Fuente
Думки з війни Діалог з тренером | діалог_з_тренеромДо Дня Матері.Здавалось би немає нічого стабільного в...
459 Vistas/Alcance
2025-05-11 09:40
Mensaje №524
#діалог_з_тренеромДо Дня Матері.Здавалось би немає нічого стабільного в нашому бурхливому світі коли ламаються долі, руйнуються міста, окуповуються території.Коли не можеш планувати, складно мріяти, бо кожна хвилина може стати останньою.Є лише одне, що завжди, за будь яких обставин лишається незмінним.Це ЛЮБОВ МАТЕРІ.Вона одночасно може бути залізобетонним захистом та теплим прихистком.Турботливою опікою та мудрими порадами.Нам часто здається, що ми все знаємо як найкраще, але коли складно, одразу звертаємось за порадою.А коли здається, що любити сильніше неможливо, виявляється, що для матусі немає неможливого, бо сильніше за свою дитину вона може любити онуків.Її великого серця та любові завжди вистачить на всіх.Війна принесла нашим матусям ще більше приводів для хвилювань.Ми обіцяємо матусям повернутись з війни та не всі зможуть виконати свою обіцянку, а це означає сльози матері…А фраза “Мамо, я поїв і в шапці” для військових набула нових сенсів.Тож, всіх матусь з Днем Матері! Будьте нам здорові!Бережіть себе!А ми таки будемо вчасно їсти та носити шапки.