Супер ціна на пошуковий Bluetooth-трекер UGREEN для APPLE та Android 🌍 Aliexpress: https://s.click.aliexpress.com/e/_c3U9BHAj💰 Ціна: $8.37 з монетами $0.14 + промокод магазина 1RFHXQ4XZ08P на $3/3 + промокод $2 на вибір MAOLITO2 , MALO2 , BUSY2 , LRUKR02 , EXPUA02 На Олх від 1 тис ($23). Модель CM916 Finder Pro. Головна відмінність від аналогів - працює з усіма смартфонами включно APPLE та Android, а не тільки однією платформою. Плюс зарядка по Type C, а не змінна батарейка CR2032, як у більшості. У самого штук 5 таких, кинув в авто, мото, ключи і так далі. Це напевно найкращий контроль геолокації важливих для вас речей чи людей. Бо воно на одній зарядці працює рік і АБСОЛЮТНО безкоштовно на відміну від GPS трекерів, де є сімка і відповідна щомісяцячна абонплата. Так, там краща тчоність і видно об'єкт в реальному часі, а тут похибка 10 метрів плюс-мінус і затримка може бути на хвилини, але для житєйського контроля геолокіції цього більш ніж достатьно. Рекомендую, ціна і якість топ.#Корисне #ТОП
Alliance підняв до 200 грн за реєстраціюЯ вже писав про цей банк, що на нього перейшов з Моно. А зараз він ще підняв бонус за першу реєстрацію зі 100 до 200 грн. Тому нагадаю, що це:1. Найкращий курс валют.Це вигідно хто постійно купує на Алі чи будь-яких закордонних магазинах. Наприклад, зараз за долар тут 44.25 грн, тоді як у того ж Моно - 44.43 грн. А хто збирає валюту, то у Alliance взагалі є кешбек 0.5% за покупку. Хз чи ще таке є у когось.2. Друге, це якраз гарний банк по кешбекам. Тут одразу на ВСЕ - 1%. І не треба щомісяця обирати категорії як у Моно, про що я часто забував і мій кешбек летів внікуда.Доречі, на комуналку у Alliance кешбек аж 3%. А новичкам протягам 1 місяця акція 30% на ВСЕ. Правда, обмеження 500 грн. Але як-то кажуть дарованому коневу в зуби не заглядають.3. Якісний мобільний додаток.Моно це топ в сегменті, але і цей гідний. Мені навіть він більше подобається, бо не такий перенавантаженний. При цьому теж швидкий і стабільний.І ще з цікавого пільговий кредитний ліміт до 92 днів, а не 62, як у Моно. І не має комісії на поповняшку мобільного та не беруть плати за обслуговування картки. Це все стосується базової картки “Стартова”.Саме таку собі зробив і всім рекомендую. А зараз ще новачкам за відкриття картки підняли винагороду до 200 грн, якщо зареєструватися по цій рефералці https://alb.ua/r/OweTMAA#Карти #Кешбек
Відгук на банк Alliance. Альтернатива Монобанк. Кращий курс для Аліекспрес, швидкий додаток, не має комісій та взагалі ТОП для покупокПотестив цей банк для покупок, та й взагалі. Буду порівнювати з моїм улюбленим Монобанком. Бо вони схожі і обидва позиціонють себе як мобільні банки, але є цікавий нюанс про який в останьому пункті.1. У Alliance помітно краще валютний курс, що великий плюс для покупок в закордонних магазинах, як той же Аліекспрес.Сьогодні наприклад 43,90 грн проти 44,23 грн у Монобанка. Тобто якшо товар на Алі - $100, то Alliance з вас спише 4390 грн, а Моно 4423 грн. Хто купує часто, то за рік це кругленька сума вийде 😎2. У Alliance адекватний та швидкий моб додаток.Після Моно я не відчуваю якийсь даунгрейд і обмеження. Мало того, мені подобається, що Alliance простіший, як власне колись був Моно.3. У Alliance не має комісій за перекази на інші карти. І поповнення мобільного теж без комісій. У монобанка то саме і за це обом 👌4. Кешбек одразу на ВСЕ.