Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ВещДок
Añadido 14 jul. 2024

ВещДок

@dbr_kh
Número de suscriptores: 1 210
Fotos: 1,400
Videos: 573
Enlaces: 106
Descripción:
Розповісти нам цікаву новину можна тут http://t.me/DBRgovkh після перевірки ми її опублікуємо. Разом рухаємося до перемоги. Слава Україні та її героям.

👥 Número de suscriptores

1 210
Promedio/Día:: +1
Promedio/Tiempo:: +1
Promedio/Mes:: -11

👁️ Vistas promedio por mensaje

699
Promedio/Día:: 1,250
Promedio/Tiempo:: 938
ERR: 57.77%

📊 Mensajes por Día

1
Último día: 0
Promedio semanal: 1
Promedio por día: 1

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 950 24-11-28 15:15
Як ми й писали, справа рухається до виборів, і рух уже починається. По-справжньому чесних і порядних на орбіті поки що немає, і все крутиться навколо можливості вигравати будівельні тендери. Син покійного міського голови Кирило під час сесії облради заявив, що виграв суд, і тепер з назви "Блок Кернеса - Успішний Харків" має зникнути прізвище його батька, а з логотипу - його зображення.                                                А це означає, що незабаром з’явиться партія з назвою "Кернес", яка намагатиметься пройти на старих спогадах і "старій сітці" бабусь. Терехов також дуже радий такому рішенню, адже він завжди перебував у тіні цього прізвища, і це вже почало його дратувати.До речі, сітка бабусь, на яку розраховує Кирило, вже давно зайнята і з задоволенням отримує гуманітарну допомогу від Ігоря Олександровича в найкращих традиціях нашого міста. У Ігоря, здається, все гаразд: і порядок у місті, і сміттєві баки з лавками, і блогери, які відпрацьовують свою копійку на відмінно. Але є моменти, які можуть потягнути на дно. Наприклад, Ігор Кулик, про якого ми вже писали багато постів. Це, на нашу думку, найбільш необдумане призначення, яке тягне за собою величезний шлейф і дуже поганий запах корупції.Сітка лікарів і працівників поліклінік цього разу може повестися непередбачувано, адже вони зараз перебувають під постійним пресингом вимагань. Побори в лікарнях на всьому, що можна вигадати, починаючи з нав’язування юридичної консультації за 80 000 грн на місяць і закінчуючи відкатами з ремонтів у 30%, і це в найкращому випадку.Думайте, Ігоре Олександровичу, і тепер ми частіше згадуватимемо вас у сфері медицини.
👁 751 24-10-30 11:46
ИТОГО ВЫВОДВсе что написал Игорь Кулик в декларации и про свои высокие рыгалии и достиждения в науке – вранье. Все научные работы, диссертацию (которая была передрана с российских источников и там и оставлена) купила мамка за деньги, которые она получала и получает от справок за ВКК. Разница разрыва доходов и активов, неизвестного происхождения Игоря Кулика – минимум 3100 000 млн грн. Это та сумма которая у Игоря Кулика появилась из космоса и  он пытается ее легализовать.  Мы практически на 100  % уверенно можем заявить, что эти деньги полученные за счет продажи левых справок ВКК мамой Игоря Кулика, Татьяной Кулик. Напоминаем, что мама Игоря Кулика возглавляла и продолжает курировать справки ВКК в 20 поликлинике Харькова, остается в должности руководителя.  Инвалидность Игорю Кулику лепила мама Таня по своей проверенной схеме. Требуем от директора Игоря Кулика.1 1.Отстранить Игоря Кулика от занимаемой должности в связи с тем, что вскрылись факты коррупции (торговли справками ВКК) его матери Татьяны Кулик, а Игорь Кулик соучастник и покрыватель этой схемы.  1 2. Мы четко можем заявить, что Игоря Кулика назначили на должность главы городского департамента охраны здоровья с целью того, чтобы Игорь Кулик поменял (продал места) всех руководителей в лечебных заведениях где сможет  на тех, кто будет подчиняться и выполнять приказы Игоря Кулика. Подчеркиваем, что основная цель и задача, которую поставили Игорю Кулику его боссы это получить деньги за места руководителей и получить контроль через своих назначенцев над деньгами НСЗУ. Это ОПГ!1 3. Требуем ДБР проверить инвалидность Игоря Кулика. Когда приобрел, как получал. С какого возраста начал болеть. И какие были основания. Если инвалидность липовая, требуем аннулировать. Если реальная, то как с диагнозом шизика Кулика пропустили кадры к руководящей должности департамента.  