Fuente
Світло ДТЕК Київ | Ранок26% клієнтів збільшили споживання електроенергії у Києві у листоп...
673 Vistas/Alcance
2025-12-24 10:15
Mensaje №1154
Ранок26% клієнтів збільшили споживання електроенергії у Києві у листопаді.Як це можливо, питаєте ви у коментарях, коли діють графіки і світла довго немає.РозбираємосьНа споживання електроенергії впливають різні фактори:1) погода – стало холодніше і ви вмикаєте підігрів (теплі підлоги, каміни, обігрівачі та ін.);2) кількість, потужність, час та частота використання електротехніки у кожного індивідуальноколи повертають світло ви вмикаєте все одразу, не чекаючи навіть перших півгодини; тобто фактор відкладеного споживання 3) а в когось можливо просто змінився статус і з’явились нові члени родини, що потребує додаткового енергоресурсу.При цьому більшість клієнтів 54% використовують менше світла. В середньому показник споживання впав на 20%.Як уникнути збільшення споживання?1) під час відключень варто вимикати усі прилади з розеток, вимикати світло у всіх кімнатах – таким чином не буде стрибка споживання під час відновлення електропостачання;2) коли світло повертається не вмикайте одночасно декілька потужних приладів.