Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Degenlord
Añadido 06 ene. 2025

Degenlord

@degenlord_eth
Número de suscriptores: 14 112
Fotos: 2,180
Videos: 98
Enlaces: 967
Descripción:
ресурси: https://t.me/degenlord_tg власник/співпраця: @drainstyler

👥 Número de suscriptores

14 112
Promedio/Día:: -5
Promedio/Tiempo:: -36
Promedio/Mes:: -289

👁️ Vistas promedio por mensaje

4 624
Promedio/Día:: 4,260
Promedio/Tiempo:: 5,464
ERR: 32.77%

📊 Mensajes por Día

1.2
Último día: 0
Promedio semanal: 1
Promedio por día: 1.2

Historial de cambios de nombre

Degenlord 2025-05-30
Ку 2025-02-21

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 5,010 26-04-30 19:27
✔️U6EX / 54EX — ВСЯ ПРАВДАвирішив розібратись в тому що це за темка,та чому вона настільки популярна серед роботяг — можете ділитись постом з своїми знайомими які закинули сюди $$$ або історіями в коментаряхU6ex (схожі проекти 54ex / lwex / cbex / txex / bitnest) — проект який позиціонує себе як інвестиційна платформа/біржа , працює близько 1.5років , має мега жирну реферальну систему, весь ворк відбувається наступним чином:— ви закидаєте 500$+ на сайт і вас додають в вотсап групу де двічі на день Джон дає код ,ввівши який в платформі ви даєте дозвіл джону взяти в вас 1% коштів , на які джон встане в позу по ефіру або бітку і віддасть вам в середньому на 40-50% більше. Важливо — гроші які ви депнули , грубо кажучи тіло , ви не можете вивести разом з прибутком , все що заробили зверху - можете,від 20$ з комісією в 5% від суми. Все просто - а саме головне з гарантованим щоденним профітом,так як збитки покриває команда, ноу ріск - онлі профіт)))) По факту це проста понзі схема — поки є нова ліквідність , тим хто зайшов першим можуть дати вивід , МММ - така ж понзі , хто перший зайшов та вчасно вийшов - в профіті , всі інші втратили.Але не лестіть собі - якшо ви закинули сюди кеш скоріш за все так просто ви не вийдете через людську жадібність , чим більший стек - тим більше капає пасивного доходу — а спільні знайомі які закинули перші і зловили ікси (навіть десятки тисяч долларів - і похуй що засадили всіх кентів і родичів які проєбуть свої заощадження) тільки посилять ваше бажання сидіти до талого.освіжу вашу рибячу память яка забуває коли ій харкають в лице , піраміди які були на хайпі в Україні і ой , закрились - B2B Jewelry, Helix Capital Investments Ltd, Questra World, AGAM, Forex Trend, Finiko, Kings Capital, Elite Center, Crypto World Kingdomхотів написати про ключові ред флаги — але в цьому немає сенсу , так як тут немає сумнівів а є лише 1 правда: це понзі-піраміда , ви не інвестор а лудік який закидає в піраміду і з якого будуть угарати родичі , якщо ви не не встигли вивести профіт - ви втратите свої гроші, і такі речі працюють лише до тих пір — поки в вас не закінчаться знайомі, яких ви заганяєте в «команду» під жирну рефку щоб вийти в плюс , а вони в свою чергу прокрутять цю історію щераз , результат тут один - втрата коштів для більшості.ні в якому разі не осуджую чоловіків та жінок які хочуть кращі умови життя для своїх сімей — проте закидати кошти в піраміди = це не трейдинг , не інвестиції , не пасивний дохід , а проста забава
👁 5,050 26-04-15 15:00
