Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо
Añadido 14 jul. 2024

1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо

@dynamo_news_1927
Número de suscriptores: 3 163
Fotos: 1,060
Videos: 876
Enlaces: 1,230
Descripción:
Ідентифікатор в Реєстрі - R40-06237 28500, м. Долинська, вул. Нова, буд. 104, кв. 30 тел. 380689952474 [email protected] Цей telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШЕ 21 РОКУ

👥 Número de suscriptores

3 163
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -3
Promedio/Mes:: -23

👁️ Vistas promedio por mensaje

834
Promedio/Día:: 806
Promedio/Tiempo:: 862
ERR: 26.37%

📊 Mensajes por Día

6
Último día: 4
Promedio semanal: 5.9
Promedio por día: 6

Historial de cambios de nombre

1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо 2025-03-24
Динамо Київ - 1927 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

🇺🇦 Сергій Ребров поділився очікуваннями від матчів плей-оф відбору ЧС та наголосив, що збірна України має хороші шанси поборотися за путівку на турнір💬 «Я дуже задоволений, що наша країна потрапила до плей-оф відбору на чемпіонат світу. Я знаю, скільки хлопці працювали для цього, і дуже вдячний їм. Останні матчі групового етапу відбору, зокрема проти Ісландії, були дуже цікавими. Думаю, ми заслуговуємо на вихід на чемпіонат світу.До плей-оф підходжу з робочим настроєм. Я знаю, що всі хлопці готуються, ми постійно на контакті, і вони чекають на цю гру. Уся країна чекає цих матчів, тому будемо працювати. Вважаю, що в нас є хороші шанси вийти на чемпіонат світу.Так, це дуже складний плей-оф, але, на мою думку, легких плей-оф не буває — незалежно від того, яка команда тобі випаде. Перед минулим чемпіонатом Європи також були дуже важкі матчі — проти Боснії і Герцеговини та Ісландії. Переконаний, що й зараз нас чекають дуже непрості ігри» .👑 Забирай бездепозитний бонус 1000₴ для ставок в betking по промокоду FCDKУЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЯ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ. ТОВ «СЛОТС Ю.ЕЙ.» Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення букмекерської діяльності у мережі Інтернет від 05.12.2024 (Рішення Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей №559 від 21.11.2024). Строк дії ліцензії 5 років.
🤔 Головний тренер національної збірної України Сергій Ребров в ефірі Ютуб-каналу «Футбол 360» висловився стосовно потенційної можливості натуралізувати бразильського правого вінгера Шахтаря Педріньйо.🗣 «Мені важко це коментувати. Якщо хтось хоче натуралізувати – я не можу цього зробити. У мене контракт закінчується за три місяці – я не знаю, де я буду. Не можу сказати, що когось хочу натуралізувати». 👉🏼 Фахівець наголосив на правилах, згідно з якими футболіст має виступати в Україні п’ять років, щоб мати можливість отримати громадянство й, відповідно, виступати за збірну.🗣 «У Педріньйо чи ще когось немає тих п'яти років. Коли вони будуть, коли буде бажання Шахтаря і насамперед гравця... Це важливий фактор для самого футболіста – ти змінюєш громадянство. Це не просто, що тренер збірної чи клуб захотів. Дуже важливо, аби це надходило від футболіста, а не від збірної». 👑 Забирай бездепозитний бонус 1000₴ для ставок в betking по промокоду FCDKУЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЯ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ. ТОВ «СЛОТС Ю.ЕЙ.» Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення букмекерської діяльності у мережі Інтернет від 05.12.2024 (Рішення Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей №559 від 21.11.2024). Строк дії ліцензії 5 років.
🇺🇦 Журналіст і ведучий Ігор Циганик в ефірі свого ютуб-каналу висловив свою думку про перспективи появи в збірній України вінгера Динамо Андрія Ярмоленка в матчах плей-оф кваліфікації чемпіонату світу 2026 року.🤨 Одним із стимулів для появи Ярмоленка у складі збірної України на матчах плей-оф відбору на ЧС Циганик бачить велику кількість травм серед інших футболістів. 🗣 «Якщо всі травмуються, хто там може зіграти на фланзі, то викличе Ярмоленка. Іншого варіанту не буде. Хоча дивіться, Довбик травмований. Яремчук тільки перейшов в Олімпік. Ванат травмувався. Цілком можливо, що може бути одним форвардом Яремчук, який невідомо, як дебютує в Ліоні». 👉🏼 За словами журналіста, йому самому дуже цікаво, як вінгер, який є при такому сценарії «першою опцією», проявить себе в нинішній команді Сергія Реброва. 🗣 «Ну, він буде першим номером. Ну, але хтось повинен ще крім нього бути. Тому цілком можливо, що будуть розглядати такого досвідченого футболіста, як Ярмоленка. Але цікаво, як Ярмоленко зараз сам він виглядає. Він нещодавно так само повернувся в групу, почав працювати».