2 4. НАЗК просим проверить где, за какой период и в качестве чего или кого Игорю Кулику госбюджет заплатил 524 000 грн. В должности директора по них-я Кулик проработал только один год. Где ему, этому таланту по вранью так платил бюджет? Рекомендуем всем не безразличным брать наш материал и писать жалобы по этому прихиндею Кулику в НАЗК, ДБР и Генпрокуратуру. В службу Малюка писать не стоит, потом поясним чего! 
👁 472 24-10-16 21:05
Бігаючі по місту ухилянти в балаклавах роблять це з однією метою! Потрібно затягнути максимальну кількість людей в саме приміщення, а от вже вихід платний. Звичайно, можна й по дорозі відпустити, але сума значно менша, зате без участі керівництва, так би мовити. Дивлюся на дві публікації поспіль, і обидві – правда. В одній діяч брав гроші за рішення, і таке повсюди – саме для цього весь цей маскарад. А інша стверджує, що свідомість людей стає світлішою, і це теж частково правда. Думаю, про це потрібно розповідати військовим на передовій, адже вони з окопів про це мало що знають.Розповісти, як керівник Холодногірського ТЦК для викрадення людей використовує машини швидкої допомоги, як мінімум дві, тоді як хлопці вивозять пораненого побратима на старих розбитих "Жигулях" шостої моделі. Як на пікапах з РЕБ вони їздять містом у пошуках жертв, а ті ж хлопці з окопів на тих же "Жигулях" намагаються привезти боєкомплект до позицій. Можна багато їм розповісти, але тоді дійсно почнеться громадянська війна в Україні, як каже хуйло. Соромно на все це дивитися, а ще соромніше дивитися, як поліція в цьому бере участь.
👁 431 24-10-15 11:29
Вчора спостерігав цікаву картину, як на територію одного з підприємств заскочили працівники, нібито ТЦК. Нібито, бо всі були в масках і поводилися як орки на захоплених землях. Зрозуміло, що всі склади та цехи, хто встиг, закрили та чекали, поки ті підуть. Звісно, весь цей безлад відбувався в присутності поліцейських, але це вже норма. А сьогодні побачив статтю в інтернеті, де солдат наводив обстріли на свій підрозділ, і його виявили працівники СБУ. Ось і виникло питання такого плану: хто перевіряв цих умовних 100 людей, які бігали по підприємству, і випадково чи ні бачили, що виробляють у цих цехах? Хто може гарантувати, що умовно виробники РЕБ або дронів залишаться в безпеці після такого "візиту" гостей? Хто стоїть за тим, що підприємства, які знаходяться в глибокій кризі, але при цьому часто платять зарплату працівникам на шкоду організації, не закриються взагалі? Хто взагалі ініціює такі набіги і для чого, якщо ККД від цього немає зовсім, окрім злих на військових працівників цих підприємств? Та скільки допомоги буде для армії від компанії, яка зупинилася і прибутків немає взагалі? P.S. Усі ці люди приїхали на позашляховиках з встановленим РЕБ. Хоча хлопці, які реально воюють, постійно потребують таких машин.
👁 393 24-10-04 10:05
Понад 400 осіб незаконно уникнули мобілізації: на Харківщині затримано 13 медичних посадовців, які за гроші «списували» чоловіків з військового обліку За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора і Харківської обласної прокуратури повідомлено про підозру 13 особам за фактом перешкоджання законній діяльності ЗСУ, вчиненого за попередньою змовою групою осіб, та підроблення документів, використання підроблених документів, вчинених за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 114-1, ч. 3, ч. 4 ст. 358 КК України).За даними слідства, голова однієї з міжрайонних медико-соціальних експертних комісій Харкова разом зі своїми 12-ма спільниками організували схему ухилення від мобілізації. Серед  «помічників» організатора — його підлеглі, а також очільники різних медустанов Харкова та області. Крім того, один з фігурантів крім того, що обіймає посаду директора центру первинної медико-санітарної допомоги, є депутатом міської ради на Харківщині.