Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - dikepole_official
Añadido 06 dic. 2025

dikepole_official

@dikepole_official
Número de suscriptores: 1
Fotos: 43,200
Videos: 15,800
Enlaces: 42,300
Descripción:
Канал продається пиши - @reklama_ukraina_kiev
Fuente

dikepole_official | Ах да, учора ж "Раду Миру" презентували.🤷‍♂️ Ну шо скажу, поки все "жи...

Logotipo de la comunidad de telegram - Дике Поле dikepole_official @dikepole_official
2 540 Vistas/Alcance 2026-01-23 14:12 Mensaje №68253
Ах да, учора ж "Раду Миру" презентували.🤷‍♂️ Ну шо скажу, поки все "жидєнько" (не антисемітизм, а русизм). Запрошення отримали понад 50 країн, але поки підтримали точно Ізраїль, Саудівська Аравія, ОАЕ, Бахрейн, Йорданія, Катар, Єгипет, Туреччина, Угорщина, Марокко, Пакистан, Індонезія, Косово, Узбекистан, Казахстан, Парагвай, Вʼєтнам, Вірменія, Азербайджан та Білорусь, тільки 20 країн. Reuters пишуть, що наразі Білий Дім отримав згоду від 35 країн, просто ще не всі приєдналися. Не приєдналися європейці. Макрон прямо відмовився, бо вважає "Раду Миру" загрозою ООН, Велика Британія сумнівається та хоче відхилити пропозицію через потенційну участь РФ у проєкті. Кажуть, що ніби Зеленський дав неофіційну згоду на участь у "Раді Миру". Хуйло ж поки участь не підтвердив, але додав, що оцей $1 млрд, необхідний для вступу, можна оплатити із заморожених у США російських активів (їх там $5 млрд). Якраз це питання наче планують обговорити на зустрічі з Віткоффом та Кушнером, яка вже йде. 🇵🇸 Трамп каже, що "Рада" буде співпрацювати з ООН, а не конкурувати. Уже ясно, що там питання будуть не тільки по Газі розбирати, але лакмусом буде саме Газа. Пообіцяли там рай на землі зробити, навіть презентацію зробили! Але справді, якщо там щось зможуть зробити (навіть не таке, що на презентації), то це буде вже чудово для цієї організації. Можна буде сказати, що ООН забивав хер на цей конфлікт та нічого не робив, а тут "Рада миру" за кілька років розрулила. 👀 Подивимося, як воно буде. Думаю, що нашої війни це теж торкнеться. Як мінімум питань відновлення України.Дике поле