Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Думки з війни Діалог з тренером
Añadido 14 jul. 2024

Думки з війни Діалог з тренером

@dialog_z_trenerom
Número de suscriptores: 787
Fotos: 259
Videos: 41
Enlaces: 107
Descripción:
Цей канал був створений, щоб говорити про спорт та виховання. Але в Україні війна і я вимикнув режим "тренер" та увімкнув "військовий" Тож говоримо про те, як бути корисним для Перемоги, а також, як підтримувати та триматись.
Fuente

Думки з війни Діалог з тренером | діалог_з_тренеромПродовжуємо #абетку_націоналіста сьогоднішня літера “...

#діалог_з_тренеромПродовжуємо #абетку_націоналіста сьогоднішня літера “В” і слово, яке ми часто вживаємо, воно навіть закарбовано в кресленні Державного Тризуба, але кожен розуміє його на власний розсуд (часто з позиції вигоди).Сподіваюсь ви здогадались, це слово “ВОЛЯ”.Чому кажу, що багато хто розуміє з позиції вигоди? Бо бути ВІЛЬНИМ, не означає свободу від обов’язків. Навпаки.Дмитро Донцов писав «Воля — це не привілей, а обов’язок сильного», тож Воля не дарується і не отримується в спадок, за неї треба боротись.На це нам вказує і Євген Коновалець «Волю не просять — її беруть. І тільки той має право на волю, хто вміє за неї боротися». Тож маємо усвідомлювати, що навіть, якщо ви народились вільними (в усіх сенсах) то, як тільки покажете, що не готові за неї боротись, одразу з’явиться той, хто спробує вас поневолити. Так було, так є і так буде.«Краще вмерти в бою за волю, ніж жити в рабстві без неї» Роман Шухевич Бо рабів до раю не пускають!Бути вільними, це про відповідальність (також літера “В”), бо то не тільки про нас. Це і про ненароджених і нашу відповідальність перед ними, бо в рабів діти народжують рабами. Народжений в рабстві нічого не знає про Волю і навряд стане за неї боротись, і так з покоління в покоління люди вже народжуючись рабами, сприймають це як норму і такими народжують своїх дітей.Саме так відбувається в рашці, живуть в рабстві, а сприймають це, як свободу (бо саме слово Воля там не використовується, вдруг замисляться).Тож, будьте вільними, бо Воля вартує того, щоб за неї боротись.Бачите, в моїй Абетці, майже все поєднано. Боротьба народжує Волю, яка утримується Боротьбою.«Волю народ здобуває тільки у боротьбі, а не в молитві про неї» Степан Бандера