За гроші ділки допомагали ухилянтам уникнути призову на підставі фейкових довідок про інвалідність.«Клієнти» навіть не приходили до медичної установи, а всю необхідну документацію про «інвалідність» отримували поштою або через посередників. Це дозволяло чоловікам списатися з військового обліку і виїхати за кордон. За попередніми оцінками правоохоронців, внаслідок протиправних дій учасників цієї злочинної групи понад 400 осіб призовного віку з різних областей України змогли незаконно уникнути мобілізації.Вартість таких «послуг» коштувала від 2 до 5 тис. доларів США.Правоохоронці провели 89 обшуків за місцями роботи і мешкання учасників злочинної групи та в їхніх автомобілях.Під час слідчих дій вилучено велику кількість справ призовників, чорнові записи, мобільні телефони, комп'ютерну техніку з доказами незаконної діяльності, гроші у сумі понад пів мільйона доларів США, майже 80 тис. євро, більше 1 млн грн та навіть російські рублі, які, ймовірно, одержані злочинним шляхом.Правоохоронці затримали ділків, вони перебувають під вартою. Досудове розслідування та оперативний супровід — Управління СБУ в Харківській області.Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
👁 290 24-09-11 05:54
Чим відрізняється цей хлопець, який вдарив військового, від цих ушльопків у формі? Тисячі разів задавали питання цим так званим спецпризначенцям: навіщо ви знущаєтесь над затриманими? Чи, може, ви думаєте, що якщо голосно кричати, то гідності стане більше? Приїхали, затримали і все, адже він не чинив опору і спокійно лежав на підлозі. І що це за дурна мода — змушувати на камеру приносити вибачення? Суд вже поставив крапку у цьому питанні, чи, може, народу України потрібні ці вибачення? Все котиться в прірву, і скоро почнемо на площі пороти людей різками, та й взагалі закриємо виправні установи. Та й провина у цьому випадку взагалі сумнівна, і треба розуміти, що військовий — це лише людина у формі, і він теж може робити дурниці. І нам здається, що це якраз той випадок. От, наприклад, Дмитрук також ударив військового, і що? Де ці "браві" хлопці, які ставлять ногу, як на трофей, і знімають відео? Просто боялися, адже там цілий народний депутат, а тут — місцевий сявка. Загалом, це виглядає вкрай негативно, і пора змінювати такий підхід до затриманих.
👁 568 24-09-02 11:15
Ще вчора кабан з офісу порадив придбати ВЛК, а вже сьогодні точок для продажу стало менше. Всі ці викрадення та катання в автобусах працівниками ТЦК виключно для підняття ціни. Хто буде платити 10000$, якщо немає страху на першому етапі? Але всі працівники ТЦК повинні знати, що й за ними зараз спостерігають, і це лише питання часу, коли кайданки защіпнуться на їхніх зап’ястях.ДБР у Харкові блокувало чергову схему продажу "білих" військових квитків🔹 Працівники ДБР повідомили про підозру мешканцю Харкова, який організував торгівлю «білими» військовими квитками.💵 Коштувала така послуга у середньому $10 000. Клієнтів підозрюваний шукав через своїх знайомих.🔹 Хлопців, які не бажали служити, він залякував тим, що навіть законні підстави на відстрочку нічого не гарантують. Говорив, що лише хабар працівникам військкомату може врятувати їх від призову.🔹  Фігурант брав повну передплату та гарантував усе вирішити з потрібним людьми у військкоматі та за деякий час принести вже готові документи.🔹  Чоловіка затримано на гарячому під час одержання $10 000 від одного з призовників фактично на порозі місцевого ТЦК та СП.
👁 3,600 24-08-26 14:32
