Fuente
Думки з війни Діалог з тренером | діалог_з_тренеромПро охлократію, демократію та особисті кордони.Або ча...
676 Vistas/Alcance
2025-05-20 08:16
Mensaje №541
#діалог_з_тренеромПро охлократію, демократію та особисті кордони.Або частина друга “Школи нетолератності” Коли ми говоримо про демократію, за яку боремося проти країни з тоталітарним устроєм, що маємо на увазі та чи не плутаємо поняття? Давайте розберемось. Що для вас демократія?Якщо це лише про те, що можна робити або говорити, що завгодно, коли завгодно і де завгодно, балансувати на хвилях хейту, керуючись настроями натовпу та і в принципі про тотальний пох..їзм, то ви трохи поплутали поняття, знайомтесь ви охлократ. І тези на кшталт “це все влада заварила, нехай розй.бує”, і тому подібні, це також туди.Демократія, це дійсно про права і свободи а також про колективну відповідальність, тож якщо ви намагаєтесь самоусунутись не дорікайте, що вас примушують.Війна сама по собі антидемократична історія ( в війську в принципі автократичний устрій, інакше не можливо, але сучасні підрозділи націоналістичного руху спроможні будувати інші відносини між командиром та бійцями (не пишу підлеглими).Тож, коли під час війни суспільство, або окремі його представники не спроможні проявити самосвідомість, доводиться їх “коригувати” в правовому полі, цензурою в тому числі.Так довго і складно написав, насправді про просту річ, коли алхіми (я б взагалі не знав, хто це, якби не все оце в інфопросторі), гончаренки, арестовичи і їм подібні не займались відкладенням власних фекалій (з рота словами, чи в дописах текстами) то не потрібно було б примушувати їх до чистоти (мови, вчинків, дописів).І це не про особисті кордони, бо вони відходять на задній план, коли агресивно порушені кордони державні.Так, в тому, що відбувається в нашій країні зараз вони напряму не винні, але опосередковано, провина за це на КОЖНОМУ з нас (подобається нам це, чи ні).Тож, якщо в вашому оточенні і токсичні для національної в тому числі інформаційної безпеки люди, проводьте виховну роботу самі, тут не треба пом’якшувати, бо прийдуть інші, більш радикальні і тоді вам доведеться заспокоювати травмовані почуття ваших знайомих.Байдужість вбиває, говорили колись, зараз це відбувається щодня.Толерантності будемо вчитись після перемоги (але це не точно).