Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Дмитро Чекалкин Новий телеграм-канал
Añadido 06 dic. 2025

Дмитро Чекалкин Новий телеграм-канал

@dmytro_chekalkyn
Número de suscriptores: 19 387
Fotos: 6,980
Videos: 1,980
Enlaces: 2,880
Descripción:
Новий офіційний телеграм-канал Дмитра Чекалкина.

👥 Número de suscriptores

19 387
Promedio/Día:: +1
Promedio/Tiempo:: +15
Promedio/Mes:: -6

👁️ Vistas promedio por mensaje

4 037
Promedio/Día:: 2,500
Promedio/Tiempo:: 3,847
ERR: 20.82%

📊 Mensajes por Día

3.7
Último día: 16
Promedio semanal: 5
Promedio por día: 3.7

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

Оборонка: Де ж "Фламінго"? Аналіз усіх відомих атак українськими ракетами FP-5 🚀Загалом за весь час у кадр потрапили 23 запущені крилаті ракети "Фламінго".Українські OSINT-аналітики ідентифікували, що до цілі з них долетіло 6, але влучили у потрібний об'єкт лише 2. Ще одне ураження залишається спірним.▪️Дебют. Удар по прикордонній базі ФСБ у Криму (31.08.2025)Це був перший випадок, коли ракета FP-5 взагалі долетіла до російської цілі і показала, що вона існує. З щонайменше трьох запущених ракет достеменно до об'єкту долетіла одна – вона промахнулась і впала у воду поблизу бази.▪️Другий удар. Спроба атаки на ТЕЦ в місті Орел (13.11.2025)Було запущено щонайменше 4 ракети, однак на супутникових знімках біля об'єкту свіжих слідів пошкоджень або падінь ракети не знайдено. Схоже, що ракети були збиті російською ППО. ▪️Третій удар. Атака на артилерійський арсенал поблизу м. Котлубань. Перше влучання (12.02.2026) Було випущено щонайменше 6 крилатих ракет на відстань понад 500 км від лінії зіткнення. З шести долетіла лише одна, влучивши у бункер з площею 1200м². У результаті почалась детонація боєприпасів, приміщення було знищено.▪️Четвертий. Удар по полігону "Капустин Яр", місце дислокації "Орєшніка" (27.02.2026)По об'єкту було запущено щонайменше чотири ракети. З них долетіла лише одна. Але вона була або збита на підльоті, або не влучила та впала поблизу огорожі майданчику. Кратер від неї помітно на супутниковому знімку.▪️П'ятий. Удар по заводу з виробництва "Іскандерів" у місті Воткінськ. Попадання "в яблучко" (20.02.2026) Одна з трьох випущених ракет влучила у цех №22 в гальвано-штамповочному 19 корпусі. Ураження подібного цеху може мати критичний вплив на виробничий цикл.▪️Шостий. Удар по заводу "Промсинтез" у місті Чапаєвськ (28.03.2026)З трьох ракет до об'єкту долетіло дві, однак обидві не влучили в потрібну будівлю, впавши поряд із цехами. Ймовірно, ракети або були збиті в останній момент, або зачепились на вишку громовідводу поряд. Удар по Чапаєвську міг би бути успішним.Як бачимо з наявних даних, FP-5 "Фламінго" досі залишається радше експериментальною зброєю, ніж постійним засобом ураження. Часто засоби долітають до об'єктів, але не влучають в потрібне місце.
От, а я від ранку все думав, що мене так дивує в тих американських замахах на Трампа. А тут, дякую, Олександр Бригинець підказав. На Трампа було ж ніби три замахи чи їх спроби. Й усі їх бачили, й у прямомі ефірі спостерігали. Все чітко і ясно: є нападник, якого або вбили, або схопили, є зброя, є кулі, є всі деталі зафіксовані. Навіть вухо порване у рудого лиса весь світ побачив. А от у нашого напужіного вже було сто п'ятсот замахів і кількість їх з кожним роком усе більша. А жодного факту, жодного нападника, жодної, бодай, камери спостереження з доказами, абсолютно нічогісінько. Тільки купа пустобрехів та саме Zе-тріпло із черговою історією про бої в урядовому кварталі... на Банковій... у коридораз zе-опи... Скоро дізнаємося про епічну битву у самому кабінеті Zелінскі... Узагалі то, це може кваліфікуватися по різному: брехня, спроба здобути собі дешевий авторитет або вона, дорогенька — шизофренія... Коли в януковича щойно починала розвиватися параноя, він точнісінько так само до старих тривіальних історій приєднував нові деталі й урешті-решт став банальне харчове отруєння ще в часи голови Донецької ОДА описувати, як міжнародний терористичний акт. І сам у все це вірив! А кількість замахів на нього зростала щороку, але, щоправда, лише в його власній голові. Ганьбитися назовні, як при цьому неадекваті, тоді не стали...На відео поки один-єдиний підтверджений "замах" на Zейла.
