👁 749
25-02-17 11:41
🤬 Окупанти вивозять кровозамінники з українських лікарень на фронт. В окупованих Скадовську, Мелітополі та Енергодарі росіяни вивозять з лікарень розчини для внутрішньовенного введення, які використовуються при крововтратах, шокових станах, операціях і лікуванні тяжких захворювань. Активісти руху Жовта Стрічка повідомляють, що колоїдні та кристалоїдні розчини і так надходять до лікарень у дуже обмеженій кількості, але за день-два ще й приїжджають російські військові та забирають майже всю партію. Ці препарати – Гелофузин, Волювен, Рінгера, Альбумін – життєво необхідні не лише пораненим, а й людям після операцій, пацієнтам у критичних станах, хворим зі зневодненням. Та тепер українці на ТОТ лишаються без них.‼️ Ця ситуація пов'язана з тим, що в росії не налагоджено власне виробництво кровозамінників. Їхні поранені масово гинуть від ран, які можна було б стабілізувати. Тож росіяни буквально грабують лікарні, лишаючи цивільних необхідних медикаментів.👉🏻 Не дамо росіянам нас знищити. Наш шлях – спротив усіма можливими способами. Пишіть нам у чат-бот "Разом"– підтримаємо і пояснимо, що робити.