Fuente
Дніпрорудне - це Україна 🇺🇦 | Ще одна попівська ШаЛаВа - івченко татьяна, працює в оперблоці в Васил...
548 Vistas/Alcance
2025-01-21 17:33
Mensaje №4414
Ще одна попівська ШаЛаВа - івченко татьяна, працює в оперблоці в Василівській ЦРЛ. Сучара дуже дружить з орками. Коли працює на зміні, штопає, то вітає 300-х сотих підерасів, як своїх рідних синочків. Сама з с.В. Криниця. Здає, здавала і буде здавати ця гидота людей, тих хто підтримує Україну, в кого діти, чоловіки служать в ЗСУ. В селі В.Криниця пів села ця гнида здала ФСБ, а це більше двох десятків. Після допиту ФСБ люди потрапляли в підвал і над ними, наші продажні мінти знущалися. Розбирається в ФСБ, орків всіх знає по іменах і добре розпізнає звання (чи сержант, чи офіцер). Наших тітанів (ЗСУ) називає зельонка. Що ця сука буде робити і як буде виправдовуватися як вона чекала Україну? На даний момент ця шалава проживає на колгоспній території з вонючим болотним орком. Сина на початку війни відправила в Запоріжжя, де він і зараз проживає. Що ти сука будеш говорити своєму сину ?? Хочу, щоб односельчани з с. В.Криниці знали хто їх родичів здав у ФСБ. Стерво, ми рядом з Поповим, не за горами! Чекай!