Oleksandr Suvorov:Знаєте, найбільшу ностальгію я відчуваю, коли згадую останні роки президентства Порошенка. Це було щось неймовірне. Кожен день нас очікували якісь позитивні новини. Зруйнували ще одну корупційну схему, прийняли ще один закон на шляху в ЄС. Міста повідомили про початок масштабних програм реконструкції. ГПУ повернула чергові мільйони доларів в бюджет країни. МВФ задоволені прогресом реформ. Асоціація, безвіз, децентралізація, реформа медицини, реформа освіти, реформа поліції, реформа прокуратури. Прозорро в тендерах, прозорі ЦНАПи і прозорі конкурси на посади. Реформа держуправління і нові абсолютно адекватні і професійні обличчя на чолі найбільших державних корпорацій. Виграні суди проти росії і Коломийського. Кожен божий день. Кожен день я відчував такий підйом, таку гордість за країну і за те, що сам є Українцем. Це було як просвітлення! Майбутнє малювалось таким кольоровим і яскравим.....А потім усе скінчилось в один день, в одну мить. З 2019 року мене не покидали тривожність і відчуття, що на Україну насувається щось чорне, брудне, липке і смердюче... Навіть початок повномасштабної війни в 2022 році не змінив цього відчуття. Важка, сильна темрява все ще нависає над Україною і вона іншого кольору, ніж російська агресія. Із росії суне щось, що тхне падалью і кров'ю.А ця темрява - смарагдова. Брехлива, ница, жадібна і пихата. Огидна на вигляд і страшна зсередини...Немає більше того відчуття світлого майбутнього. Сподіваюсь, що колись українці схаменуться, скинуть смарагдову пелену з очей і знову побачать яскраво-блакитне небо над Ненькою і широкий шлях назад додому. В Європу. В цивілізацію.
#БлогерКлубСенсВи бурят! Как я рад! Valerii Prozapas:Та не може бути, щоби з чорногокеша Міндіча проплачувались активісти, позітівні блогєри та інші ререєстрові патріоти!Оні нє такіє!То тільки Порошенко в 2014 році особисто засовував свої конфети в кармани бойовиків - оце святаправда!Єб..ть дурдом.Петр Петров:Є дуже чіткий маркер, що працює у 95-98% випадків.Якщо людина накидає на проукраїнськихПорошенка та Кличка, то вона скоріше всього краде з донатів. Це працює ще з 2014 і Ледокаїна. Підтверджувалось сотні разів. То ж якщо ви цей маркер бачите, 100подумайте чи донатити. Якщо все ж таки вирішили донатити — вимагайте звітів, чеків, фотографій та підтверджень.Це абсолютно нормально. Зробити фото і заблюрити що не треба зараз можна за 5 хвилин у одному телефоні.Звітність це нормально.Якщо людина починає істерити з цього — щось дуже не так, треба замислитись.КиївМіськБудда:У 2019-му існувала ймовірність, що людина просто помиляється.Але якщо людина підтримуєЗеленського і його мародерів у2026-му, сумнівів немає:- перед вами або порожньоголовийд..генерат, якій нічого не розуміє;- або хитра мр..зота, яка все розуміє і має з цього зиск.
#БлогерКлубСенсValerii Prozapas:Боротьба з олігархами в Україні закінчилась придбанням Ахметовим в Монако апартаментів за 500 000 000 $.Не дарма Шефір з ним на футболходив, не дарма, мабуть запрошення на новосєльє отримав.Конєц епохі триває!Дмитро Биков:Я навіть не сильно здивувався, коли почув, що експрокурор САП Броневицький опублікував епізоди плівок Міндіча, в яких фігурує Берлінська. На них Міндіч та Умєров обговорюють зарплати і в тому числі Берлінської, а також справи по закупівлі бронежилетів для ЗСУ.Уявляєте як образливо: друг Зеленського платив великі гроші за просування потрібних наративів, але все одно попався на корупційних схемах.А тепер уявіть армію інформаційних воїнів, які обслуговують владу і роблять це за грубі, немалі гроші. Бо ж в здоровому глузді, хто буде підтримувати зашквари, корупцію, руйнування держави.Щось мені підказує, що таких розмов Міндіча ми ще почуємо багато. Особливо цікаво буде почути розмови з Портретом)Samarska Svitlana:Восьмий рік правління омріяногонародом «простого парня»: хаос,війна і долар по 45. І це ще далеко не кінець! А виборці Зеленського все ще сподіваються побачити в кінцітунелю Васю Голобородька навелосипеді, який скаже: «от зараз, нарешті, все палучіцца!»OlenaLeonidivna:Побачила на теренах інтернету.IMXO шедевр ))"73% люто вишукують винних усвоїй перемозі" (с)
