Fuente
El Futbólicо | Іспанський футбол | Ла Ліга | | Ситуація в «Мадриді» – депресивна. Наразі звідусіль зʼявляються лише...
531 Vistas/Alcance
2025-12-08 13:44
Mensaje №17163
🇪🇸 | Ситуація в «Мадриді» – депресивна. Наразі звідусіль зʼявляються лише негативні новини:– Едер Мілітан вибув на 4 місяці;– Захисників майже немає;– Алонсо вже практично звільнено, матч з «Сіті» має стати останнім;– Гра у Більбао була винятком (Шабі пообіцяв команді два вихідних за перемогу);– Звʼязок між Алонсо та роздягальнею втрачено.З усього цього, душе шкода Мілітана. Це жах, як настільки топовий захисник, з такими даними та абсолютно сталевим характером, має таку невдачу зі здоровʼям. Травми, які він отримує, це не питання слабкого здоровʼя чи поганої підготовки: хрести двічі, вчора розрив мʼяза у різкому ривку на розвороті.Ще прикріше стає, коли згадуєш, що там був офсайд… і що Едер, за інформацією Аранчі Родрігес, відчув дискомфорт на початку епізоду, але дограв його до кінця.Також зʼявляються новини щодо кандидатів на заміну Алонсо:– Зінедін Зідан (абсолютний пріоритет)– Альваро Арбелоа– Юрген КлоппEl Mundo не включає у список Арбелоа, інші не рахують Клоппа. Усі сходяться, що мсьє Зідан – пріоритет. Але там інше питання – збірна Франції. Пʼять років очікувань і ось так відмовитися? Я буду здивований.Розбирати щось зарано. Але напевно можна сказати, що процеси негативні, й одними з винуватців у них є Рада директорів.@elfutbolico