Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - астроріна 🪐 астрономія та астрофізика
Añadido 14 jul. 2024

астроріна 🪐 астрономія та астрофізика

@darinastro
Número de suscriptores: 889
Fotos: 1,350
Videos: 11
Enlaces: 152
Descripción:
блог @rinastro для документування свого шляху до професорки астрофізики. про астрономію, студентське життя і про Всесвіт. доступно, в статтях, інфографіках та коротких постах. @rinastrochat — чат
Fuente

астроріна 🪐 астрономія та астрофізика | Друзі, ви напевно пам'ятаєте, що півтора тижні тому від обстрілів пост...

🔭 💔 Друзі, ви напевно пам'ятаєте, що півтора тижні тому від обстрілів постраждала Одеська астрономічна обсерваторія. В результаті цього було вибито чи безповоротно пошкоджено ~60% вікон та металопластикових дверей, постраждали деякі стіни, дахи та стелі. Усі 29 вікон механічної майстерні тепер залишилися без скла. Сильних руйнувань зазнав павільйон історичного меридіанного круга.Збудована у 1871 році, обсерваторія пережила вже дві світові війни. Тепер оце...На жаль, Одеський національний університет, до якого юридично відноситься обсерваторія, не має змоги фінансувати її відновлення. Відтак, всі надія — на небайдужих закоханих в астрономію людей, для яких важливий розвиток науки та її популяризація в Україні.Збір організовано на рахунок ГО «Українська астрономічна асоціація» — професіональної спілки астрономів України. Кожен ваш внесок — важливий. Саме завдяки ВАМ обсерваторію вдасться зберегти для наступних поколінь астрофізиків. 🔭 Найменування отримувача: ГО УКРАЇНСЬКА АСТРОНОМІЧНА АСОЦІАЦІЯКод ЄДРПОУ: 14288097Рахунок отримувача: UA123052990000026006036209593 в АТ КБ "ПРИВАТБАНК"Призначення платежу: Благодійний внесок на відновлення Одеської астрономічної обсерваторії, пошкодженої внаслідок військових дій. 🔭 Альтернативний варіант — МоноБанка:https://send.monobank.ua/jar/7f6ki2aPGVЗ усіма деталями можна ознайомитися отут.Там же, до речі, написав і Осман Шахруханов, який проживає на території обсерваторії, і свого часу водив екскурсії та читав лекції (дехто з вас його точно знає):Під час вибуху я спав у своїй кімнаті. Прокинувся від вибуху весь у осколках скла та штукатурці. Мій будинок постраждав не сильно, тріщини у стінах, вибиті вікна, по даху не радикально. У підвал я вже пішов після третього вибуху. Добре, що інтерферометр не постраждав, тільки підвіску перекосило. Будемо вдячні за поширення.Всесвіт у кишені | FB | Twitter (X)