Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ)
Añadido 14 jul. 2024

ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ)

@dobrobutPoltava
Número de suscriptores: 453
Fotos: 735
Videos: 300
Enlaces: 297
Descripción:
Спільнота для громадського батьківського контролю над роботою підприємства «Добробут» яке займається організацією дитячого харчування у нашому місті.
Fuente

ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ) | Світла немає але я маю вам хоча б під свічкою це повідомити!Навіть сам...

Logotipo de la comunidad de telegram - ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ) ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ) @dobrobutPoltava
168 Vistas/Alcance 2025-10-23 17:32 Mensaje №1100
Світла немає але я маю вам хоча б під свічкою це повідомити!Навіть самі судді вже публічно виступають проти купівлі джипів для судів замість допомоги фронту. Першою заявила про це суддя Гольнік. Ми, звісно, вважаємо її рішення по тарифах помилковими й доб’ємося їх скасування. Але тут вона абсолютно права: це — зрощування влади та судів, створення корупційної зв’язки між мерією та суддівським корпусом. Це факт.Люди добрі! Починайте говорити вголос. Зупиніть Іващенка, Ямщикову та їхню «банду», які організували: • хабарі суддям через закупівлю джипів; • переплати на ліфтах, дронах, тротуарній плитці; • схеми в Теплоенерго та Водоканалі; • побори з маршруток по 20 000 грн щомісяця; • тотальну корупцію в ЖКГ.Було ж кілька років, щоб підготуватися до відключень світла. І що маємо?Тролейбуси стоять. Маршруток немає. Генераторів немає. Координація — нуль.Дякуємо Владі Співак, нашій депутатці від Партії простих людей, та нашим американським партнерам, за генератори для всіх лікарень міста та кожного села громади. Якби не ця допомога стала б медицина. До речі, Ямщикова звільнила Владу Співпк саме після заяви Влади Співак до правоохоронців про переплату бандою Ямщикової та Іващенка майже на 1 000 000 доларів за дрони.Через ці джипи і усе інше, на наступній сесії вчергове подаємо документ про звільнення Ямщикової!!!!