🧐 Півзахисник Шахтаря Педрінью прокоментував інформацію про можливу натуралізацію у збірну України:🗣 "Якщо чесно, я дізнався про це лише з інтернету. Ніхто з тренерського штабу не говорив безпосередньо зі мною. Я чув чутки через своїх агентів, але нічого офіційного. Я прокинувся здивований усіма цими новинами. Це залежить не лише від мене, є багато чинників. Я почекаю, щоб побачити, чи інтерес справді існує, перш ніж ухвалювати будь-яке рішення.Я мав би подумати про те, що найкраще для моєї кар’єри та моєї родини. Грати на чемпіонаті світу – це мрія. Я завжди мріяв представляти Бразилію, але я б сів із родиною та розглянув, чи буде це корисним для мого розвитку. Україна близька до кваліфікації на чемпіонат світу. Якщо це щось, що сприятиме моїй кар’єрі, я ретельно це обміркую. Але, звичайно, мрією мого дитинства завжди була збірна Бразилії", – цитує бразильця Flashscore. 👉🏼 Нагадаємо, що раніше повідомлялось, нібито тренерський штаб збірної України на чолі з Сергієм Ребровим зацікавлений у натуралізації Педрінью, щоб він зіграв проти Швеції у плей-офф кваліфікації до ЧС-2026. Матч Україна – Швеція запланований на 26 березня. У разі перемоги українська команда зіграє у фіналі відбору проти переможця пари Албанія – Польща.
👉🏼 Журналіст Віктор Вацко висловився про стратегію «Динамо» зі ставкою на молодь:🗣 Ставка на молодь та вихованців - це теж клубна стратегія. Склад із досвідчених гравців плюс посилення ключових позицій молоддю – це історія, яка має право на існування. Але якщо ми говоримо про конкретний клуб у конкретно взятий період, то у мене виникає декiлькпа «але». Про які цілі та завдання ми говоримо з такою стратегією. Ми ж бачимо, що відбувається зараз. Є склад із досвідченими гравцями та своєю молоддю. І при цьому ми бачимо результат – 4-е місце у турнірній таблиці та виліт зі всіх єврокубків цього сезону. Значить, все працює не просто дуже добре. Те, що в молодих горять очі... Це не дасть досвіду, тактичного розуміння та технічних навичок.За рахунок очей, що горять, ти багато у футболі не досягнеш. Гравці переходять з U-19 до першої команди і з ними ще працюватимуть і працюватимуть. Спочатку вони мотивація б'є через край. На якісь помилки заплющуються очі, бо молодий гравець. Але що потім з ними відбувається? Чому через рік у дорослому футболі вони зупиняються та не розвиваються? «Динамо» не може посилити свій склад іноземцями вже скільки років? Але при цьому хтось із своїх вихованців став впливовим у грі команди?Хтось увірвався так, що питань немає. Не так, що зіграв одну-дві гри, всі ахнули і все. Ванат такий один. Все. Його продали і вже паніка, бо немає нападаючого. Купують такого румуна, який навіть не може знайти гольовий момент. Не те що забити. Якби клуб мав стратегію, то навіщо купувати Бленуце, якщо є Пономаренко та Герреро.
🧐 Україна може втратити Вівчаренка через новий закон? 👉🏼 Журналіст Ігор Циганик поділився інформацією щодо можливого відходу Костянтина Вівчаренка з Динамо та чому ним так цікавляться в Європі:🗣 "Костянтин перебуває на радарах багатьох клубів. Чому? По-перше, він багато часу виступав за молодіжну збірну і виступав дуже непогано. Плюс, у тих єврокубкових матчах Динамо Вівчаренко також мав дуже непоганий вигляд. 16 січня вийшов закон про множинне громадянство в Україні. Поки що незрозуміло, що це означає.Наскільки я розумію, Вівчаренко має коріння, яке дозволяє йому в перспективі отримати болгарський паспорт. Якщо це станеться, то в європейських клубах він не вважатиметься легіонером. Це не означає, що так станеться абсолютно точно, але це може статися. Пропозицій щодо придбання Вівчаренка на сьогодні поки немає. Він може опинитися в оренді із правом викупу, оскільки перебуває на радарах європейських клубів. Так само як і Бражко, та інші молоді футболісти Динамо, які грали в єврокубках", – поділився Циганик у програмі Циганик Live. 👑 Забирай бездепозитний бонус 1000₴ для ставок в betking по промокоду FCDK
