Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Bull на ринку
Añadido 06 dic. 2025

Bull на ринку

@crytpobullbear
Número de suscriptores: 240
Fotos: 57
Videos: 2
Enlaces: 66
Descripción:
get rich or die trying💸 Звʼязок з адміном: @bullbearsupport Чат: https://t.me/+dsFuBRPIfLgxZGU0

👥 Número de suscriptores

240
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -4
Promedio/Mes:: -17

📊 Mensajes por Día

2.4
Último día: 0
Promedio semanal: 2.1
Promedio por día: 2.4

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

Bull на ринку 2026-06-10
Bull&Bear Hub 2026-05-20
Bull&Bear Hub | Crypto 2025-12-06

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 94 26-06-17 13:06
Потроху відкупаю $ASTER$WLD і $SPCX. Чому?По останньому я думаю очевидно, IPO тільки запустилась, показує гарний результат. Всю тємку як заробити на премаркеті я скіпнув, тож взяв на лоу плече зараз і буду тримати на х2-3, капа росте, інтерес росте, технологій стане більше якщо іпошкою будуть і далі так цікавитисьАстер? Ти шо довбойоб, він же мертвий. Сказали б ви, ну і в цілому можливо але. Aster використовують технології ZK які цікавлять самого CZ (да, він живий), і мало того, сьогодні викатили новину що команда буде відкупати свої токени с 99% комісій на торгах в мережі. І шо? А ви подивіться на $HYPE, та сама історія колись давно поставила токен на ноги і тепер він єбашить свій булран поки весь інший ринок помер. Тому так, я вірю в $ASTER мінімум на 1.5$$WLD ж я взяв чисто під те що його почали активно шилити, і на 50% від твх він вже виріс, тож буду тримати даліНу і до цього всього мій список монет які я тримаю зараз, всі на 2-м плечі, ось монети і поточний ROI$SPCX +20%$ASTER 0$WLD +60%$SIREN 0$ETH +60%$LYN +30%$COLLECT -20%$FARTCOIN -40%$UAI +50% (було +250%, не закрив, далі тримаю)$STRK (це піздєц) -100%$PIEVERSE +267% (було +1000%, тримаю далі, десяте плече)$COAI +15%, було +250%, не закрив, тримаю далі) Міг про якісь забути🫡Bull на ринку | BingX ✖️
👁 79 26-06-15 17:03
Кому впадлу, не читайте, хто хоче шось дізнатись нове або зрозуміти свою помилку – читайтеТо кароче шось таке вийшло, без відкату дало, але тим не менш непогано (скрін 1), якшо зараз зайдем в боковик, то буде ідеально, ось чому (лише моя думка, не фін. рекомендація і тд):Дивіться, ви всі чекаєте перелой чому? Тому що ви не встигли закупитись, чи вас гризе фомо, чи вам хочеться потішити его і закупитись по кращій ціні ніж інші? Таких питань може бути багато, але суть в одному: біля 60к в будь-якому разі треба було задумуватись про лонги/спот, це оптимальна ціна, де по дса ви вийдете завжди в жирнючий +, а 50 чи 60к для вас не матиме різниціІ так от, на мою думку дно ми вже пройшли, далі лише буде агресивний або помірний ріст з відкатами, мінімум 70-72к по бітку побачимо до кінця тижня/місяця, можливо буде ще зниження, але без перелоя. І тут неважливо навіть буде він чи ні, суть в тому що ціна для закупу оптимальнаТому я набрав лонга по ефіру, який я не буду закривати ще дуже довго, альти далі тримаюМи не в 2021 році, рагу крипти і тотального піздєца не буде, зʼявились ті, кому це не треба)Bull на ринку | BingX ✖️
👁 85 26-06-14 10:39