Не треба на початку місяця обирати 2 категорії, як у Монобанка, про що я часто забуваю і кешбек летить мимо каси 😃Просто відкриваєш карту Стартова і там одразу все на ВСЕ. Притому додатково є кешбек на комуналку 3%, а новичкам 30% на всі покупки і воно реально працює, скрін додав. Правда, ліміт 500 грн, потім стандартний кешбек 1% як у всіх банків плюс-мінус.Ще є кешбек на депозит, обмін валют та ігровий-розважальний кешбек до 50% на підписки, ігри, кінотеатри. Але під нього треба відкривати окрему карту. І ще прикольно, що кожне нарахування кешбека пишуть під кожною покупкою, а не як у Моно видно загальну статистику.5. Хтось питав чи є фізична карта - так. І навіть свої банкомати.6. Пільговий кредитний період 92 дні, проти 62 у Моно.7. Швидкі перекази. Гроші залітають миттєво, як у Моно.8. А тепер цікавий момент. У Alliance виявляється близько 30 фізичних офісів https://alb.ua/about/contactsНавіть в моєму місті є, при цьому в більшості обласних центрів не має. Я так зрозумів банк є там де чимало обслуговує підприєств, в основному промислових. Суть в тому, що це не загадковий нонейм і при бажанні свої питання можна вирішити офлайн.Отже, Alliance для мене поки шо приємне відкриття і реальна альтернатива Монобанку, тим паче Привату. Однозначно переведу туди більшість покупок на Алі через кращий курс та по нашим магазинам через простоту кешбеків.Відкривайте картку Стартова. Вона не потребує абонплати та перекриває 99% потреб. Реєстрація онлайн. Або на камеру телефона з паспортом, або без камери через Дія Підпис. Офіційний застосунок “Alliance” тут https://alb.ua/r/OweTMAAПлюс бонус, хто зареєструється по моєму посиланню отримає 100 грн на рахунок і я на розвиток канала 😻#Карти #Кешбек
Карта Alliance з кращим курсом для Аліекспрес та 30% кешбек на ВСЕ. Плюс 100 грн кожному за реєстраціюНаводку на банк та акцію дав підписник 👌Помучався трохи з відкриттям, бо перший раз реєструвався, на камеру фейс покажи і все-таке. Але переваги того варті. Це аналог монобанка, теж все онлайн і через апку.Головна як на мене перевага це помітно кращий курс валют, що супер хто купує на Алі чи будь-яких закордонних магазах. Наприклад, мій улюблений монобанк зараз пропонує USD по $44.23, тоді як тут $43.95. То саме по іншим валютам та відповідно на продажу теж кращий курс.Друге, це широка і жирна пропозиція по кешбекам. Протягам 1 місяця взагалі до 30% на всі покупки. Також є карта з великим кешбком до 50% на ігри, підписки, кінотеатри та інши розваги. Навіть на комуналку 3%!І ще з цікавого пільговий кредитний ліміт від 62 днів, а не місяць як у монобанка. І теж не має комісії на поповняшку мобільного і не беруть плати за обслуговування. Це звичайна базова карта “Стартова”.Коротше, зробив собі альтернативу монобанку з кращим курсом і кешбеками. Застосунок “Alliance” тут https://alb.ua/r/OweTMAAБонусом кожному за реєстрацію дадуть по 100 грн 🔥#Карти #Кешбек @user636274738847 #Konkurs_apr2026
