Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - астроріна 🪐 астрономія та астрофізика
Añadido 14 jul. 2024

астроріна 🪐 астрономія та астрофізика

@darinastro
Número de suscriptores: 889
Fotos: 1,350
Videos: 11
Enlaces: 152
Descripción:
блог @rinastro для документування свого шляху до професорки астрофізики. про астрономію, студентське життя і про Всесвіт. доступно, в статтях, інфографіках та коротких постах. @rinastrochat — чат

👥 Número de suscriptores

889
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: 0
Promedio/Mes:: -8

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

🔭 💔 Друзі, ви напевно пам'ятаєте, що півтора тижні тому від обстрілів постраждала Одеська астрономічна обсерваторія. В результаті цього було вибито чи безповоротно пошкоджено ~60% вікон та металопластикових дверей, постраждали деякі стіни, дахи та стелі. Усі 29 вікон механічної майстерні тепер залишилися без скла. Сильних руйнувань зазнав павільйон історичного меридіанного круга.Збудована у 1871 році, обсерваторія пережила вже дві світові війни. Тепер оце...На жаль, Одеський національний університет, до якого юридично відноситься обсерваторія, не має змоги фінансувати її відновлення. Відтак, всі надія — на небайдужих закоханих в астрономію людей, для яких важливий розвиток науки та її популяризація в Україні.Збір організовано на рахунок ГО «Українська астрономічна асоціація» — професіональної спілки астрономів України. Кожен ваш внесок — важливий. Саме завдяки ВАМ обсерваторію вдасться зберегти для наступних поколінь астрофізиків. 🔭 Найменування отримувача: ГО УКРАЇНСЬКА АСТРОНОМІЧНА АСОЦІАЦІЯКод ЄДРПОУ: 14288097Рахунок отримувача: UA123052990000026006036209593 в АТ КБ "ПРИВАТБАНК"Призначення платежу: Благодійний внесок на відновлення Одеської астрономічної обсерваторії, пошкодженої внаслідок військових дій. 🔭 Альтернативний варіант — МоноБанка:https://send.monobank.ua/jar/7f6ki2aPGVЗ усіма деталями можна ознайомитися отут.Там же, до речі, написав і Осман Шахруханов, який проживає на території обсерваторії, і свого часу водив екскурсії та читав лекції (дехто з вас його точно знає):Під час вибуху я спав у своїй кімнаті. Прокинувся від вибуху весь у осколках скла та штукатурці. Мій будинок постраждав не сильно, тріщини у стінах, вибиті вікна, по даху не радикально. У підвал я вже пішов після третього вибуху. Добре, що інтерферометр не постраждав, тільки підвіску перекосило. Будемо вдячні за поширення.Всесвіт у кишені | FB | Twitter (X)
ех.. вже завтра мені виповнюється 21 рік. рік тому я в цей день складала екзамен з атомної фізики, а цього року на наступний день буду складати державний іспит.хочу тут відрефлексувати свою жизнь зараз, бо завтра в мене не буде часу на це (будемо з родичами готуватись до моїх екзаменів, про що вони ще не знають 😁).попри те, що, ого, мені вже буде аж 21 рік, мені скоріше не віриться, що вже скоро буду дипломованою. і не віриться, що за цей час відбулось стільки метаморфоз.попри стійке відстоювання того, що все, що я досягла (і не досягла теж) — це все «моє», багато чим, в досягненнях, я завдячую тим людям, які були на цьому шляху. чудова сім'я, друзі, колеги, рідний фізмат (який завжди в мене вірив та підтримував), наукові керівники та керівниці, ментори та менторки, керівники та керівниці та, найголовніше — Збройні Сили України.варто зазначити, що за ці привілеї та здобутки здебільшого відповідальні полеглі герої та геройки, ветерани, чинні учасники та учасниці бойових дій і волонтери, яким я невимовно вдячна за те, що можу жити і відчувати те, що відчуваю. також я хочу подякувати своїй аудиторії — вам. людям, які закривали важливі збори, підтримували контент, розмовляли про все на світі, а головне, лишались тут, попри будь-яку активність. ви — інтелектуальна еліта, яка не тільки «споживає», а і рухає астрономічний контент в режимі реального часу, що є дуже важливим внеском. ну,це я так «по-красивому» сказала вам, що ваші коментарі та активність мотивує. по-справжньому.стільки всього відбулось і я за стільки всього вдячна, що не віриться, що маленька Ріна, яка почала вести цей канал для наукових мемів, пишалась би мною 21-річною. дякую вам :)
хочеться подякувати організаторам цього заходу за можливість вільно послухати цікавих науковиць та науковців. і додати свій коментар щодо того, чому це дуже важливо. вигорання дуже небезпечна тема на цьому каналі, але в рамках подяки, все ж розповім, що зіштовхнулась з гіпер супер пупер вигоранням. називаю так, бо не скажу, що воно хоча б трошки схоже на ті, що бували в мене раніше. відредагований текст: вирішила додати важливу деталь, це вигорання має антропологічний фактор, тобто є наслідком необережного спілкування зі мною, яке я досі не відпустила.але я тут не була активна дуже довго саме через це явище. і в колах науки це певно дуже популярно, хоча я сподіваюсь, що тут помилюсь. але більшість має тут зрозуміти. але сьогодні, найбільш ймовірно, сталось щось хороше і я змогла з цього вигорання якимось дивом вийти. бо коли ти вигораєш, ти дієш всупереч своїм бажанням: ти не робиш те, що тобі цікаво, навіть не можеш встати і робити те, що «не терміново». і все може спокійно дійти до інших неприємних наслідків та діагнозів. але сьогодні вдалось послухати Торна, побачитись з подругою, послухати відому тут більшості Компанієць, побачити чудового учня Святослава і познайомитись з крутим науковцем, канал якого ви, скоріше за все, бачили. і, здається, саме це і треба молодим науковцям, або тим, хто збирається йти в науку — треба, аби таких заходів було більше, бо це обʼєднує, підіймає дух та настрій. це було дуже прекрасно, дякую організаторам OL Science & Tech Fest 2025. раджу всім, по можливості, відвідати їх фестиваль наступного року :)
всім привіт, на зв'язку астроріна 🌙хотіла вам розповісти про гурток, де вашим дітям (або дітям, які зараз це читають), можна онлайн та безкоштовно зайнятись поглибленою астрономією — це гурток Кванти та АстроПісочниці, який наприкінці серпня оголосив набір на 2024-25 навчальний рік. особисто я там буду викладати в молодшої зі своєю напарницею ☺️заняття відбуватимуться у 3 групах, на які діти будуть розподілені відповідно до рівня астрономічних знань: молодша, середня та старша. гурток розрахований на учнів середньої школи.кожна група протягом року розглядатиме різноманітні теми з астрономії (небесна механіка, термодинаміка ⚛️, координати та час, планетарні системи 🪐, зорі та зоряні системи 💫, галактики, будова та еволюція всесвіту 🎇, спостережна астрономія 🔭)! рівень складності залежатиме від групи.навчання передбачає 🔭 лекції від членів команди АстроПісочниці🔭 завдання/запитання по темі лекції для класної роботи🔭 домашні завдання з перевіркою 📝 якщо ви хочете відвідувати гурток, будь ласка, зареєструйтеся до 13 вересня за посиланням. Вам надішлють вам посилання на телеграм-чат для приєднання до групи.🗓 перше заняття в усіх групах відбудеться у понеділок, 16 вересня о 17:00. у молодшій та старшій групах буде у тих, хто прийде на перше заняття, буде можливість обговорити більш зручні дату та час.