Вчора почув цікаву і не дуже популярну думку про те, що зараз в трейдингу можна заробити лише на арбітражці. Хто не знає, це кароче спреди фліпати в будь-якому вигляді (спот-фьюч, фьюч-фьюч, декс, фандос і тд) Так от, я б можливо навіть погодився чисто через тенденціїСамі подивіться на ринок, і скільки залишилось скальперів, інтрадей трейдерів і тд… Ну приблизно ніхуя не залишилосьА от в той же час арбітражників зараз купа, і можливостей теж немало. Сказати що це більш ризиковано ніж шось інше – ні, зараз бриє всіх підрядВи може помітили шо я теж потроху в це вливаюсь і цікавлюсь, не знаю чи я б перейшов повністю під це, все ж я просто сижу на форексі і мені вистачає, але загалом як тема то дуже варта уваги хто ще цим не займається. Ну і окрема тема це АІ, звичайно бота який буде торгувати за вас ви не зробите. Але максимально автоматизувати свої процеси – ізі. І для динозаврів які думають шо руками зручніше – ви спробуйте. Треба лиш витратити час на навчання моделі і підігнати всю цю структуру під себе, далі у вас прогрес експонентою взлетить.Загалом я думаю, чи цікаво було б людям, якби ми створили масштабну платформу для спреду прямо в тг? Не просто парсер, а з калькулятором, персоналізованим портфелем і порадами для кожного користувача, фільтрами, аналітикою, статистикою і різними алертами. Bull на ринку | BingX ✖️
👁 55 26-06-09 21:45
Знаєте, ринок зараз дохлий, і я розумію чому активу так мало(а може і ні), але я задумався над важливою темою для себеМене заєбало робити вигляд того, ким я не є. Коли я створював цей канал, можливо я не відносився до нього як до особистого бреду чи шось таке, але з часом я зрозумів шо в ньому немає нічого персоналізованого. Може з часом ви помітили шо формат постів змінився і я більше не роблю вигляд важливого єбала з ультра розумними думками. Мені просто набридло монотонно робити одне і те саме, за що мене все одно ніхто не запамʼятає. Я прийшов до того, що хочу показувати себе, яким я є, свої думки, свій лайфстайл, свою торгівлю так, як воно є. А не здаватись таким самим як десятки тисяч інших інфлів, неважливо з приватками, курсами чи без. Мені реально сумно дивитись на інфополе в крипті зараз, коли кожен хоче показати що він найрозумніший, і загнати побільше людей до себе на навчання, просніться нахуй)А коли ринок помирає, то такі якраз оживають більш всього, лиш аби викачати бабок з новачків які не розуміють що робитиЯ хочу бути собою і показувати вам все як воно є, десь може заробимо з вами, десь може проєбемо, але я хочу бути справжнім, думаю за це людей і запамʼятовуютьНасправді я звичайний собі чєлік, який як і ви торгує, чомусь вчиться, любить прикалуватись ну і всяке таке. Тому можливо це нас зблизить, а може ще більше людей лівне, бо я виявляюсь не тим самим інфоциганом який захоче відібрати у вас бабок аби навчити базової бази, але це ваш вибір, я хочу будувати свій продукт і комʼюніті лише з тих, кому справді цікаво торгувати і щось дізнаватись)Не думайте, я так само буду постити свої думки, ідеї, спілкуватись з вами, десь вчити, десь вчитись, але я хочу щоб це все стало живим, сподіваюсь ви зрозуміли мене і мій посил, всім гн)Bull на ринку | BingX ✖️
👁 112 26-06-05 19:38
Дивіться, це буде дуже довгий щітпост який я не планував виливати, але я бачу настрій ринку, тому маю цим поділитисьПерше. Крипта в якомусь сенсі дійсно скам і ви це маєте прийняти. Про те що кажуть, шо заробляє лише 2-5% з усіх, офк це частково піздабольство (да, 90% рітейлу це хомячки-лудіки які не вчаться нічому), але при цьому в періоди типу альт-сезону заробляють навіть вони. В такому ринку як зараз, не заробляє ніхто, і ви маєте також це прийняти, і шукати окремі можливості, або ринки де можна шось заробити. Для мене зараз це форекс і альта. Топ-коїни просто бриють всіхДруге. Що відбувається з ринком зараз? (лише моя думка)Є дві ключові події. Запуск SpaceX IPO 12.06.2026 і Кларіті закон цього року. Як