#БлогерКлубСенсЗеленський: Так, ми сьогодні — фортифікація для всієї Європи. Принаймні, з цього напрямку. Безумовно, ми посилюємо Європу…Volodymyr Tsybulko:Сім років тому країна вирішила зіграти в рулетку. Поставили все — і на «зеро».Випало 73%. І знаєте, що найсмішніше? Круп’є навіть не приховував, що це цирк.Володимир Зеленський вийшов на сцену як стендапер: «Зараз буде смішно». І справді було смішно. Особливо коли країна вирішила, що президент — це жанр.Петро Порошенко у цей момент виглядав як бухгалтер на похороні: нудний, з папками, з якимись «арміями» і «вірами». Публіка свистіла. Публіка хотіла шоу.І шоу почалося.Спочатку — легка комедія. «Перестать стрелять», «просто договориться». Потім — фарс із декораціями у вигляді серйозних облич і пустих обіцянок. А далі — чорний гумор. Такий чорний, що навіть сміятись вже якось незручно.Бо коли виявилося, що «Армавір» — це не жарт, а інструкція до виживання, глядачі раптом зрозуміли: квитки були без права повернення.І тут починається найкраща частина камеді нуар. Герой, який будував кар’єру на запереченні, раптом починає грати роль того, кого висміював. З тією ж армією. З тією ж мовою. З тією ж вірою — тільки вже без сміху в залі.А десь у кутку стоїть попередник. Не сміється. Не аплодує. Просто дивиться, як його сценарій, викинутий у 2019-му, дістають із кошика і ставлять знову — тільки вже як трагедію.І головний жарт у тому, що всі все розуміють.Але ніхто не хоче визнавати, що комедія закінчилась ще тоді, коли ми вирішили, що держава — це стендап.Бо в камеді нуар сміх завжди запізнюється. А от наслідки — ніколи.
#БлогерКлубСенсWWw:- От вам безвіз, самоврядування,ТОМОС, субсидії, сильна армія, ріст економікі...- Ах ти ж барига, сива матня, мародер!- От вам по-три труни вашіх дітей в день, безробіття, корупція, руїни міст, 12 млн біженців/переселенців, ТЦК виламує двері...- Наше сонечко, ти лудчій, красень, обожнюєм тебе!!!Як, курва, це працює, з цим народом?Подерв'янський:Це діагноз, коли народ обираєголовнокомандувачем блазня…КиївМіськБудда:Те, що народ не просто обрав собі блазня головнокомандувачем під час війни, а на 5-му роціповномасштабного вторгненнядовіряє йому більше, ніж людині, яка 5 років водила Путіна за ніс, зберігаючи сотні тисяч життів -черговий раз доводить, що Митецьмав рацію.Порох - доларовий мільярдер, який заробив статки, не "сидячі на потоках". Президенство для нього - самореалізація, логічний крок до вершини піраміди Маслоу.Управлінець, державник,антикризовий менеджер,професіонал в економіці, дипломатіїтощо. Людина, що мислить глобально.Зе - самодіяльний фігляр, який заробляв гроші, виконуючи замовлення олігархів зі знищення рейтингу політичних конкурентів.Президентство для нього - цеможливість красти, отримати владу над тими, перед ким він ще вчора танцював у саунах - і до безмежної народної любові.
#БлогерКлубСенсВолодимир Арʼєв:Стадіон так стадіон. 7 років потому. До президента Зеленського питання бумерангом:- Як так вийшло, що Україна найбідніша країна за президента, який обіцяв «Кінець епохи бідності»? - Чому ухилянтів знаходять за лічені дні, а вашого друга Баканова не можуть знайти четвертий рік? - Чому ніхто не сидить за Маріуполь, Бердянськ і Чонгар? - Чому ви віддали росіянам злочинця Цемаха і зрадника Медведчука? - Чи не хотіли б ви взяти участь в експерименті і спробувати прожити на 2500 гривень пенсії хоча б місяць? Або утримати сімʼю на зарплатню військового у 20000 гривень, з якої доводиться ще й купувати всілякі речі для в/ч?