Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо
Añadido 14 jul. 2024

1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо

@dynamo_news_1927
Número de suscriptores: 3 163
Fotos: 1,060
Videos: 876
Enlaces: 1,230
Descripción:
Ідентифікатор в Реєстрі - R40-06237 28500, м. Долинська, вул. Нова, буд. 104, кв. 30 тел. 380689952474 [email protected] Цей telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШЕ 21 РОКУ

👥 Número de suscriptores

3 163
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -3
Promedio/Mes:: -23

👁️ Vistas promedio por mensaje

834
Promedio/Día:: 806
Promedio/Tiempo:: 862
ERR: 26.37%

📊 Mensajes por Día

6
Último día: 4
Promedio semanal: 5.9
Promedio por día: 6

Historial de cambios de nombre

1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо 2025-03-24
Динамо Київ - 1927 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👉🏼 Журналіст Михайло Співаковський пояснив, чому венесуельський вінгер Глейкер Мендоса перейшов із Кривбаса до Шахтаря, а не опинився в Динамо.🤔 За його словами, кияни справді вивчали можливість трансферу, однак зрештою відмовилися від варіанту через ризики, пов’язані з характером футболіста, тоді як Шахтар спрацював максимально швидко та конкретно. 🗣 "Спочатку про Мендосу, бо була інформація в пресі, що Динамо спробувало увімкнутися в останній момент, але нічого не вийшло. Це не так. За моєю інформацією, хронологія була зворотня. Мендосу розглядали в Динамо.Однак спрацювала штука, яка в Динамо зазвичай не працює. У клубі вивчили профайл футболіста всебічно, не як з Бленуце чи Жерсоном Родрігесом. Вони дійсно занурилися в тему, отримали інформацію, що Мендоса – це потенційний геморой у роздягальні, що це людина зі складним характером.Причому і коли все добре, він може сідати на голову, а коли все погано, це буде перша людина, яка піде і буде підбурювати всіх, писати листи в ФІФА. Окей, зрозуміло, що в Динамо такої ситуації може не бути, бо сплачують інші гроші, бо сплачують, я так розумію, своєчасно. Але є колектив в роздягальні. А Шахтар просто спрацював максимально конкретно. Він знав розміри клаусули, він просто її активував у безконкурентному полі конкретно по цьому кейсу", – сказав Співаковський у ефірі ТаТоТаке.
👉🏼 Заступник генерального директора «Динамо» Сергій Мохник прокоментував поточну трансферну роботу клубу та підхід до формування складу:🗣 На які позиції Динамо шукає підсилення? Щодо позицій, то це побажання тренерського штабу, залишимо цю інформацію конфіденційною. А стосовно самого процесу, то він відбувається дуже активно. Вже є певна група футболістів, які потенційно можуть поповнити нашу команду. Водночас вболівальники мають зрозуміти важливу річ — переговори з гравцями та клубами часто відбуваються динамічно. На переговори, у нашому випадку, постійно впливають сторонні фактори. Сьогодні гравець каже: «Так, я перейду до "Динамо», а після чергового обстрілу він за ніч змінює своє рішення, і ми починаємо все спочатку.В нас немає можливості та бажання купувати під час кожного трансферного вікна 7−10 легіонерів різного рівня та чекати, чи заграє з них 1−2 футболісти. Нам потрібні гравці, які посилять команду, а не будуть складати конкуренцію на лаві запасних. Водночас «Динамо» має свою якісну футбольну школу, а тому при рівних можливостях футболістів ми зробимо ставку на свого вихованця.Так, декілька легіонерів, які прийшли до «Динамо» вже під час повномасштабної війни, не виправдали сподівань клубу та тренерів та вже покинули Київ. На це були різні причини, але ми продовжимо пошук іноземних футболістів, які здатні зробити першу команду сильнішою одразу або в короткостроковій перспективі. На жаль, дуже великий відсоток гравців не з України відразу відмовляються від варіанту з переїздом до Києва, навіть не вивчаючи наші можливості щодо забезпечення безпеки. Вони просто читають новини в Інтернеті, їхні близькі дивляться кадри руйнувань по телебаченню й переконати гравця високого рівня, на якого є попит не тільки з нашої країни, дуже важко.