S&BOX — інвест в скіни |частина2SBOX - гра від студії Facepunch (Rust / Garrys Mod / Chippy),гра релізнеться 28 квітня і буде коштувати 20$ - фактично це буде наслідник GarrysMod , який був залаунчений в 2006 , проте навіть зараз тримає 25к+ онлайну. По суті S&Box це тот же роблокс/сендбокс - з фічами в вигляді: 🟡нового двіжка🟡з можливістю створювати ігри всередині S&Box і окремо публікувати їх на стім маркеті без комси.🟡з скін-економікою та дропами ліміток з обмеженим часом/саплажм🟡від топ студії яка пілить хайп ігри навіть попри сиру гру яка ще не залаунчилась — плюсів щоб хоча б спробувати пофліпати лімітки , враховуючи капу всіх скінів ~$10кк (недавно було менше х10+) для мене предостатньо , тому газ розбиратись що куди і як.——————————————————-1️⃣В першу чергу створюте стім аккаунт і поповнюєте його в профіт 20/30%, погортайте пости з стім інвестом,є аж 4 частини де все покроково розказано від а-я.2️⃣переходите в офіційний айтемстор та трекаєте лімітки ( колекціі які мають ліміт дроп і будуть видалені з маркету).3️⃣купляти шмотки можна як з лімітованого дропу на офіційному маркеті S&BOX , так і на вторичці через Steam Market.4️⃣Використовуючи тулзи ресерчим та діорим що підбирати, зараз є ~80 активних айтемів серед яких є і лімітки які дропались при овер малих саплаях, логіка зрозуміла - чим пізже шмотка та чим менший саплай, тим краще , проте дивіться і на капу скіна, брати на фомо то що і так на овер іксах я б не став,за виключенням беліверства в овер малий саплай:sboxcharts.com + sboxmcap.link + sbox.wiki - архам для скінівособисто я дивлюсь на тотал саплай , капу , дату виходу + вигляд самої шмотки , якщо ви екзіт ліква для тіми і тих хто зайшов на 10х нижче — то ваша екзіт тіма це гравці яким по кайфу купити шось лімітоване + рофляне. Зараз найпопулярніша шмотка це картонна корона, подальший напрямок вибору скінів думаю зрозумілий——————————————————-❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️З мейн ризиків - дамп предметів після лаунчу гри (28.04) + обсер команди з виходом і розвитком , більшість айтемів які зараз на активному дропі вийдуть після лаунчу - тому фліпатись об закриття торгів зараз пізно, я розділив стек який виділив на 5 частин і потрохи затарюю те що мені цікаво - надіюсь на відкатах зловити жир ранні скіни з малим саплаєм , головне не фомойобити — розцінюю це скоріш як плей в довгу , стоїчи у істоків шанс обсеру рівноцінно високий до шансу зловити хай ікси , які скіни взяв + чому, описав в своїй гілці
👁 5,400 26-04-10 19:22
🐶Інвестиції в скіни / ксCS — найпопулярніший онлайн шутер з піковим онлайном за 1.8млн+ гравців з всього світу , знаю багато старічків які набили свій банк саме через стім трейдинг скінами та коробками.Valve (Steam) побудували цілу внутрішньоігрову економіку , на яку доречі молились всі холдери телеграм гіфтів та хотіли такі ж нововведення на свому маркеті — якщо коротко то гравець повинен набити 5000хп і після цього забрати тиждневий дроп (раз на тиждень , середа) а щоб відкрити і отримати предмет з кейсу , вам потрібно купити ключ вартістю 2.5$ . Активний дроп - це кейси які можуть випасти прямо зараз , можуть як добавляти нові кейси так і забирати старі , що створить інфляційну модель - а відповідно ріст коробок + допом до цього кейси поступово замінюють на термінали , в якому ти сам вибираєш який скін обрати та купити. Коробка = лудка , лудка = лудосіки які випробовують удачу за $$$ ( як працює система дропу читайте тут - мало що помінялось за час з моменту виходу поста)звідси походить 2 шляхи для заробітку на ігрові механіці кс:1️⃣робити ферму в кс щоб фармити та продавати скіни , досить популярна тема в останній час під яку збирають інвест пули – основний тейк під теперішні збори інвесту , що останні масові бани їх не затронули , вносити кеш я не раджу — так як виглядає все як 🪤 , перед справжньою бритвою2️⃣купляти скіни та холдити їх поки ті не вийдуть з активного дропу та зроблять свої ікси (чекати прийдеться довго) + в добавок комісія на вивід (частково