Fuente
Думки з війни Діалог з тренером | діалог_з_тренером“За що мене господь карає?” (Т.Г.Шевченко “Мені трина...
471 Vistas/Alcance
2025-07-04 12:46
Mensaje №595
#діалог_з_тренером“За що мене господь карає?” (Т.Г.Шевченко “Мені тринадцятий минало…”) Щось він таки чув за мобілізацію.Напевно цю фразу Кобзаря найчастіше повторюють ті, хто несподівано для себе опинився в максимально не комфортних умовах. ЇЇ навіть можна вважати актуальною, коли справа стосується речей, на які ми не можемо вплинути.Але, є речі, на які вплинути можна (до певного моменту), та коли трапляється те, що ймовірно могло трапитись, то чого ж вже жалітись до вищих сил, чи в що ти там віриш, якщо сам не попіклувався “підстелити килимок”.Так, я до вас знову по мобілізацію. вже в стостисячний раз, проте, я наполегливий та витривалий.Уявімо ситуацію. Ти мобілізаційного віку. в принципі нормального стану здоров’я (не маєш інвалідності та явно виражених вад), не працюєш в критичній галузі (це окреме питання, не моєї компетенції, які галузі визнавати критичними). В тебе менше 3-х неповнолітніх дітей та ти не опікун за людиною з інвалідністю. Друже, ти з надзвичайно великою ймовірністю будеш мобілізований. Подобається це тобі, чи скоріше за все ні. Та це стане для тебе шаленим стресом (як і для твоєї родини).То, чи не логічним буде все таки зробити цей крок самостійно, попіклувавшись при цьому про свій психологічний стан, та про “спокій” твоїх близьких? (їм не буде спокійно, бо війна, але точно спокійніше розуміючи, що ТИ це робиш добровільно, а не примусово).І так, я буду рекламувати рекрутинг вже 3 Армійського Корпусу. Прийди до рекрутингового центру і поспілкуйся. Це не військом ат, тебе випустять. Та тобі зможуть допомогти підібрати посаду, на якій ти будеш максимально ефективним, враховуючи твій попередній цивільний досвід та стан здоров’я. Бо саме зараз ми маємо безліч найрізноманітніших вакансій.І робити це треба прямо зараз, якщо надумав, бо дуже скоро:Вакансії ми закриємо і обирати стане неможливо.Якщо тебе примусово мобілізують обирати будуть за тебе, а не ти. І тоді звертатись до нас буде запізно, навіть через своїх друзів та знайомих з “трійки” (краще звернись до них прямо сьогодні.Якщо твій мозок в страшному сні малює, як ти залітаєш в посадку, на етапі рекрутинггу, ми зможемо підібрати для тебе посаду, де ти точно не будеш цього робити. Та якщо твоя кипуча кров просить подвигів і ти мрієш про фото, на якому втановлюєш наш прапор на деокупованій території, ми також тобі допоможемо, навчимо, забезпечимо, та гарантуємо шалено крутий колектив. Все це можливо, поки в тебе є вибір, який пропонуємо ми.Ну а якщо ні, то молись (кому ти там молешся), щоб потім Йому ж дорікати, дивлячись в стіну буса.Передай цей допис тим, кому може бути цікаво та корисно.