Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Diablo IV українською - гайди, новини, поради
Añadido 14 jul. 2024

Diablo IV українською - гайди, новини, поради

@diablo_4_ukr
Número de suscriptores: 216
Fotos: 692
Videos: 124
Enlaces: 330
Descripción:
Куточок україномовного геймера в Diablo IV. Місце, де можна знайти актуальні гайди, патчноути, новини та цікавинки по грі. З будь-яких питань звертайтесь: @marvsterer або @Lapkarenko

👥 Número de suscriptores

216
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: 0
Promedio/Mes:: +13

📊 Mensajes por Día

0.1
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0.1

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

https://www.youtube.com/watch?v=mO3LMZIlUXkВийшло прев'ю від IGN, яке коротко підсумовує деталі про Lord of Hatred.Коротко:1. Проблему ендгейму, який закінчується за пару днів хочуть вирішити, "бластерам" (гравцям, що закривають весь сезонний контент за три дні) намагаються дати активності, які б їх тримали довше:- War Plans, які дають структурований набір активностей, без потреби стрибати навмання між ними;- кожна активність при цьому (Helltide, ND, Pit, Undersity) має власні гілки кастомізації, які прокачуються за досвід, отриманий в них, що збільшує варіативність.2. Новий режим - Echoing Hatred.Такий же новий, як пачка "свіжих" тормент-складностей, кілстрік-механіки з поточного сезону і Tower. Все акуратно поцуплено з пізніх сезонів Diablo III, відмито від мультяшної стилістики і презентовано як свіжий режим.Якщо що, в Д3 воно називалось Echoing Nightmare...3. Рибалочка. Бо всі ігри зараз повинні мати рибалочку. Тут можна навіть з лави тягати рибок.Загалом, підтягнули слабкі сторони старого ендгейму але деякі проблеми, типу того, як все буде співіснувати, наприклад, в паті на чотирьох, де кожен матиме свій War Plan ще не зрозумілі до кінця. Є відчуття, що бластерам тепер просто треба буде один додатковий день для закриття сезону, знову.Доповнення виходить вже за 10 днів.Season of Slaughter закінчиться через 9 днів.#news
На цей раз призом буде Nintendo Switch 2, Nintendo Switch oled і 128 gb microsd ( прошитий ), Nintendo Switch lite і 64 microsd ( прошитий ) і nintendo 3DS (прошитий) і 32gb картка ☺️Від себе хочу максимально подякувати спільноті @kefir_ukr та особисто @xhrxhrxhr з @austerlits за ці подгони! Може когось зацікавить шита нінка, то звертайтеся) (військовим знижка! за промокодом vitalike6aHaT666)Буде 4 переможець.Буде формат: 100грн – 1 місце, 200грн – 2 місця, 1000грн – 10 місць і т.д.Ціль – зібрати 250к грн.Результати будуть підведені через монобанку, ЯКЩО ДОНАТ НЕ З МОНО ВКАЗУЙТЕ В ПЛАТЕЖІ ЯК З ВАМИ ЗВ'ЯЗАТИСЯ!Ремонт ретрансляторів триває, та і обслуговування автономного живлення на вишках все ще триває та і питання з транспортом все ще актуально досі( з ремонтом наче як закінчено залишилось його ще виплатить). і купити УПСу http://energoshop.in.ua/tovar/3462.html + по мєлочухє (антени, конектора і вітуха)🎯 Ціль: 250 000 ₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/4dZi6sseaL💳Номер картки банки4441 1111 2545 5547