її гасить завод $$$ в + , але все ж )Навіщо в це лізти:+диверсифікація коштів — напротивагу спотсумкам в крипті , можна виділити % на інвест в стім , що диверсифікує ваші ризики , механіка дропу і дефляціі ясна + статистично , екранна активність під час пандемій/ лохдаунів/ (2020 корона) а можливо і криз/війн набагато вища , що буде бустити зменшенню саплаю та попиту на коробки та інші предмети+ доп дохід— якщо робити все правильното можна лакомитись як інста профітом з кс ферм так і терпеливо в довгу переливати ікси на ікси та качати свої сумки в $$$ на маркеті предметів.+ ризики — і навіть якщо все піде не так як має бути ,аккаунт стіму забанять а багаторічну економіку зітруть та відмінять трейдинг ви всеодно тренерований боєць якому не вперше втрачати все та єбати ринок своєю жопою, очередне обнулення - для вас як прогулянка Якщо я помилився буду рад за виправлення , частина 2 soon👇🏻
👁 5,890 26-03-23 11:19
Щераз GM , що маємо зараз:> дроп 100% інішл саплаю> лістинг/слив токенів 14:00> клейм вже доступний> бритва була (є 0 дропи)> токени з бритви по кус - в тіми> на момент тге - заклеймлені токени будуть на вашому спот аккаунті> бірж анонсовано не було > разом з бп заліститься ще з десяток пар на споті + запущений стейкінг який буде давати плюшки для наступних IPO> токени дають зразу застейкані і їх потрібно анстейкнуииЩо роблю я?1️⃣ Взяв першу твх в шорт на пампі , залився на копійки - спот може вийти вище премів,тому ризик того що малоліквід преми запампляться на цьому фоні присутній. Якшо дадуть спот на рівні / нижче фючів , залиюсь в шорт - головне вчасно помітити, лити дроп є кому.2️⃣ Закинув стейбл на бекпек спот + гейт/байбіт , мб дадуть арбітражки через те шо давка на стакан буде централізована через спот бекпеку. Чи будуть спреди - побачимо на клеймі.3️⃣ Чекаю тге - щоб продати свій дроп і забути, я готувався до бритви але токени є , лишилось продати по любій ціні і зафіксити цю довгу історію.
👁 4,610 26-03-21 21:51
Зум-аут в сторну ворку в крипті , вийти з ринку чи гріндити далі?вданому пості постараюсь підійти до загальної оцінки ситуації з декількох точок зору – найважливіше та найважче для вас, без брехні та рожевих окуляр оцінити місце на якому стоїте ви , доприкладу я усвідомлюю те що я около-норміс якому везе через велику кількість спроб , не інфл , не смарт - а деф роботяга , який навіть на такому ринку може підфліпати стак $$$ яких стане на просте скромне життядропи в основному мертві - навіть якщо заресерчити і знайти хороший проект не факт шо він справедливо проведе роздачу , сейли вмерли ще на попередній бичці - і після відродження знову пішли по такій ж самі причині що в минулий раз : проекти жадібні і розцінюють вихід токена як фінал обкешу,відкупляти а тимпаче холдити токен бажання нівкого немає, біржі - єбуть арбітражніків рк - адлками - маніпуляціями , легкого хліба для 0iq мяса - так ніби немає взагалі , проте казати що можливостей немає - брехати самому собі , за цим негативним фоном - є невспахане поле з неефективностей які можна використовувати на свою користь1️⃣Ви новачок без депу— якщо порівнювати легкість заробітку , то колись було набагато легше чим зараз, проте зараз набагато легше чим буде в майбутньому . З кожним днем ринок стає більш ефективнішим , прості деген темки змінюются на більш складні + до цього ж добавляється інфляція ваших скілів , скіл який приносить вам кеш зараз може стати юзлесс через декілька місяців. Якщо в вас є жидівське нахилення до заробітку — ви не пропадете навіть з 0 депом (куси / вайбкодінг / Х-інфлюєнсерство / ресейл на ОТС ітд) , проте якщо ви працюєте або звільнились з роботи на укр мінімалці в грн з думкою що ви змучились працювати за копійки і зайдете в ринок крипти з 0$ для грінду легших вертольотних грошей - ви не праві і вернетесь назад, в наших реаліях 2 випадків переважна більшість, я не осуджую так як розумію що це не від доброго життя а інстаграмні картинки інфлів дають впевненість що саме в тебе вийде поміняти зпшку в 250$ на 2000/3000$.