👁 3,930
26-06-23 14:05
СБУ та Нацполіція викрили посадовця міськради на мільйонних збитках під час відбудови школиСлужба безпеки та Національна поліція викрили посадовця однієї з міськрад Чернігівщини, через якого відбудова школи, пошкодженої внаслідок російської агресії, обернулася для громади мільйонними втратами.За даними слідства, поки тривала відбудова навчального закладу, 45-річний фігурант використав службове становище та забезпечив виконання ремонтних робіт на вигідних для підрядника умовах.Як встановило розслідування, до кошторисної документації були внесені окремі будівельні матеріали за цінами, що суттєво перевищували ринкові.За висновками проведених експертиз, такі дії спричинили територіальній громаді понад 1,2 млн грн збитків.На підставі зібраних доказів посадовцю міськради повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).Комплексні заходи проводили співробітники СБУ в Чернігівській області спільно з Національною поліцією за процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури.📢 Єдиний РАДАР 🇺🇦t.me/e_radar_ua