Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Дніпро TV | Новини | Україна
Añadido 14 feb. 2022

Дніпро TV | Новини | Україна

@dniprotv
Número de suscriptores: 14 383
Fotos: 73,000
Videos: 21,000
Enlaces: 55,900
Descripción:
«ДніпроTV» – інформаційний телеканал із цілодобовим мовленням. Веб-сайт https://dnipro.tv/ YouTube https://www.youtube.com/@DniproTV Facebook https://www.facebook.com/dniprotv Instagram https://www.instagram.com/dnipro_tv/
Fuente

Дніпро TV | Новини | Україна | Колись я вже писав тут, що мені доводиться жити поміж паралельних всес...

Logotipo de la comunidad de telegram - Дніпро TV | Новини | Україна Дніпро TV | Новини | Україна @dniprotv
1 220 Vistas/Alcance 2026-01-20 21:19 Mensaje №107799
Колись я вже писав тут, що мені доводиться жити поміж паралельних всесвітів. І що найглибша прірва простяглася саме між реальністю та ілюзорним простором соцмереж. …Візьмемо два приклади одного дня. Доповідаю, що нині тепловики, котрі за лічені години відремонтували пошкоджену нічним російським обстрілом котельню, вже повернули опалення до сотень будинків. Упродовж трьох-чотирьох годин в квартирах стане значно тепліше.І це вкотре про те, що люди праці просто тихо роблять свою роботу. На совість. Без щоденних звітів в телеграм-каналах.Без генерування десятків постів у фейсбучних пабліках. Без зйомок відео про годування людей на вулицях чи роздачу їм газових плит. …І сьогодні ж закінчилися обшуки у міськраді.Без жодних підозр. Утім шановні поліціянти чомусь зробили публічну заяву )!) на всю Україну (!!) мовляв, «усьо под контрольом», «ми планово рилися в смітті не тільки в Дніпрі, але також у Запоріжжі та Львові»( WTF? ), а потім ще централізовано ( як це зараз модно ) н@піздюнкали про те в телеграмах (!!!)Бо, зверніть увагу, я НІДЕ публічно не звинувачував конкретно жодну силову структуру і не переходив на особистості. Писав лише про абстрактних «правоохоронців».Хто порося вкрав, у того й у вухах пищить, еге ж?…Але до чого я.Насправді вся ця надмірна інтернет-активність можновладців та різного штибу посадовців вже відверто дратує. Пустопорожні звіти, розповіді про десятки якихось штабів та безкінечні анонси всього й одразу підмінили реальну роботу броунівським рухом у соцмережах.Окрема категорія тут – одні й ті ж самі поради, що давно сидять в печінках.Усі ці «перебувайте в безпечних місцях», «зарядіть гаджети» або «дізнайтеся, де найближчий пункт незламності» на фактично пʼятий рік повномасштабної війни від чиновників звучать як цілковите знущання.…Та що вже бідкатись. Бо нам, звичайним працівникам комунального фронту, залишається просто далі мовчки тягнути свою лямку…Суто з розумінням того, що в навколишньому хаосі самих лише слів про єдність та незламність замало, аби дати людям справжню точку опори. Але, благаю, шановні колеги, закінчуйте піздьож та імітацію діяльності. Особливо в соцмережах.Починайте працювати, а не заробляти рейтинги, визнання, лайки, погони або гроші.Бо Держава вже на межі.…Доповідь завершено.