BeraChain, Uniswap та інші.🏦 Фонди: зібрали $9.2 млн інвестицій від топових фондів — Polychain, Dfinity, Multicoin Capital, Spartan Group.💰 Умови сейлу:▪️ Ціна: $1.25 ▪️ FDV: $125 млн▪️ Розлок: 100% на лістингу▪️ Лістинг обіцяють у Q3 2025▪️ Ліміти: від $100 до $2.5 млн▪️ Виділено на сейл: 4 млн токенів (+ ще 4 млн можуть додати)🕒 Період сейлу: з 12 червня 20:00 до 19 червня 20:00.⚙️ Система розподілу: Filling Up From The Bottom — від меншого запиту до більшого, з лімітами на акаунт. За аналогією з WCT, у минулому на такому форматі можна було купити на будь-яку суму.📈 Що важливо: • Можемо купити дешевше за фонди • 100% розлок на лістингу - можна буде одразу фіксувати прибуток • Є нюанс - спочатку проект не вийшов на CL за вищою ціною, зараз знижена, щоб запустити.Особисто я ще подивлюсь по динаміці внесків, але планую заходити на кілька тисяч $.При участі вводьте мій промокод ENAKEN - це підвищує шанси на отримання алокації (так пише сама команда Coinlist), + ви таким чином підтримуєте наш канал.
👁 3,900 25-05-19 17:12
🍻 $BEER 2.0 — Повернення легендиПамʼятаєте $BEER, який зробив 50x і качнув пів мільярда капи за 2 тижні? Шуму наробили стільки, що після них під тренд виходили і вода, і кава - коротше, всі напої. Так от, тепер та сама команда запускає $BEER 2.0.💥 Минулі досягнення:— $500M MarketCap всього за 14 днів— #1 в трендах DexTools, CMC, CoinGecko— Біржі: Bybit, MEXC, BingX, Gate, Bitget, BitPanda — за тиждень— 300k+ учасників у BEERIONAIRE кампанії— $100M+ добового об’єму— BitPanda не витримала хайпу 🤯Ну і тепер — $BEER 2.0 запускає пресейл 21 травня о 20:00. Раннім учасникам обіцяють +20% бонусу на перші покупки, до +50% алокації для найшвидших, оновлену токеноміку, сильну KOL-стратегію, топові CEX-листинги та акцент на реальну культуру й позитивне мислення (PMA).Як на мене то цікаво. Мені лиш не подобається, що вони взяли за основу ту саму назву. Думаю, щось нове качнути було б краще, хоча їм має бути видніше. Також потрібно розуміти, що це лудка, і тут заходимо на те що не шкода, я виділю пару сотень та спробую взяти токен у середу. Сподіваюсь, і цього разу не підведуть. Що думаєте?Вони вже активно качають соц.мережі та готуються до виходу, нижче залишу лінки:Сайт | Telegram Chat | Twitter | Instagram
👁 4,000 25-05-01 17:51
Заношу в новий сейл на Coinlist - FLEEKFleek - технологічна платформа для створення AI-агентів, максимально трендова історія в сучасних реаліях. Отримали 30 млн$ інвестицій від топових фондів: Polychain Capital, Coinbase Ventures, DCG та іншихДеталі сейлу: • Ціна: 0.75 $ • FDV: 75 млн $ (дешевше, ніж у фондів) • Розлок: 100% на лістингу • Період сейлу: з 1 травня 20:00 по 8 травня 20:00 • Лістинг — у 3 кварталі 2025 рокуТут все буде по аналогії з сейлом WCT чи сейлами на Binance — перепідписка, і дадуть занести суму в залежності від того, скільки всього занесуть користувачі. На WCT можна було заносити макс 400 $ на ак, тут думаю може бути навіть більше.Єдиний мінус — це пізній вихід. А так, по всьому іншому я вважаю це ізі гроші. Тому, хто готовий зробити інвест і почекати приблизно 4 місяці — заходьте.Лінк на сейл FLEEK - ТУТ Я планую розкинути на три акаунти по 1000 $, і якщо не дадуть таку суму занести, то підключу ще пару акаунтів. До кінця сейлу вже буде зрозуміло по тому, скільки реально можна буде занести.Хто буде заходити в сейл, то при введенні суми алокації також введіть промокод — ENAKEN. Команда Coinlist запевняла, що з промокодом користувачі матимуть пріоритетну чергу на отримання алокації та не буде рефанду. У WCT якогось пріоритету не помітив, а от рефи справді були, хоча неясно, чи були вони в тих, хто без промо. В будь-якому випадку, навіть без користі можете підтримати мене та вказати промокод. Дякую!