🗣️: є сенс залишатись в ринку якщо ви 0$ деп + новачок,або коли ви живете фрішно (з батьками) або маєте доп роботу, лише з умовою що вам цікаво і по кайфу вчитися та думати в догонку/в рівень за наративами.І враховуючи фіксу з роботи/фрі життя - на вас не будуть давити таймінги і ви не будете лудити щоб нафармити швидко кешу для оплати ренти чи їди . В випадку олл-ін ставки без скілів та депозиту на крипту , ви найбільш ймовірно прогорите і заженете себе в ще глибшу яму.2️⃣Ви олд з депомтут і так все ясно, якщо вам вистачило розуму заробити та зберегти свій депозит — ви все робите правильно, коли ринок калл можна чілити щоб точечно бити по смартухах на хайсайз і насолоджуватись життям. 3️⃣Ви олд без результатуна ринку є багато нюфагів які фліпнули олдів по результату , так же є багато олдів які спустя 1-2 цикла сидять на жопі без прогресу або в -/бу , в даному випадку я б радив зробити те про що писав раніше — виділити собі час протягом якого ви міняєте свій підхід - нема результату = ліваєте , в вас вже сформоване сприйняття ринку тому міняти своє бачення буде важко , так же важко як зрозуміти фанатам рафа чому альтсезону не буде , виходять зміни - газ , не виходить - білди себе в чомусь іншому , постоянні додепи і відсутність змін — роблять з тебе дефолтного фанатіка теорій, наприклад що «альтсезон прийде порядок наведе» або «повезе винести мільярд з мекса , просто щас чорна полоса з додепів», поліцейський розворот в інший напрямок - не признак слабкості.4️⃣Ви інфл / продавець лопатВам взагалі байдуже , якщо ви маєте канал - шітпостите мемами і інфою, ділитись чимось зараз - стріляти собі в ногу , лікви на ринку мало,даже шітпости вбивають норм муви , буде норм ринок - будуть і доп профіти з рекл даошок і продажу своїх продуктів, теперішній ринок - це можливість накопичити сабів для подальшої монетизації. Якшо ви продавець лопат - підлаштовуєтесь під актуальну нішу , будь то акки мексу , зняття рк чи проча шабашка, так ніби тут робота була і буде завжди.
👁 4,680 26-03-12 17:52
BackPack TGE - 23 березня‼️Нема КУС - нема дропу‼️📅дедлайн - 15число 23:5911 березня закінчився 6 тиждень епілогу в якому роздали поінти сібілів — тотал було 4 сезони по 10 тижнів фармінгу + епілог з 6 тижнями фарму , важливо - потрібно пройти перевериф щоб вам дали клейм дропу - якщо не встигнете до дедлайну - клейм не можливий , що буде з токенами які не роздадуть через втрату кус - 0 інфи , по збриву виходить близько 60кк поінтів (~15% саплаю) - чи вас збрили буде відомо 23 березня на тгеоцінка 1 хр - на пацифіці фдв близько 370кк , що ≈0.2$ за 1хр , просто груба математика яка не врахувує велику кількість не елігбл поінтів , які будуть виведені з ринку - ? , на поліку оцінка близько 300-500кк - що по таких ж розрахунках дає 0.2-0.3$ за 1хртакож треба врахувати що буде пропозиція застейкати дроп - проте формулювання ревардів також змінилось, все почалось з «20% of Backpack equity given to users who stake for a year” - (безпосередній розподіл еквіті бекпеку для стейкерів) до - «Users get priority allocation when Backpack IPOs - earned through stake, time and usage» (просто приорітетка для того щоб заносити в іпо проктів які будуть лаунчитись через бекпек)я маю близько 90-130к поінтів , є відчуття що можуть збрити нізашо - проте якщо ні, буду довольний дропом, так як мейн поінти нафармив літом в +$50-60к
