Fuente
ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ) | Старостати кинуті напризволяще скоро розпочнуть відʼєднуватися! Нещода...
175 Vistas/Alcance
2025-10-19 16:21
Mensaje №1089
Старостати кинуті напризволяще скоро розпочнуть відʼєднуватися! Нещодавно заступниця Ямщикової звітувала про успішні успіхи роботи в старостах Полтави. Хочеться сказати: краще сядьте зі своєю подружкою Катериною та її «коаліцією» і зробіть три елементарні речі для старостатів. Саме це дозволить нарешті зробити дороги, зупинки, транспорт і робочі місця. Це сотні мільйонів на старостати бюджети яких ви забираєте як наперсточники, а повертаєте «дулю без маку». Перше. Приберіть автобазу у дворі міськради — це мінус 40 млн грн витрат на рік.Друге. Скоротіть утричі кількість «начальників» у місті — ще 60 млн грн економії із тих 300, що зараз згорають на імітацію управління.Третє. Приберіть непрофільні витрати — джипи для суддів, дотації Теплоенерго і Водоканалу без реформ — ще до 165 млн грн на рік.Четверте. Побудуйте нормальну службу міжнародних відносин замість спойлерів типу ІРМ і «управління економіки». Зробіть реальні проєкти для сіл — енергетика, агро, державно-приватне партнерство, гранти.П’яте. Нарешті зробіть план розвитку старостатів як повноцінної частини Полтави: освіта, медицина, безпека, соціалка, підтримка літніх людей, фінансування.Те, що ви зараз подали — повне фуфло, хто б його не писав. Ви вже дістали селян переписуванням чужих грантових планів.Короче: покажіть не “етнографічний репортаж”, а що конкретно ви готові зробити для людей і старостатів. Ви ж не журналістка із «Орел і решка». Ви чиновник, якому дали найвищу міську зарплату, службове авто, водія, помічників, папір, техніку, мільйони. Ви всі граєтесь містом як настільною грою, дістали, поводитесь там як у дитячій грі «дочки-матері». Це долі людей як ви могли без роду і племені без досвіду, під час війни, брати відповідальність за життя (!) цих людей, авантюристи.