Наразі для «Динамо» дуже важливий баланс між можливістю дати шанс найбільш перспективним вихованцям та підсиленням команди якісними гравцями з інших країн. Ми працюємо над створенням саме такого балансу, і досвід Ігоря Костюка у роботі з молоддю має нам допомогти.Чи повернеться хтось із оренди? тренерський штаб отримав всю необхідну інформацію та проаналізував виступи наших орендованих гравців. Поки що я не буду називати прізвища, але декілька таких футболістів отримають шанс проявити себе в першій команді на зборах в Австрії.Для «Динамо» віддати гравця в оренду — це не забути про нього чи махнути рукою. Через шлях оренд до першої команди пробилися Віталій Буяльский, Олександр Тимчик, Владислав Дубінчак, Крістіан Біловар, Олександр Яцик, Володимир Бражко, Назар Волошин, Микола Михайленко. Це звичайна футбольна практика, але дуже багато залежить від самого гравця. Ми завжди відстежуємо виступи хлопців, які перебувають в оренді, та тримаємо їх у полі зору. 🗞 та 📸 Офіційний сайт «Динамо»
🔹 Півзахисник «Динамо» Олександр Піхальонок поділився враженнями від останнього матчу сезону вдома проти «Кудрівки», у якому «біло-сині» перемогли з рахунком 3:2:🗣 У «Кудрівки» був шанс зачепитися не лише за перехідні матчі, а повноцінно залишитися в Прем'єр-лізі, тому вони так і билися з першої секунди. У першому таймі вони, як на мене, завдали трьох ударів і забили два м’ячі. Уже не будемо це розбирати, адже йдемо у відпустку, але ми контролювали гру, хоча й припускалися помилок, які призводили до пропущених м’ячів.Чи була установка більше грати на Ярмоленка? Ми й так більше грали на нього (посміхається). І якщо чесно, добре, що він не забив – буде з нами ще грати — це для нас тільки плюс. Дуже хотілося, щоб Андрій Миколайович забив, але, на жаль, не вийшло. А головним завданням було перемогти та не дозволяти суперникам швидко переходити в контратаки. Але, на жаль, сьогодні вони дуже часто вибігали вперед і забили нам другий м’яч. Так вийшло.Підсумки сезону? Кубок виграли — це чудово, але четверте місце в чемпіонаті для такого клубу, як «Динамо», — це, я думаю, провал. Навіть якби було третє чи друге місце — це теж провал. Для «Динамо» лише золоті медалі означають хороший сезон. 🗞 та 📸 ФК Динамо
👉🏼 Колишній головний тренер Динамо та збірної України Сергій Ребров увійшов до списку кандидатів на посаду наставника братиславського Слована. 💬 "Питання нового головного тренера наразі є нашою головною темою та найважливішим рішенням на найближчий період. Ми хотіли бути відкритими з нашими фанатами. Імена Ігора Біщана та Яя Туре відповідають дійсності, тому я їх підтвердив. Є й інші кандидати, яких можу назвати. Є дуже цікаве ім’я – Сергій Ребров, який був успішним тренером скрізь, де працював.Далі Валер’ян Ісмаель, який досяг успіху в Австрії, а також працював в англійських клубах. Знову ж таки, дуже цікаве ім’я. Альтернативою може бути також Роббі Кін. Подивимося, як розвиватиметься ситуація у Ференцвароші – якщо буде можливість, ми хотіли б провести зустріч і з ним.У нас є п’ять дуже цікавих імен, і буде важливо правильно ухвалити рішення та обрати правильного тренера. Зараз з’явилося ще одне цікаве ім’я, тож, можливо, фінальний список розшириться до шести – побачимо.Ми хотіли б закрити це питання до кінця цього місяця, але маємо ще запас 5-6 днів. Не буду тиснути щодо термінів. Якщо ще не будемо на сто відсотків переконані й не вирішимо остаточно, краще дамо собі ще кілька днів", – сказав Іван Кмотрік-молодший для клубної прес-служби. ☝🏼 Додамо, що за підсумками сезону братиславський Слован оформив чемпіонство у Словаччині та отримав право стартувати в єврокубках сезону 2026/27. Команда розпочне шлях із другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів, де матиме шанс пробитися до групового етапу. У складі чинного чемпіона виступають і українські легіонери – опорний півзахисник Данило Ігнатенко та нападник Микола Кухаревич.🗞 Футбол24