Закон понад усе: Харківський медичний університет має право на чесні вибори ректора!Останнім часом у Харкові спостерігаємо тривожну тенденцію – представники адміністрації намагаються обійти виборчий процес та призначити на пост ректора Харківського медичного університету свою людину. Колектив університету справедливо виступає проти цього свавілля, адже такі дії не лише порушують їхні права, але й підривають основи університетської автономії.Подібна ситуація вже мала місце в іншому харківському виші – ХАІ, де подібні маніпуляції призвели до катастрофічних наслідків. Тепер університет стоїть на межі розпаду, а його майно, ймовірно, будуть розділяти і розпродавати. Це яскравий приклад того, що порушення закону і нехтування демократичними принципами призводять до деградації та руйнування.Ми повинні пам’ятати, що в Україні діє закон, і його необхідно дотримуватися! Вибори ректора мають відбуватися чесно і прозоро, з повагою до думки колективу університету. Не можна дозволити, щоб корупційні схеми й особисті інтереси окремих осіб ставали вище за права та інтереси всієї освітянської спільноти.Медичний університет Харкова має зберегти свою автономію, а його ректор має бути обраний на основі законного, прозорого і справедливого виборчого процесу.Закликаємо всіх небайдужих підтримати колектив університету у їхній боротьбі за свої права та дотримання законності!
👁 3,500 24-08-09 14:16
Нам пише наш обурений підписник і задає питання.З якої причини ми приділяємо багато уваги Руслану Врагову, чому публікуємо мало інформації про Ігоря Кулика, мама якого Тетяна Кулик купила посаду керівника медичного департаменту Харкова, за посередництва подруги Тетяни Кулик, Горбунової-Рубан.Відповідь. Ми намагаємося спочатку перевірити інформацію, можливо, з цим може бути затримка, а потім публікуємо всю об'єктивну інформацію, яку отримуємо. Перш за все, ми публікуємо інформацію про тих осіб, які становлять найбільшу небезпеку для суспільства.   Наразі ми перевіряємо та уточнюємо інформацію про суму, яку Горбунова-Рубан отримала від Тетяни Кулик за посаду Ігоря Кулика . Для нас досі залишається загадкою, чому мер прийняв у свою команду такого неадекватного підлеглого. Що стосується Руслана Врагова та Ігоря Кулика, то ми аналізуємо декларації і приходимо до висновку, що Ігор Кулик дуже схожий на Руслана Врагова. І перше, і друге з'явилося нізвідки і викликати їх не було можливості. Руслана Врагова потягнув Богдан Федак, Ігоря Кулика штовхнув Горбунов-Рубан.Наразі ми розміщуємо декларації щодо Ігоря Кулика, а результати аналітики та розслідувань будемо публікувати далі. При первинному ознайомленні з деклараціями Ігоря Кулика робимо висновок, що все, що відображено в деклараціях – фейк. Ігор Кулик не займався бізнесом і не міг заробити те, що там відображено. Є ймовірність, що саме Тетяна Кулик таким чином легалізує свій дохід.Ігор Кулик https://youcontrol.com.ua/catalog/individuals/declaration/91e394b2-4cdb-4045-916f-1ee74926d053/Тетяна Кулик. https://youcontrol.com.ua/catalog/individuals/declaration/4267c966-afa0-4742-abc5-74b06e4f1e9f/
👁 492 24-08-02 11:11
Ми якось згадували Мін'юст у наших публікаціях.ДБР затримало співробітницю Мін’юсту та її спільника, які шахрайством намагались заволодіти коштами аграрного підприємства🔹 Працівники ДБР затримали співробітницю Міністерства юстиції України та її спільника, які шахрайськими діями намагались заволодіти коштами великого аграрного підприємства.💵 За $120 тисяч вона обіцяла представнику бюджетоутворюючого підприємства регіону внести у реєстр нерухомого майна відомості про право користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення.🔹 Також чиновниця залучила спільником свого знайомого, громадянина іншої держави, який називав себе «впливовим чиновником» цього ж Міністерства і мав виступати гарантом виконання обіцянок.📆 1 серпня 2024 року спільники отримали перший транш у розмірі $30 тисяч та повідомили, що для позитивного розв'язання питання у заявника є два дні, щоб передати решту коштів.🔹 При цьому, чиновниця хизувалася впливовими знайомствами з керівниками правоохоронних органів.https://dbr.gov.ua/news/dbr-zatrimalo-spivrobitnicyu-minyustu-ta-ii-spilnika-yaki-shahrajstvom-namagalis-zavoloditi-koshtami-agrarnogo-pidpriemstva