впливає перше? Ні для кого не секрет, що в США величезний вплив на економіку має дві людини: Трамп і Маск. Так от, Маск допомагав максимально Трампу на виборах, після чого Трамп жидко обісрався і сильно зіпсував справи Маска. І тут дуже важливий момент, колись будуть вибори, а Трамп зараз по вуха в гавні після всіх його пройобів. І зараз зробити все для Маска – його ключ щось виправити в своєму положенні. Тому IPO важливе для всієї економіки США, капіталізація там вже 2 трлн$. За два тижні крипта втратила 2 трлн $ капи і ми побачили єбанутий пролив, нагадую, запуск IPO 12.06 (співпадіння?). Як на мене очевидно що це перелив капи для підтримання проєкту, і результати його запуску прямопропорційно впливають на подальший розвиток дій в крипті. Після чого буде Clarity Act, який з одного боку встановлює регулювання крипти, але з іншого боку економіка США повністю завʼяжеться під це, і між цих двох подій відбувається єбанутий розподіл капіталу для максимальної вигоди учасників ринку (І Трампа з його інсайдерами офк теж)Третє. Задайте собі одне питання? Ви боїтесь втратити гроші, або боїтесь не заробити їх? В чому суть: якщо ви боїтесь втратити свої гроші, ви морально не зможете торгувати поки не поборете це. Якщо ви не готові бачити плаваючі просадки в 50-70% вашого споту або фʼючів, ви рано чи пізно зламаєтесь. Тому тут варіанта два: не торгувати, або торгувати на ті гроші, які не впливають на ваше сприйняття, і це звісно не останні гроші, крч те шо вам не шкода втратити. А шо ж якщо ви боїтесь втратити потенційний заробіток? Ви почнете бігти за профітом і залазити там, де не треба, і бачити те, чого нема, ну як в казино(ця проблема є і у мене іноді). Як я колись писав, ринок єбе лише за одну помилку – коли ви спішите. Зараз на ринку якраз той момент коли можна включати математику і DCA, закуп споту драбиною або розподіл копійок в альти – можливість заробити. Не сьогодні, не через тиждень, може не через місяць, але можливість, я не буду розписувати математику і чому так, це ви і самі порахувати можете. Ви не спішите, плавно заходите, плавно будете виходити з грошима. А торгувати фьючі зараз, фліпати, ловити спреди і все інше в ринку де їбуть кожного і всюди – шлях до ліквідаціїТак от, це ті три речі про які ви маєте дуже добре подумати і зрозуміти для себе: а чи варто воно того? Так, трейдинг це найдовший шлях швидко стати багатимНу і подумайтеЯк заробити в крипті в 2026?P. S. буду радий за розповсюдження цього посту, щоб максимально багато людей про це задумалось, саме зараз. А хто дочитає до кінця, поставте якусь реакцію шоб я розумів чи хтось задумається. Ну або просто діліться своїми думкамиStay updated🦬BULL&BEAR HUB | BingX ✖️
👁 101 26-06-04 13:00
Підсумки весни моєї і цього каналу (да-да, трохи запізно)Мабуть почалась весна морально важко (да і закінчилась теж) через стан крипти і активність людей в цілому. Я думав шо зараз як запушимо канальчик і туда сюда купа народу і тд, але нинішній стан ринку загалом ви бачите. Мало того що люди тільки виходять з ринку, так і торгувати самому майже нєхуй шоАле із плюсів:1. Трошки зібрав своєї аудиторії з якими кожного дня можемо попиздіти і розібрати що можна поторгувати. Рефів активних німа, але переживем2. Дякуюючи BingX зганяли на NBX, +опит +турнір3. Частково пересів на фонду і відкрив для себе розуміння того шо це набагато приємніше крипти, поки тренуюсь але все ж відчуваю моральний кайфік по відношенню до крипти зараз. +опит +мотивація і скоро +бабки4. Наважився вчитись монтувати відоси і просувати свій ютуб шоб