- Як можна було через вісім років війни, усвідомлюючи небезпеку, ігнорувати попередження західних партнерів про майбутнє вторгнення рф? - Скільки грошей вам ще потрібно взяти з бюджету країни, щоб наїстися всьому вашому кварталу? - Куди поділися наші Карпатські ліси? - Чому непокарані прибічники Януковича голосують з вашою партією у Верховній Раді та є частими гостями в офісі президента? - Скільки особисто вам занесли від схем Міндича? Скільки кімнат у вашому недобудованому палаці в ЖК «Династія»?- Навіщо ви призначили своїх кумів і друзів на ключові посади в державному управлінні, якщо ви обіцяли, що ніякого кумівства і друзів при владі?- Чому ще досі не склав повноваження, як обіцяв? Обіцяв, якщо порушиш Конституцію, підеш. Обіцяв, якщо серед слуг буде бодай один ,,Свинарчук", підеш, а він не один - їх більшість.- Про що розмовляв в Омані з Патрушевим?- Чому ще й досі ніхто не поніс відповідальність за здачу вагнерівців?- Чому зрадив захисників,,Азовсталі"?- Чому позбавив громадянства Міндіча і допоміг йому втекти?- Скільки двушечок на москву ваші друзі, з вашого благословення , відправили?- Казав: "якби я тоді був президентом, ми б там всі вмерли в Криму, але ми б туди "зелених чоловічків" не пустили", чому ж ти і твої всі досі живі?
#БлогерКлубСенсВалерій Прозапас:Так цікаво слухати попередження реєстрових ультра-патріотів про розгул російських ІПСО та про кремлівську кампанію з дискредитації українського опору.... а коли ви привозили свиней на Майдан, пригали на капот Верховного, волали про "Вальцмана", "де відрубані руки?" та "здав Маріуполь" - шо то було? Не ІПСО і не дискредитація, нє?Чи треба було "про..бать" епоху гідності, щоби нарешті роздуплитись де насправді ворог і наскільки небезпечно підмахувати його зусиллям на протистояння всередині країни?Так що тепер про свої душевні переживання вам непогано було б розповідати стоячи перед дзеркалом, бо може скластись враження, що "а то пУтін нападьот" і "враг нє в Крємлє" з'явилось ОНО САМО, і ніхто не збирається робити жодних висновків - інакше вся ця патетика лицемірство, не більше.Hawthorn Healing:А мені подобається ідея ПетераМадяра щодо знищенняпропагандистських ЗМІ. Типу його думка така, ЗМІ котре видає 95% позитивної інформації про одного кандидата і 95% негативної інформації про іншого кандидата, це не засіб інформування населення - це канал з накачки рейтингів.Отакі справи. Виявляється в ЄС, ЗМІ котре перетворилась напропагандистську помийку яка24/7 фігачить заказуху, права ісвободи можна забрати, бо це вжене ЗМІ. І бути при цьому світочем демократії, а не диктатором. Бо це не диктатура, а інформаційний захист громадян і країни.Якби ми вчасно прикрили плюси,Інтер та ще парочку мертвечуковських рупорів, можливо ми б зараз були в іншій країні, а не зруйнували собібезпековий сектор передвторгненням русні. Ця безхребетність буквально коштувала тисяч життів.
#ПолитБесПросветТрамп врегулювавдесяту ВІЙНУ! Ще жоден президент США такого не робив до цього.Йозеф Кнехт:З протокою вийшло, як з козою.Купи козу, продай козу.Ще рік тому весь світ чекав, що в своїй Правді (truthsocial) напише Трамп. І в залежності від змісту або полегшено зітхали абонасторожувалися. Зараз вжеабсолютно пох, що він пише чи постить. Після фото в образі Ісуса Христа вже всі зрозуміли, що у нього є психічні порушення і вонипрогресують.- Найкращий друг Трампа Кім Чен Ин зробив заяву:«Якщо США та Ізраїль застосують ядерну зброю в Ірані, то вони матимуть серйозні наслідки протягом 24 годин. Жодна країна не зможе перешкодити нам відповісти США та Ізраїлю таким же чином»Табакерка:Кім — це Китай, Китай їм і бомбу дав на крайній випадок. А якщо Кім когось трахне, то Китай тут ні до чого, а у Кіма довідка з психдиспансеру.- Ще один звіздобол намалювався! Йому стало нудно спостерігати з боку.- Спочатку говорили, що «треба пережити Путіна», а тепер ще й «трампа». Їх все більше. І там вже через них визирає Венс, а він взагалі 1984 р.н. Як їх усіх переживеш? Їх багато, цілі полчища, а я-то — один.- У цьому місці я пропоную випити за всіх них відразу. Не чокаючись. Я так роблю кожного дня. А що ще нам залишається?