Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Дніпро TV | Новини | Україна
Añadido 14 feb. 2022

Дніпро TV | Новини | Україна

@dniprotv
Número de suscriptores: 14 383
Fotos: 73,000
Videos: 21,000
Enlaces: 55,900
Descripción:
«ДніпроTV» – інформаційний телеканал із цілодобовим мовленням. Веб-сайт https://dnipro.tv/ YouTube https://www.youtube.com/@DniproTV Facebook https://www.facebook.com/dniprotv Instagram https://www.instagram.com/dnipro_tv/
Fuente

Дніпро TV | Новини | Україна | Я – папуга.…Я – втомлений та занудний папуга, котрий знову і знову пов...

Logotipo de la comunidad de telegram - Дніпро TV | Новини | Україна Дніпро TV | Новини | Україна @dniprotv
1 060 Vistas/Alcance 2026-01-09 05:19 Mensaje №107245
Я – папуга.…Я – втомлений та занудний папуга, котрий знову і знову повторює одне й те саме. Робить це десятки разів і не волає вже хіба що з праски у вашій шафі. Але його все одно ніхто не чує. …Тож ще раз.Прості аксіоми, котрі попри все не лізуть в деякі альтернативно обдаровані голови навіть наприкінці четвертого року повномасштабної війни. Перше. Мільйонне місто НЕ МОЖЕ цілодобово сидіти на генераторах. Навіть якщо поставити їх на кожному перехресті. Та, бл@ть, у кожного ідіота на балконі.Друге. Наявність електрики дорівнює можливості подавати воду в будинки. Бо вона НЕ ТЕЧЕ в крани напряму з річки Дніпро, а скеровується в будинки через складну систему. Складну настільки, що існують такі водозабірні та насосні станції, котрі НЕ здатні «підняти» навіть надпотужні дизельні генератори.Третє. Розгортаємо підручники з фізики для дітей та згадуємо, що вода – це теплоносій. Тож коли аварійно вимикається електрика, то зникає вода. А потім зупиняється й опалення!!!…Усе це я бозна-скільки разів писав тут. Стільки ж говорив про це на ефірах у телевізорі. Повторював під час численних поїздок дворами. …Та все ж кожного разу мені пишуть одне й те саме!!!«А чого ви не ввімкнули генератори?»«А невже у вас недостатньо генераторів у кожні котельні?»«А що це ви не підготували генератори на блекаут?»…Я втомився. Битися головою об стіну, пояснюючи елементарні речі.Бо це неможливо. Розумничків та порадничків із соцмереж так багато, що навіть наші поважні енергетики вже жартують, мовляв, осяйна мрія цих коментаторів, аби мер крутив педалі на велосипеді з моторчиком та заживлював насосну станцію на 7,5 МВт. Але це мій біль. Хоча й далеко не весь. …Тому принагідно ще раз повторю, що коли у ваші домівки повернулося світло, це не привід вмикати в розетки все, що у вас є!!!Зрозуміло, що є нагальні потреби. Але все ж. Стабілізувати систему набагато важче коли вона перенавантажена. Не думайте, будь ласка, що коли ви сушите феном волосся, спостерігаючи при цьому як кипить електрочайник, а пралка докручує третій підряд цикл прання, то це суто ваша особиста справа. Вона-то ваша. Але вплинути зрештою може на всіх. Зокрема й на вас-дорогеньких.…Чи допоможе цей блекаут достукатися до тих, хто досі вперто ігнорував усе вищенаведене? Чи прийде до них розуміння цих нехитрих істин?Я не знаю.А втім все ж сподіваюся. Десь дуже глибоко в душі. Дякую за увагу.…Ваш втомлений папуга.