Fuente
Щоденник мобілізованого | Хочу бути чесним з вами.З самого початку однією із задумок, при створе...
718 Vistas/Alcance
2024-08-14 19:09
Mensaje №59
Хочу бути чесним з вами.З самого початку однією із задумок, при створенні цього каналу, було з часом розвивати його як благодійний. Зауважу, однією з, не єдиною.Але все ж, пріоритетною.Тому що, у тому ж числі, я буду публікувати тут збори для мого підрозділу, не розкриваючи в якому саме з них.Тому що це важливо, кожному розвивати медійність у своїй спільноті, щоб збільшувати покриття волонтерських мереж.Тому що... Продовжу через кілька абзаців.До цього я в основному витягував свої збори інстаграмом + інколи до нього підключав твіттер з фб. І сьогодні я стартанув збір, який опублікував у всіх трьох соцмережах (без фб). Результат за 4 години такий собі — 5130 грн при охопленні 517 тут, 3000+ в інсті та 200+ в тві. Вважаю, що це досить прикрий результат.Бо якщо аудиторію інстаграму і твіттеру я трохи задовбав, то з вами мені потрібно домовитися. Наперед скажу, що свідомий тому, що не живу в ідеальному світі, в ідеальній країні, але я живу в Україні, країні чудес. А в країні чудес прийнято вірити у неможливе :))Вважайте, що це моє щире тет-а-тет прохання до вас персонально. Я серйозно.Будь ласка, підтримуйте мої збори або відпишіться.Якщо вам не пасує витрачати щоразу, як я організовую збір, 1 хвилину вашого часу, щоб надіслати на військо, наприклад, 100 грн (менше/більше) — я серйозно, відпишіться. А якщо 100 грн немає — з вас поширення в чат друзів/родини/колег/ОСББ тощо. І це окей, якщо вам це не підходить, я ображатися не буду. Рішення за вами.Проте, уявіть тільки: 517 людей по 100 — це 51 700 грн.Чому я в це вірю?Бо збори рятують наших людей і забирають життя ворогів. Буквально ваша ранкова кава, вечір в барі з друзями, нова платівка тощо — це оберіг та смерть водночас, а також бартер на відносно, але таки досить спокійне життя. Військові ж віддають дещо більше. Цінуйте це.Нагадаю про збір вище. Вам дякую 🫡____________ІНСТАГРАМ|ТВІТТЕР|ФЕЙСБУК