Fuente
астроріна 🪐 астрономія та астрофізика | ех.. вже завтра мені виповнюється 21 рік. рік тому я в цей день склада...
1 060 Vistas/Alcance
2025-06-16 14:57
Mensaje №2898
ех.. вже завтра мені виповнюється 21 рік. рік тому я в цей день складала екзамен з атомної фізики, а цього року на наступний день буду складати державний іспит.хочу тут відрефлексувати свою жизнь зараз, бо завтра в мене не буде часу на це (будемо з родичами готуватись до моїх екзаменів, про що вони ще не знають 😁).попри те, що, ого, мені вже буде аж 21 рік, мені скоріше не віриться, що вже скоро буду дипломованою. і не віриться, що за цей час відбулось стільки метаморфоз.попри стійке відстоювання того, що все, що я досягла (і не досягла теж) — це все «моє», багато чим, в досягненнях, я завдячую тим людям, які були на цьому шляху. чудова сім'я, друзі, колеги, рідний фізмат (який завжди в мене вірив та підтримував), наукові керівники та керівниці, ментори та менторки, керівники та керівниці та, найголовніше — Збройні Сили України.варто зазначити, що за ці привілеї та здобутки здебільшого відповідальні полеглі герої та геройки, ветерани, чинні учасники та учасниці бойових дій і волонтери, яким я невимовно вдячна за те, що можу жити і відчувати те, що відчуваю. також я хочу подякувати своїй аудиторії — вам. людям, які закривали важливі збори, підтримували контент, розмовляли про все на світі, а головне, лишались тут, попри будь-яку активність. ви — інтелектуальна еліта, яка не тільки «споживає», а і рухає астрономічний контент в режимі реального часу, що є дуже важливим внеском. ну,це я так «по-красивому» сказала вам, що ваші коментарі та активність мотивує. по-справжньому.стільки всього відбулось і я за стільки всього вдячна, що не віриться, що маленька Ріна, яка почала вести цей канал для наукових мемів, пишалась би мною 21-річною. дякую вам :)