Бездротовий пилосос ABIR VC205 SMART🌍 Aliexpress: https://s.click.aliexpress.com/e/_EIGwazQ💰 Ціна: $86 з купоном магазина на $15 (або промокод BRD150) + алішний промокод $10 на вибір SRUA10 , IFPVIGQQ , IFPK7YMZНещодавно з'явилася швидка доставка зі складу в Україні, по відгуках десь 3 дні. Притому ціні як з Китаю, в тому році я навіть дорожче трохи взяв і чекав більше місяця.Пилік за свої гроші дуже ок. Більше року юзаю регулярно і нічого критичного, навіть падав. В моєму випадку добре рятує від котячої шерсті на велюрових стільцях та дивані. В комплекті багато насадок, включно для прибирання авто та килимів. Одна з фішок - це сенсорний екран, виглядає дорого. Та ще типу він розумний, якось сам підлаштовується під сміття, хз. Проте якщо екран вам не критично, то беріть ROUNY V14 з попереднього поста. Єдине серйозне, шо між ними відрізняється, це сміттєвий бак. У ABIR він знімається окремо, що зручно, бо не треба носити з собою весь пилік до сміттєвого відра чи куди ви там викидаєте.#Пилососи #ТОП
Відгук від підписника @SpokY88Хотів би поділитись досвідом користування Anker soundcore liberty 4 ncЗнижка була тут https://t.me/dobrymao_UA/20645Буду порівнювати із Baseus Bowie 30 та QCY ht05. Перш за все порадував час роботи - самих навушників мені вистачало на весь день, а із зарядом кейсу 5-6 днів. Шумозаглушення нормальне, а от режим прозорості посередній (у QCY сподобався більше). Саме звучання у навушників дуже гарне, Bowie 30 взагалі близько не стояли, а от у порівнянні із QCY ht05 звук трохи кращий за рахунок низьких частот. Що стосується мікрофону, то мені не дуже сподобалося звучання (наче монозвук), у QCY кращий мікрофон як на мене. І сподіваюсь надійність буде вище ніж у QCY ht05, які проробили 9 місяців після чого здох лівий навушник. Також прикольною фішкою є підсвітка навушників у кейсі (видно на фото), в темряві зручно користуватись. Загалом за свої кошти дуже гарні, але якщо плануєте багато користуватись мікрофоном, то треба шукати щось інше.#Відгуки_Мао#Konkurs_mar2026
Відгук від підписника @mykolka2025 Робот мийник вікон PuRuikai Знижка була тут https://t.me/dobrymao_UA/20965 Фото і відео минулорічні. На той момент були дуже брудні вікна, фото цього не передає. Вулиці не було видно 😂 Не думав, що робот справиться з тим забрудненням. Але після першого проходу вікна стали на 99% чисті. Майже кришталево. Багато людей думають, що круглий робот гірший за квадратний бо неможе зайти в кути. На відео видно як він проходить кут. Зрозуміло, що він його не бере, але коли усе скло чисте, то ви не побачите, що той кутик брудний. В крайньому разі можна протерти ті кутики сухою ганчіркою.Можливо хтось не знає, цей робот на відміну від робота-пилососа працює від мережі. Якщо вимкнеться світло, то він має вбудований акумулятор і до 20 хвилин працює від акумулятора. Починає пищати, щоби його зняли з вікна. Для цього пультом його потрібно направити в ту сторону вікна де ви до нього дістанете.Рекомендую всім хто високо живе і боїться випасти з вікна 😁#Відгуки_Мао#Konkurs_mar2026