🔹 Півзахисник київського Динамо Володимир Бражко поділився емоціями після перемоги над ФК Чернігів (3:1) у фіналі Кубка України🗣 Жодної недооцінки не було. Ми самі бачили, як «Чернігів» зіграли з «Металістом 1925», тоді суперник не реалізував свої моменти, а «Чернігів» забив нам і трохи змусив нервувати. Тому в другому таймі, думаю, ми вийшли більш зарядженими. Були певні помилки, але без них футболу не буває. Головне — що перемогли.Новий формат Кубку? Незвичний, цікавий. Не можу сказати, чи важчий за попередній, бо той я не тримав у руках.Атмосфера на стадіоні неймовірна. Це фінал. Я вже давно казав, що дуже хочеться щороку грати в таких матчах і відчувати такі емоції. Засмучений, бо не грали в фіналі з «Металістом 1925»? Ми виграли Кубок — як тут можна бути засмученим?Дружня атмосфера в грі проти «Чернігова»? На полі друзів немає, там усі хочуть перемогти. А вже після матчу — звісно, всі потиснули одне одному руки, привітали, підтримали, сфотографувалися з тими. Хто про це просив. Ми говорили, що шлях «Чернігова» — це неймовірна історія, майже казка. Для них вихід до фіналу — дуже велика подія. Тому хочу подякувати їм — вони молодці. 🗞 та 📸 ФК Динамо Київ
🔹 Наставник «Динамо» Ігор Костюк прокоментував в ефірі транслятора здобуття командою Кубка України.🗣 Ви бачили перший тайм — ми створили дуже багато моментів. Була нервозність, але в перерві заспокоїли гравців, вийшли на другий тайм, забили свої м’ячі й, у принципі, володіли перевагою. Логічно завершили наш шлях до Кубка — забрали трофей. Ці емоції нічим не заміниш.Грати в Європі? «Динамо» поки що не в Європі, у нас ще є відбіркові матчі до Ліги Європи. Але, звісно, ми розуміємо цю відповідальність. Я казав перед грою, що в кубкових матчах фаворитів немає. Ми бачили шлях «Чернігова», як вони проходили суперників, як вигравали серії пенальті. Але сьогодні досвід і майстерність узяли верх.Буяльський? Ми бачимо, що в певних схемах Віталій дуже корисний. Сьогодні його досвід зіграв свою роль. Там, де молоді футболісти не використали моменти, він свої моменти реалізував. Так само, як і Ярмоленко.Мій спокій? Усередині, звісно, усе бурлить. Але ми розуміємо, що в нас ще дуже багато роботи. Ми шукаємо свою гру, свою середину. Ви бачите, скільки молоді ми випускаємо. Деякі спеціалісти кажуть, що ми камікадзе, коли ставимо стільки молодих футболістів. Але це наш шлях, і ми ним ідемо.Підсумок сезону? Перед нами стояло завдання виграти Кубок — ми це зробили. Коли ми приймали команду, вона була на сьомому місці. Зараз ми вже гарантували собі четверте. Але ще раз повторюся: є багато проблем і моментів, над якими потрібно працювати. 🗞 Dynamo.kiev.ua
🔹 Захисник «Динамо» Олександр Караваєв поспілкувався з журналістами в мікст-зоні після матчу 28-го туру УПЛ проти «Колоса» (2:1):🗣 Непростий матч проти Колоса? В першому таймі нам багато вдавалося, ми реалізували свої моменти й могли забивати ще більше м’ячів. До перерви суперник також міг забивати, але Руслан Нещерет діяв чудово. Ми були налаштовані продовжувати в тому ж дусі, але, на жаль, у другому таймі часто втрачали м’яч, і як наслідок, суперник створив багато атак на наші ворота. Треба діяти сміливіше та дотримуватися ігрової дисципліни.Як будемо готуватися до фіналу Кубка? В нас попереду ще матч проти «Полтави» в чемпіонаті, й він стане частиною підготовки. Ми зіткнулися з непростим графіком, бо зараз граємо через два дні на третій, а потім - через три дні на четвертий. Треба витримати цей ритм і йти від гри до гри.122-й гол Ярмоленка? Хочеться, щоб Андрій якнайшвидше побив цей рекорд. Це стане визначною подією для українського футболу. Він не нападник, а вінгер, також п’ять років грав за кордоном, але все одно близький до рекорду. Це підкреслює його майстерність. 🗞 fcdynamo.com
