Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - dikepole_official
Añadido 06 dic. 2025

dikepole_official

@dikepole_official
Número de suscriptores: 1
Fotos: 43,200
Videos: 15,800
Enlaces: 42,300
Descripción:
Канал продається пиши - @reklama_ukraina_kiev
Fuente

dikepole_official | Атака на Київ була досить цікавою.🇷🇺 Справа в тому, що було збито воро...

Logotipo de la comunidad de telegram - Дике Поле dikepole_official @dikepole_official
3 140 Vistas/Alcance 2026-01-25 17:12 Mensaje №68277
Атака на Київ була досить цікавою.🇷🇺 Справа в тому, що було збито ворожу ракету 48Н6Е2 для С-300ПМУ2 "Фаворит" та С-400. Літера "Е" в індексі означає експортну версію. Це експортна версія ракети 48Н6М, і б'є на 200 км. Чому це важливо для нас та загалом новина хороша? ☝️ Тому що це доводить, що ворог не має великого резерву ракет та дуже спішить зробити в Україні блекаут та залишити нас без опалення, поки є морози. Бо інших причини використовувати експортну ракету немає. Хоча є одна — відсутність експортних замовлень як такових. Куди могли піти ці ракети? Якщо мова про С-300ПМУ2 "Фаворит", то вони постачались до Азербайджану, Алжиру, Ірану, Китаю та Сирії (у Сирії їх скоріш за все вже нема, все вибив Ізраїль). С-400 же постачалися до Алжиру, Беларусі, Індії, Китаю та Туреччини. Але діючий контракт є лише в Індії, вона досі чекає 5 комплексів, які мали б бути доставлені ще до 2023 року за $5,43 млрд, але поки отримали лише 3. Ну й явно після конфлікту з Пакистаном Індії потрібне поповнення цих ракет.🤷‍♂️ І загалом ми бачимо, що більшість ракет, що летіли по Україні, вироблені в останні кілька тижнів. Із заводу — на масований удар. Резерву немає, бо графіки піджимають. Але сподіваюся, що ця стратегія провалиться, лишилося трохи протриматися.Дике поле