Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Crypto УКРАЇНЕЦЬ🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

Crypto УКРАЇНЕЦЬ🇺🇦

@cryptoukrainian7
Número de suscriptores: 13 298
Fotos: 1,550
Videos: 55
Enlaces: 1,760
Descripción:
Самі актуальні ретродропи, амбасадорки та роздачі💰 👉Питання і співпраця: @mugivara_crypto 🧑‍💻Менеджери по рекламі(без оплати): @pifagor_dao, @Andryshaa_13, @ostapsmm 🫡Відгуки по рекламі: https://t.me/cryptoukrainianrespond

👥 Número de suscriptores

13 298
Promedio/Día:: +131
Promedio/Tiempo:: +89
Promedio/Mes:: +67

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 958
Promedio/Día:: 2,400
Promedio/Tiempo:: 1,834
ERR: 14.72%

📊 Mensajes por Día

1.6
Último día: 3
Promedio semanal: 2.1
Promedio por día: 1.6

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

Crypto УКРАЇНЕЦЬ🇺🇦 2024-10-26
бла бла 2024-10-21

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 2,900 24-12-29 22:40
Ам ам, топ 450 за 50 баксів спаленої комси, гем!😮Всім салют, всіх з Наступаючим! Вибачайте шо пропадав, свята все ж, але про ворк всеодно не можна забувати, тому ловіть апдейти по дерайву і по декілької других темках:> Derive. Сьогодні обновили лідерборд. Набив я 200к оборот, спалив 52 бакса комси, паралельно хеджирував з аркхамом, то затрати взагалі копійки вийшли, в районі 90 баксів і як бачите я на 445 місці, пздц, я думав шо там мало людей, але не настільки. Тому буду робити аккаунтів 20-50, на основі планую спалити 200-500$ на комсу і на мультах по 100$. Раджу зробити хоча б 1 аккаунт на 100$ потрачених комісіонних, так як можна крутити майже без затрат, ТГЕ і дроп вже через 16 днів, тому не відтягуйте. Ось інструкція — ТИКТакож якшо плануєте заходити краще робити це прямо зараз, так як зараз свята, мало хто крутить і більший кусок пулу OP, відповідно вигідніше. + можливо Arkham підсуєтиться і дроп роздасть жирний, то частина людей полюбому в Derive перейде)В коменти запишу голосове детальне як шо робити шо тикати, про подводні камні і тд, так як тут уйобіщний інтерфейс, багана платформа і багато чого не понятно + важко абузити так як за вилки бриє. Короче всім хто хоче робити КРАЩЕ ПРОСЛУХАТИ👇>WhiteBit. Єдине що роблю крім Derive зараз це цю промку від WhiteBit — ТИК, раджу підсуєтитись, місця впевнений ще є, так як мало дуже хто робить, раджу зробити.🔵Найкращі проксі — Proxyseller, 15% знижки на всі проксі при реєстрації за посиланням та по промокодуcryptoua7
👁 2,100 24-12-24 20:03
Готуємось до сейлу від Sl8 і забираємо халявні монети SSLX💸Вже раніше писав пост про проект Sl8 — ТИК, можете освіжити пам'ять, а вже завтра від них стартує непоганий сейл:🔵Топ 100 учасників отримають ексклюзивні фізичні титанові значки, також вони будуть відображатись в профілі 🔵Підвищені відсотки до 35% річної ставки для всіх учасників 🔵Після сейлу буде запущена краудфандингова кампанія на Wefunder, тобто топ 25 учасників отримають доступ до акцій зі знижкою, також всі учасники отримають бонуси ⚫️Деталі сейлу — ТИЦЬТакож у січні 2025 Sl8 планують лістинг на 3 хороших біржах, а у лютому очікується вихід на Bybit та OKX❗️Раджу всім зареєструватись в Sl8 і проявляти актив, відчуваю що в проекта є світле майбутнє, підпишусь на багатьох взаємно—Також ще залишилось 67 ваучерів на 100 SSLX, для цього просто реєструємось, активуємо гаманець, вводим ваучер JP2tgvJvrue і получаємо токени на халяву, які одразу можемо продати, виходить 50 центів з аккаунта! Поспішіть поки не розібрали, всім удачі!