ще набирати аудиторію звідти5. Перевів канал під укр. мову, проєбав добру частину підписників але то таке, кому я цікавий як людина і трейдер залишаться зі мною і так6. Десь заробили, десь недозаробили, десь проєбали. Короче +опит однозначно, а бабки + і -Ну і пару мінусів:1. Стан крипти очевидно. Неможливо в таких умовах когось знайти кому цікавий трейдинг, а рефа знайти імхо неможливо (якщо не лити трафік і не писати кожному в лс)2. Моральний стан після серії стопів і пройобів взимку. Знову ж таки, я думав шо це я шось не так роблю, але перейшовши на фонду все пішло вгору, тож думаю крипті просто треба час3. Мабуть пізнувато включився і почав клепати відоси + активніше розбирати свої пози і тд і тпЗагалом весна як весна, але оскільки моєму каналу не так і багато часу, то прикольні відчуття переживати різні сезони з занепадами і підняттям. Будем бачити шо буде далі, я буду тіки набирати обертів і намагатимусь вам показувати всяку цікаву і корисну інфу, ну і дай бог побачите мій лфч колись)))get rich or die trying, третього нема і не буде, так шо працюємо, це тільки початок💸Stay updated🦬BULL&BEAR HUB | BingX ✖️
👁 81 26-05-28 10:01
Пост на подумати😎Сьогоднішній спад вже почав викликати паніку на ринку.Я бачу, як знову з’являються розмови про початок ведмежого ринку, і те, що біткоїн втрачає інтерес у людей.І частково це правда.Рітейл дійсно починає виходити з ринку. Після довгого боковика, високої волатильності та постійного страху більшість просто емоційно виснажується. Люди перестають вірити в рух, активність падає, ринок стає “нудним”.Але є одна деталь, на яку мало хто звертає увагу.Ончейн-метрики зараз показують, що великі гравці роблять протилежне тому, що робить натовп.Поки дрібні учасники продають і панікують, кити продовжують накопичувати BTC. Кількість великих гаманців росте, а резерви біткоїна на біржах знижуються - тобто монети забирають у довгострокове зберігання, а не готують до продажу.Історично ринок майже завжди працює однаково:на локальних вершинах рітейл скуповує все на ейфорії,а в моменти страху та апатії - продає великим гравцям. Це найкращий час для кита для того, шоб накопичити велику позу без шуму🐳Саме тому найнебезпечніше - приймати рішення на емоціях після чергової червоної свічки.Цей пост не про те, що завтра буде ріст.А про те, що найважливіші процеси на ринку часто відбуваються саме тоді, коли більшість уже втратила інтерес.🫡P. S. метрики на скріншоті бачите саміStay updated🦬BULL&BEAR HUB | BingX ✖️
👁 110 26-05-25 17:33
❗️Масові блокування BYBIT❗️Протягом кількох місяців в інфополі обговорюють масові блокування з боку біржі BYBIT користувачів із країн СНД.Добропорядні трейдери місяцями не можуть вивести свої особисті кошти, а інфлюєнсери BYBIT нічого не можуть зробити (їх також блокують і ніхто не допомагає вирішити питання)Блокування на BYBIT пов'язані з посиленням комплаєнсу, санкціями та регіональними обмеженнями. Швидше за все біржа BYBIT йтиме з регіону СНД до Європи та Західних країн. BingX - зараз найкраща криптовалютна біржа для Вас, де вся команда біржі на зв'язку практично цілодобово та готова вирішувати найскладніші завдання.❗️ Нагадую, що користувачі можуть отримати VIP умови на BingX за депозити та VIP+2 рівня за перехід з іншої біржі.А також, при реєстрації BingX та першому депозиті зараз дають жирні промки – забирайте. Ну і доступ до мого закритого комʼюніті вам відкриється назавжди, тому всі хто бажає перейти, реєструйтесь за посиланням, напишіть свій UID мені в особисті і газ Stay updated🦬BULL&BEAR HUB | BingX ✖️