Микола Шапаренко продовжив контракт із «Динамо» 🇺🇦🇺🇦 Півзахисник «Динамо» Микола Шапаренко продовжив контракт із «Динамо» на п’ять років.⚽️ Микола є вихованцем маріупольського «Іллічівця», з яким зробив перші кроки в дорослому футболі. У червні 2015 року він приєднався до «Динамо».ℹ️ Після виступів за команди «Динамо» U19 та U21 Шапаренко дебютував за першу команду «біло-синіх» у листопаді 2017 року в матчі Української Прем’єр-Ліги проти кропивницької «Зірки». Відтоді Микола закріпився в основному складі, ставши для команди надзвичайно важливим гравцем на майбутні роки. 🤍💙 У динамівській футболці Шапаренко зіграв 230 матчів, у яких забив 32 голи та віддав 41 результативну передачу. За час виступів у складі киян він встиг стати дворазовим чемпіоном України, дворазовим володарем Кубка України та дворазовим володарем Суперкубка України.😍 Завдяки успішній та видовищній грі за «Динамо» Микола став одним із провідних гравців національної збірної України, за яку він уже провів 48 матчів.Футбольний клуб «Динамо» вітає Миколу Шапаренка з підписанням контракту! Бажаємо подальших успіхів, кар’єрних звершень, перемог та трофеїв разом із командою 🤝
🔹 Півзахисник київського «Динамо» Самба Діалло розповів детальніше про своє повернення в команду, мотивацію на зимові збори та подальші перспективи в складі «біло-синіх»:🗣 З якими емоціями повернувся до «Динамо» після оренди? Можу сказати, що для мене багато що змінилося. Зараз прийшов тренер, з яким я працював раніше в юнацькій команді. Він мене знає, і я його знаю. Тому я зараз дуже вмотивований. Як я вже казав, найголовніше добре провести збори й викластися на максимум, показати наші найкращі риси, щоб якнайкраще підготуватися до другої частини сезону.🗣 Хто допомагає в адаптації? Я б не сказав, що мені потрібна нова адаптація, тому що я вже досить довго знаходжуся в команді. Я працював раніше з Ігорем Володимировичем, і тому зараз найголовніше просто дослухатися до його порад та вимог і робити те, що він просить.🗣 Розмова з головним тренером? Ми мали розмову перед відпусткою. Він мені сказав, щоб я готувався під час відпустки, не байдикував, бо те, що ми працювали раніше в юнацькій команді, не означає, що я матиму місце в основному складі зараз. Все залежить тільки від мене. Я маю проявити себе якнайкраще на зборах, важко працювати, і тоді, можливо, отримаю шанс.🗞 Офіційний сайт «Динамо»
🤝 Динамо зіграло внічию з польським середняком у першому матчі 2026 року Динамо – Корона – 0:0Перший матч 2026 року київське Динамо проводило на зборах у Туреччині проти польської Корони. Команда посідає дев'яте місце у чемпіонаті.Першу нагоду створили саме динамівці: Попов скористався помилкою поляків та небезпечно пробивав, але воротар Корони врятував команду. Динамо мало перевагу за володінням, але моменти створювало не так часто, тож забити у першому таймі не вдалося.Перед початком другого тайму Костюк зробив одразу 11 замін. Стемпінські у середині другого тайму виходив віч-на-віч із Суркісом та навіть перекинув мяч через воротаря Динамо, але не потрапив у ворота. У відповідь, Шапаренко на 86-й хвилині вийшов на ударну позицію, але від вірного голу Корону врятував захисник, заблокувавши удар українського хавбека.Загалом у другому таймі команди лише один раз пробили у площину воріт. Це зробив Володимир Бражко на 93-й хвилині, але його удар важко назвати небезпечним. У підсумку, 0:0 у першому матчі Динамо в Новому році.📆 Свій наступний матч Динамо проведе 25 січня проти команди з Косова Малішева.
👉🏼 Нова угода розрахована до 31 грудня 2030 року🎤 Центральний захисник поділився своїми емоціями після підписання нового контракту з «біло-синіми»:🗣 Після повернення з відпустки ми швидко все обговорили із клубом, домовилися та підписали контракт. Жодних недомовленостей не виникло – усе пройшло добре.Цілі? Хочеться вигравати все, у чому ми беремо участь. Для такого клубу, як «Динамо» (Київ), – це стандарт.У чому я найбільше додав з 2023 року? Думаю, перш за все я подорослішав та змужнів – як у житті, так і у футбольному плані. Коли приходив, відчувався перехід із юнацького футболу. Зараз стало більше впевненості та психологічної стійкості. У 19 років тиск відчувається не так сильно, як коли ти граєш за першу команду, та ще й у «Динамо» (Київ). Саме ці фактори, на мою думку, стали ключовими.Якщо чесно, на такий стрімкий розвиток я не дуже розраховував, але це була моя мрія. Я завжди дякую Богу за шанс, який мені дали. Окрема подяка Олександру Володимировичу Шовковському: він залучив мене до зборів, повірив у мене, дав можливість проявити себе. Також завжди підтримували тренерський штаб та партнери по команді. Я не очікував такого різкого розвитку подій, але для мене це велика честь та гордість. 🗞 Джерело: fcdynamo.com