Душова система з підсвіткою та екраном температури, що працюють без батареєк🌍 Aliexpress: https://s.click.aliexpress.com/e/_EJk7ULa💰 Ціна: $49.34 з монетами $0.58 + купон магазина на $1.16 + промокод $7 на вибір IFPF3KVS , IFPDWVRQ , UACD07Сам користуюсь душом з Аліка близько 2 років, за свої гроші дуже ок. Єдине ризик що багато фіч і відповідно багато слабких місць які потенційно зламаються. Якщо шукаєте вічний душ, то беріть без лишніх кнопок, екранів. Але я тепер коли буду брати наступний душ, то тільки з ними, бо це виявилось мегазручно. Нажаль, якийсь «грохе» з аналогічними фішками буде в рази дорожче і не факт шо там ті кнопки не зламаються з часом. Екран та підсвітка працюють на водогенераторі, який вбудований в душ. Батарейки чи зарядка не потрібні, воно саме працює. Хто раніше такого не бачив, будете приємно здивовані від якості екрана. Єдиний мінус, в описі не знайшов термостата, це теж прикольна та корисна фіча сучасних душів. Без нього доведеться по класиці вручну налаштовувати температуру. Це не критично, особливо коли велика сімʼя все одно кожен під себе міняє, але обʼєктивно це теж крута фіча для максимального комфорту.#Корисне
Зимні штани Xtep. Треба брати поки є🌍 Aliexpress: https://s.click.aliexpress.com/e/_EJ8nHvK💰 Ціна: $22.15 з монетами $0.81 + купон магазина $2/23 + промокод $2/15 на вибір CDUA02 xто засолив або інший зі списку в шапціКоротше, посони, поки є беріть цю модель. Більше місяця такі таскаю і думаю взяти ще одні, притому шо вже взяв ще одні схожі, тільки чорні https://t.me/dobrymao_UA/19709Але ці білі це наче преміум проти бюджетних. Так, нажаль вони лише біли залишились. А тепер які плюси:- максимально універсальні штани на зиму. Якраз припав період на люті морози та відлиги. В -20 можна запросто пробігтись по місту туди-сюди, але для довгих прогулянок доведеться підштанники одягнути. В цілому зона носіння -20 до 0 на вулиці та до +20 плюс-мінус в дома/офісі, якшо не двіжувати, бо швидко перегріваєшся.- якісний матеріал зовні, гладенький і приємний. Штани не кашлатяться і саме цікаве до них не липне котяча шерсть. А о ті чорні наче пилосос для шерсті.- зносостійкі. Вже прав декілька разів як нові.- всередині фліс теж якісний та приємний до тіла- тягнуться нормально, дуже зручні но кожен день- ціна. Сумніваюсь що така якість є у нас за 800-900 грн.З мінусів вже сказав, вони білі, точніше світло сірі. Тому і думаю взяти прозапас, якщо засвинячу. Чорні теж непогані, але вони більше холодна осінь - лайтова зима. Ну і тіло не обманиш, при інших рівних завжди одягаю саме білі.Відео відгук https://youtube.com/shorts/fUQEa_v0Ikg?si=VdTc7eLMAp71LV8D#Штани #Зима
EARU EAEMP3-100-TY-W розумний Wi-Fi автомат захисту двонаправлений лічильник 3-фазний 100А 380В🌍 AliExpress: https://s.click.aliexpress.com/e/_EQPL1fS💰 Ціна: $32.19 з монетами $0.74 + промокод $4 на вибір WSUA04 , MAOZYMA4 , AEUAA4В мене такий, тому виришів написати бо дивлюся ціна норм. Працює вже майже рік. Брав для захисту інвертора та монітори електроспоживання по WiFi. Ще для мене з переваг він працює з додатком Tuya (також Smart Life), бо вдома на ньому вже багато вісить ламп та термостатів. Загалом можна монітори споживання кВт, напругу по кожній фазі, Амери, виставляти таймери та різні ліміти щоб спрацював захист.А якщо у вас орендний бізнес, то взагалі є топ функція. Можна виставити кількість кіловат, наприклад, 500. Як тільки вони використаються, то прилад вимикає мережу. Це може знадобитися де є неадекватні, арендатори що затримують пропалати по електриці.У нас зараз просять 3400-3500 грн. Це майже на 2 тис дорожче ніж на Алі. Нажаль я свого часу теж купив у нас, бо не було часу.#Електротовари #Блекаут