👁 4,780 26-02-27 08:47
Fabric Protocol $ROBO - ТГЕ📅Сьогодні 10:00/11:00Fabric Protocol присвячений розвитку відкритої робототехніки + штучного інтелекту (ШІ) на благовсього людства. @openmind_agi як один з перших учасників. ближче до суті , щойно роздали альфа дроп під час якого анонсували бінанс фючі , чим самим нівелювали падіння і дали перше твх в шорт — проект має роздати дроп , дата клейму відома , ось твіт : сьогодні 11:00 , в стакан МОЖЕ ПІТИ 500кк токенів ~15млн$ + токени з сейлу 1.5млн$ , альфа дроп з бінансу відкупили, окх бусту попередньо не було, сайзитись не планую , скоріш поспостерігаю та фліпнусь об клеймБіржі на яких буде токен:Binance AlphaBinance FuturesGateMexcHTXCryptocomBybitKucoinCoinbase Roudmap Токеноміка:Total supply- 10млрдInitial Supplu - 2.2млрдInvestors 24.3% 12-month cliff, 36-month linearTeam & Advisors 20.0% 12-month cliff, 36-month linearFoundation Reserve 18.0% 30% at TGE, 40-month linear for remainderEcosystem and Community 29.7% 30% at TGE, 40-month linear; Proof of Robotic WorkCommunity Airdrops 5.0% Fully available for Foundation to distributeLiquidity Provisioning and Launch 2.5% 100% at TGEPublic Sale 0.5% 100% at TGE сейл проводили по оцінці в 400кк , грубо кажучи на 20% вище теперішньої ціни , по дропу хто його крутив та за шо отримав такою хз, скоріш за все все вифармила тіма — відомо лише про те що доступні до розроділу 500кк токенв + є контракт з цими токенами + початок клейму , будемо слідкувати - https://etherscan.io/token/0x32b4d049fe4c888d2b92eecaf729f44df6b1f36e?a=0x959cf699e89785067a6f67b8aba4a1706d327ccbрадше прохідний лістинг , тому через відсутність жб ворку не раджу сайзитись - про свої дії напишу тут , зараз чекаю клейму сейлс токенів + аірдропу
👁 7,840 26-02-17 22:27
я почті обнулився, спочатку я дивився на енджоя і не розумів як таке можливо і сам не помітив як останні 1.5міс через збільшені сайзи - стопився один раз за другим та вганявся в лудкуринок з лістингами де люба поза на фючах виходила в + , через єбануту укатку і мінуси яких могло або взагалі не бути за міс, або бути в кількості 1/2шт - дали фейк відчуття самоконтролю та черезмірної впевненості , підтримувати мене в цьому випадку - бути далбайобом, я сам винен що вганявся в лудку,і це не випадковість а намірена лудоманія та безвідповідальність по відношенню до воркущо буду робити далі? — продам машини щоб забрати холдерський біток і ефір під залог яких я брав стейбли на додеп, якшо хтось хоче купити - пишіть ,в попередньому пості показав скріни за останніх 2 тижні,всю цю пургу я не колив на публіку а навпаки в соло лудив,тому перед мемберами приватки фулл спокійний - так як цього місяця хоч і мало але воркали точечно,без лузов,даже дав фрішних 3 тижня щоб компенсувати інактив ринок,бо плеїв за міс було штук 15 від сили, бабок в крипті в мене лишилось на пів року/рік життя в україні - планую зараз активно розфліпуватись на всіх лоубанк темках,даже з мекс лімітами на позу де профіт з акку 30$ , з розумінням що другого шансу в мене не буде - цього разу відповідальності вистачить явно на довго, я спокійно пишу про це так як вже прожив і прийняв це, і тільки тепер рішився поділитись з вами,хоч і по вайбу це відчувається ніби обосратись на шкільній лінійці будучи в шортах — вхід для нових людей в приватку також закриваю, я ненавиджу самонайоб та розові очки , відкрию лише коли розфліпаю теперішній деп в декілька іксів з моїх ж публічних колів та ворку, щоб довести собі шо весь мій шлях це не тільки везіння і інфлюєнсерство, тому якось так - після того як виговорився вам аж камінь з плеч впав, всім гл
