Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Degenlord
Añadido 06 ene. 2025

Degenlord

@degenlord_eth
Número de suscriptores: 14 112
Fotos: 2,180
Videos: 98
Enlaces: 967
Descripción:
ресурси: https://t.me/degenlord_tg власник/співпраця: @drainstyler
Fuente

Degenlord | Зум-аут в сторну ворку в крипті , вийти з ринку чи гріндити далі?вдано...

Logotipo de la comunidad de telegram - Degenlord Degenlord @degenlord_eth
4 610 Vistas/Alcance 2026-03-21 21:51 Mensaje №3531
Зум-аут в сторну ворку в крипті , вийти з ринку чи гріндити далі?вданому пості постараюсь підійти до загальної оцінки ситуації з декількох точок зору – найважливіше та найважче для вас, без брехні та рожевих окуляр оцінити місце на якому стоїте ви , доприкладу я усвідомлюю те що я около-норміс якому везе через велику кількість спроб , не інфл , не смарт - а деф роботяга , який навіть на такому ринку може підфліпати стак $$$ яких стане на просте скромне життядропи в основному мертві - навіть якщо заресерчити і знайти хороший проект не факт шо він справедливо проведе роздачу , сейли вмерли ще на попередній бичці - і після відродження знову пішли по такій ж самі причині що в минулий раз : проекти жадібні і розцінюють вихід токена як фінал обкешу,відкупляти а тимпаче холдити токен бажання нівкого немає, біржі - єбуть арбітражніків рк - адлками - маніпуляціями , легкого хліба для 0iq мяса - так ніби немає взагалі , проте казати що можливостей немає - брехати самому собі , за цим негативним фоном - є невспахане поле з неефективностей які можна використовувати на свою користь1️⃣Ви новачок без депу— якщо порівнювати легкість заробітку , то колись було набагато легше чим зараз, проте зараз набагато легше чим буде в майбутньому . З кожним днем ринок стає більш ефективнішим , прості деген темки змінюются на більш складні + до цього ж добавляється інфляція ваших скілів , скіл який приносить вам кеш зараз може стати юзлесс через декілька місяців. Якщо в вас є жидівське нахилення до заробітку — ви не пропадете навіть з 0 депом (куси / вайбкодінг / Х-інфлюєнсерство / ресейл на ОТС ітд) , проте якщо ви працюєте або звільнились з роботи на укр мінімалці в грн з думкою що ви змучились працювати за копійки і зайдете в ринок крипти з 0$ для грінду легших вертольотних грошей - ви не праві і вернетесь назад, в наших реаліях 2 випадків переважна більшість, я не осуджую так як розумію що це не від доброго життя а інстаграмні картинки інфлів дають впевненість що саме в тебе вийде поміняти зпшку в 250$ на 2000/3000$.🗣️: є сенс залишатись в ринку якщо ви 0$ деп + новачок,або коли ви живете фрішно (з батьками) або маєте доп роботу, лише з умовою що вам цікаво і по кайфу вчитися та думати в догонку/в рівень за наративами.І враховуючи фіксу з роботи/фрі життя - на вас не будуть давити таймінги і ви не будете лудити щоб нафармити швидко кешу для оплати ренти чи їди . В випадку олл-ін ставки без скілів та депозиту на крипту , ви найбільш ймовірно прогорите і заженете себе в ще глибшу яму.2️⃣Ви олд з депомтут і так все ясно, якщо вам вистачило розуму заробити та зберегти свій депозит — ви все робите правильно, коли ринок калл можна чілити щоб точечно бити по смартухах на хайсайз і насолоджуватись життям. 3️⃣Ви олд без результатуна ринку є багато нюфагів які фліпнули олдів по результату , так же є багато олдів які спустя 1-2 цикла сидять на жопі без прогресу або в -/бу , в даному випадку я б радив зробити те про що писав раніше — виділити собі час протягом якого ви міняєте свій підхід - нема результату = ліваєте , в вас вже сформоване сприйняття ринку тому міняти своє бачення буде важко , так же важко як зрозуміти фанатам рафа чому альтсезону не буде , виходять зміни - газ , не виходить - білди себе в чомусь іншому , постоянні додепи і відсутність змін — роблять з тебе дефолтного фанатіка теорій, наприклад що «альтсезон прийде порядок наведе» або «повезе винести мільярд з мекса , просто щас чорна полоса з додепів», поліцейський розворот в інший напрямок - не признак слабкості.4️⃣Ви інфл / продавець лопатВам взагалі байдуже , якщо ви маєте канал - шітпостите мемами і інфою, ділитись чимось зараз - стріляти собі в ногу , лікви на ринку мало,даже шітпости вбивають норм муви , буде норм ринок - будуть і доп профіти з рекл даошок і продажу своїх продуктів, теперішній ринок - це можливість накопичити сабів для подальшої монетизації. Якшо ви продавець лопат - підлаштовуєтесь під актуальну нішу , будь то акки мексу , зняття рк чи проча шабашка, так ніби тут робота була і буде завжди.