🔹 Наставник «Динамо» Ігор Костюк прокоментував в ефірі трансляторів перемогу над «Колосом» (2:1) в 28 турі чемпіонату України.🗣 Які враження від гри? Головне сьогодні — це три залікові бали. Але турбує те, що перший тайм ми провели на одному диханні, дуже змістовно, гарно забили свої м’ячі. Але знову в другому таймі трохи почали нервувати, просідати. Те, що ми просили в першому таймі робити, у другому перестали виконувати. Було багато помилок, притиснулися до своїх воріт, почали помилятися захисники і, внаслідок цього, почали нервувати.Ми бачили: в першому таймі команда створила момент із другого темпу і м’яч також забила з другого темпу. Це проблема, яку потрібно вирішувати. Але у нас команда і гравці, які вийшли на заміну, трохи заспокоїли гру, відтиснули суперника від своїх воріт і довели матч до логічної перемоги.Коли повернуться Пономаренко та Редушко? Якщо б вони могли грати, вони б грали. У нас, ви бачите, не така велика лавка запасних. Вони готуються, будемо радитися з лікарями щодо того, чи зможуть вони зіграти далі. 📸 ФК Динамо
👉🏼 20 травня у Львові відбудеться фінал Кубка України 2025/26, в якому визначиться представник України в Лізі Європи 2026/27, який стартуватиме з 1-го раунду кваліфікації (Q1)🇪🇺 Щоб вийти в основний раунд Ліги Європи, потрібно пройти чотирьох суперників (на стадіях від Q1 до Q4). У випадку, якщо станеться поразка, команда переходить у наступний раунд третього за силою єврокубкового турніру – Ліги конференцій.🧐 Розглянемо, хто може стати потенційним суперником Динамо (або Чернігова) в Q1 Ліги Європи:▪️ Хаммарбю (Швеція)▪️ Жиліна (Словаччина)▪️ Деррі Сіті (Ірландія)▪️ Вестрі (Ісландія)▪️ Переможець Кубка України (Динамо або Чернігів)▪️ Переможець Кубка Швейцарії (Лозанна або Санкт-Галлен)▪️ Переможець Кубка Ізраїлю (Хапоель Беер-Шева або Маккабі Тель-Авів)▪️ Переможець Кубка Кіпру (Аполлон Лімасол або Пафос)▪️ Переможець Кубка Хорватії (якщо Рієка здолає Динамо Загреб) або срібний призер (Хайдук)▪️ Переможець Кубка Сербії (якщо Войводіна здолає Црвену Звезду) або срібний призер (Войводіна або Партизан)▪️ Переможець Кубка Угорщини (Ференцварош) або срібний призер (Дьор, якщо не стане чемпіоном)▪️ Переможець Кубка Румунії (Університатя Крайова або Університатя Клуж)▪️ Переможець Кубка Болгарії (Локомотив Пловдів або ЦСКА Софія)▪️ Переможець Кубка Азербайджану (якщо Зіра здолає Сабах) або срібний призер (Карабах або Туран Товуз)▪️ Переможець Кубка Молдови (Зімбру / Мілсамі або Петрокуб / Шериф)▪️ Переможець Кубка Словенії (Бріньє Гросуплє або Алюміній)❗️ Цікаво, що аналітики Football Ranking на поточний момент не бачать Динамо ні в основному етапі Ліги Європи, ні навіть у 4-му раунді кваліфікації ЛЄ.🗞 Sport.ua
🔹 Легендарний український тренер Мирон Маркевич висловився про матч "Динамо" проти "ЛНЗ" у 27-му турі УПЛ (0:0) і прокоментував слова Андрія Ярмоленка, який описав гру київської команди фразою: "стидоба". 🗣 Гра мені не сподобалась. Якщо враховувати, що грали третя і четверта команди чемпіонату... Це не той футбол, який хотілося б бачити в цьому матчі. Тим паче вивіска така... Грає "Динамо", але... Боротьби багато, але футболу майже не було.Слова Ярмоленка? Та то вже давно стидоба, що тут говорити. Одна вивіска залишилась та й і все.Скарги Костюка щодо стану трави? Я навіть не знаю, що на це відповісти... Чи то взагалі треба коментувати (сміється). Можливо, якість поля важлива, але треба дивитися на гру своїх футболістів – гра "Динамо" зараз просто ніяка. З такою грою "йти" у Лігу Європи... Треба купувати футболістів, бо ця команда знову буде мучитись з Кіпром, з Люксембургом...Ігорю Костюку треба дивитися на ці моменти. "Динамо" потребує якісних футболістів", - передає слова Маркевича Sport.ua.