👁 4,490 26-02-04 17:09
Як опрацьовувати анонси в Х?(шортові фюч фліпи анонсів)пост впершу для новачків , які лише тикаються і вчаться — сьогодні ми розберемо найлегший метод фліпів для новачка,все що вам треба це біржа , 20 bucks , парсер + бути на чеку щоб помічати алерти 1️⃣З чого формується профіт?Послідовність: проект анонсує новину, будь то токеноміка (відомий % на дроп від інішл саплаю), дата дропу/тге (хеджі від тих хто має реварди під тге) , чекер (ті хто претендує на реварди шортить і фіксує для себе ціну + тупориле снг заробляє гроші шортами (це ми) ), початок клейму (органічний дамп від селлпрешр дропу + пуш шорт позами) — в душках пояснив причину можливого дампу відповідно до аносну,тобто здебільшого анонси тих речей які я написав = шорт🐣: побачили анонс + провели доп ресерч + фліпнулись в шорт = зафіксили профіт і кайфуєте2️⃣Як налаштувати парсер?1- купити приватку (ніколи в житті не можна цього робити,ви ж не лохи шоб на вас заробляли)2- юзати фрішні парсери (уже краще,можете ділитись ними в коментах)3- налаштувати свій (єбать ви розумні - це найкращий варік після купівлі приватки)>бот зайшли (@sniperxyzbot)>канал створили>бота в канал добавили>фільтри накинули>отримуєте алерти(Ласт парсер імба,працює дуже швидко + норм спектр налаштувань)4️⃣Коли заходити в угоду?уявіть шо ви почулизвук похож на звук шахеда поки засинаєте (да це може бути і дурний піздюк на скутері) - і зразу впали на очко, це ваша психологічна травма на яку ви трігеритесь , ідентично ви маєте реагувати на любий кол з парсеру - а особливо якщо там є ключові слова (клейм / аірдроп / токеномік / release) — лише коли ви будете пікати кожен твіт в перші секунди,фастом ресерчити очима то зможете заробити,здебільшого якщо це рандомний анонс є 1-2хв щоб залитись ($SENT) , а якщо це анонс якого всі чекають (день тге : анонс чекеру) то час скорочується до декількох секунд (3-15)і все - тут немає ніякого чаклунства,головне швидко все зрозуміти з твіта (можете проєбатись з перекладом / або на токеноміку покладете болт і не будете ресерчити),+позу раджу брати лімітками,інакше ви будете набиратись по самому лою соплі (маркетом майже завжди маже)
👁 4,380 26-02-01 22:44
🍌BackPack - деталі дропуяк іобіцяв в попередньому пості розказую як я планую фармити бекпек , та ділюсь апдейтами1️⃣Деталі дропу 25% токенів на ТГЕ , будуть роздані в вигляді комюніті дропу, з яких 1% йде MadLabs холдерам (снеп був),а інші 24% підуть на розподіл поінт холдерам.При 1лярд оцінці , поінт буде вартувати ~0.55$ за умови лінійного розподілу, якщо чекнути полік, який оцінює вихід бекпеку по ~700кк , хр буде вартувати ~0.4$ — фармити зараз ізі по 0.15/0.2$.2️⃣PRE-TGE підготовка4й фінальний сезон вже завершився, після нього стартувала підготовка до тге , під час якої буде докручуватись/тестуватись Vault проекту який забезпечить легший вихід подальших лістингів включно з самим токеном $BACKPACK — в цей період нам пропонують користуватись платформую,та лутати 40млн поінтів,вилучених в сібілів (чи збрили вас буде відомо перед тге) - з розподілом 10кк/тиждень , тобто 4 тижні підряд.🗣️: враховуючи що таймінги ТГЕ +\- відомі, % саплаю на дроп та приблизна оцінка проекту також дає змогу оцінити вартість хр — можна добити кількість своїх поінтів і залутати х2/х3 від затрат за місяць, за 1кк органічного волюму сипе біля 1к хр, приємлива вартість поінту 0.1-0.15 , на крайняк 0.2$ (ціна отс WTB)🔗Гайд по бекпеку🔗@tertuhpaybot (вместо рефки)