👁 4,700 25-04-15 13:11
Зараз доступний сейл від ShardeumShardeum — це Layer 1 блокчейн нового покоління, який впроваджує справжню масштабованість без шкоди для децентралізації. Перший у світі динамічно шардингований EVM-сумісний блокчейн, де чим більше користувачів — тим швидше працює мережа.💡 У чому фішка?– Мережа не гальмує при навантаження– Супернизькі фіксовані комісії– Підтримка смарт-контрактів Solidity– Ідеальний варіант для DeFi, GameFi та будь-яких Web3 проєктів🤝 Топ-партнери та підтримка:– Інвестиції від Coinbase Ventures, Kraken Ventures, Jane Street, Galxe, Luganodes. Команда з досвідом в NASA, Microsoft, Polygon, NASA JPL. Активна підтримка спільноти: 1M+ у Discord, сотні нод по всьому світу❗️Зараз є можливість залетіти в Token Sale Shardeum (Дедлайн 4 травня 2025):▫️Ціна токену: 1.41$, зараз можемо зайти по ціні 0.90$ (Для тих, хто зацікавлений у ролі валідатора — доступна покупка на суму від $2000 за ціною $0.83 за токен.▫️Мінімальна покупка: $50/$2000▫️Приймаються: ETH and also BNB chain supported▫️ББез вестингу чи локів — токени відразу твої🧠 Посилання на сейл: https://shardeum.tokensoft.io/event/3247 ( треба KYC)
👁 4,900 25-03-21 17:24
Забираємо 100$+ від WEEXБіржа зараз активно заходить на наш регіон, і як багато хто вже міг побачити — вони роблять спільні промки з інфлами. Мені запропонували цікаві умови для вас, на яких справді можна заробити — тут навіть рахувати не потрібно. Одразу кажу: це не реклама, а просто запропонували умови, які, я подумав, можуть бути вам цікаві.🔹Шо робити? - Реєструємось на біржі за посиланням - Підтверджуємо участь на сторінці і виконуємо завдання (цей лендинг працює й відкривається тільки у рефералів або ще не зареєстрованих осіб)Далі виконуємо завдання, які вам підходять, наприклад: - Додайте пошту або номер телефону до облікового запису — отримаєте до 100 USDT у бонусах- За депозит та обʼєм у 10к — бонус 50$, і т.д.Бонусами можна торгувати, і все що торганете в плюс — ваше! ❗️Загалом там можна зібрати дуже багато бонусів, і головне — вони всі сумуються.Як на мене, умови реально хороші, можна нормально залутати. Мене тільки трохи бентежила сама біржа — чи не буде у вас з нею проблем. Але мене запевнили: якщо буде якась ситуація — все вирішується швидко через менеджера.
👁 7,500 24-12-24 12:17
Ви вже створили ак в крипто соц.мережі SL8? 👍SL8 — це проєкт із власною екосистемою, основним продуктом якої є крипто-мережа, схожа на Twitter. Засновник — українець, і великий акцент робиться саме на українському ком’юніті. Планується масштабний розвиток у 2025 році.Проєкт має свій нативний токен $SSLX, який вже торгується на Whitebit, Coinstore, StellarTerm. У першому кварталі 2025 року заплановано лістинг на топових біржах. Є інформація, що в січні токен $SSLX з’явиться на 3 біржах із топ-10-15 CMC, а в лютому на нас чекає лістинг на Bybit або OKX.🎁Тепер саме цікаве, проєкт підготував бонус для нашого каналу, 100 перших людей зможуть отримати 100 токенів $SSLX, + обіцяють нагороди за активність. (Для його отримання потрібно активувати гаманець)Що робити🍭Реєструємось на сайті ( код запрошення - TuvChn )Качаємо додаток Apple / Android Активовуємо гаманець і використовуємо наш ваучер: JP3f1evJq3Q‼️А ще завтра має стартувати сейл від SL8. Для участі потрібно мати на гаманці токен $SSLX. Сам сейл проходитиме на окремому лендингу, прив’язаному до вашого профілю в SL8. Більш детальніше про сейл можна прочитати тут
👁 4,900 24-11-25 16:22
Заходжу в Memhash!Краще пізно, ніж ніколи. Спочатку я трохи недооцінив цей фарм, але ще є час усе надолужити.💲 Memehash — майнінг криптовалюти всередині Telegram, реалізований завдяки ідеї CEO добре відомого Major. До речі, навіть Дуров неодноразово натякав на цей проєкт.Майнити можна з будь-якого пристрою, але швидкість у певній мірі залежить від потужності процесора. Однак, судячи з оглядів, більш важливим є рівень енергії, адже саме від нього залежить, як довго можна фармити. Команда проєкту встановила плату за вхід. Наразі можна приєднатися за 666 зірок (~12$). Зірки можна купити напряму з картки, але вигідніше через Fragment: достатньо підключити Telegram, гаманець і оплатити в TON.🥰 Почати майнити ТИК - https://t.me/memhash_bot Якщо розрахувати ціну токена при FDV у $50 млн (що цілком реально), то вийде ~$0.05 за токен. За день реально зібрати 200–300 токенів.⚡️При цьому 300 токенів можна отримати, якщо пощастить видобути блок, оскільки видобувачі блоку отримують 70% нагороди, а решта 30% розподіляється між усіма учасниками (тому зазвичай при включеному майнері буде падати 0.1-1.5 токена)Зараз добуто 18% токенів, тому ще є час добре фармити. Думаю, у майбутньому, коли буде видобуто понад 50%, вони можуть зробити вхід безкоштовним, щоб залучити більше аудиторії та отримати більшу внізнаваність. Однак тоді фарм уже не буде таким вигідним.📹 Скоро запишу детальне відео про це, щоб не розтягувати пост. Якщо є питання — пишіть у коментарях!