👁 2,700 24-12-22 15:57
Купив ще стаканчик за 50к гривень в придачу до картошки за 150к(читала би це моя мама, вбила би🔪)Короче, в багатьох альфа каналах бачу інфу по нфт останнім часом, тому вирішив на копійку взяти. Беру під фліп 2-3х якшо дадуть або під дроп токенів, про нфт Potatoz від мемеленда писав тут, взагалі цікава в них екосистема, хочу сісти на днях детальніше заресьорчити.Сьогодні ж взяв нфтшку від Doodles, однієї з самих топових колекцій на ефірі. В них є основна колекція Doodles з флором 6.7 ETH, таку я поки не потяну, тому взяв їхню другу колекцію Dooplicator за 0.38 ETH. Нещодавно вони приховано так написали шо скоро токен в них буде і полюбому буде дроп за нфтшки. Тому впевнений після офіційного анонса токена ціна дасть мінімум х2-х3 ну і ніхто не знає який буде дроп, можливо навіть лайфчендж якийсь буде)Тут максимальний дуор просто ділюсь своїми діями може ректанусь на 200к гривень, всеодно лежить холдерський ефір і хочеться кудись його присунути. Поки взяв тільки 1-го дублікатора, якщо просядуть десь до 0.3 ефіра раптом затарю ще одного. Ви купляєте якійсь нфт чи думаєте що ніякої мети не буде?
👁 2,400 24-12-13 21:16
І так прийшов додому з магаза і всі апдейти та думки по Arkham в один пост вклав🔵 Снепшот сьогодні в 2:00, хто не докрутив докручуйте🔵 Другий сезон починається одразу після першого🔵 Користувачам першого сезону добавлять +50% поінтів як раннім користувачам і за затримку🔵 Думаю на збрив ботів і т.д. піде десь 1-2 тижня, і десь під кінець цього року або на початку наступного ми получим клейм🔵 Також думаю, що якщо мінімальний деп був 100$, то і тримайте всі на балансі десь 100$ мінімум, можуть в теорії збрити. Я залишив 1000$, рекомендую після снепшота також крутити і проявляти активність🔵 З приводу конвертації: думаю буде всьо чотко, мінімум думаю 1:1 — 1:2. Чому? Щоб забайтити тіпів крутити другий сезон, очевидно. Якщо пул 21M токенів аркхам буде, то на перший дроп мабуть ~15M виділять, на другий остальні.Короче, думаю смисла фадити проект зараз 0. Саме головне щоб не побрили, а там думаю не обідять нас і роздадуть нормально, щоб крутили другий сезон, для мене ніби виглядає дуже логічно. Проект вже відпрацьований, тому просто чекаємо і молимось щоб не побрили. Ще завтра почілю, а післязавтра сяду за відпрацювання інших проектів і тємок. Всім гн!
👁 2,200 24-12-12 02:02
Знову лутаємо 70$ - 310$ на акк від Hotcoin😈Всім привіт! Минулий раз місця розібрали за два дня, тому хто планує робити одразу робіть, місць всього 40!!!⌨️Що робим?1. Реєструємось на біржі (КУС не обов'язково, старі аки підходять)2. Вносимо депозит 150$+3. Робимо об'єми на ф'ючах та тримаємо позицію 3-5хв4. Депозит не виводимо до закінчення промо🏆Які нагороди?За те, що накрутимо $25 000 отримаємо 70$За 50 000$ - 150$За 100 000$ - 310$ ❗️Нагороди прийдуть протягом 7 днів.Період промо: з 10 по 13 грудня (включно)Всі закидайте UID мені в пп — @mugivara_crypto, поверну вам 20% комси за 50к і 30% комси за 100к оборота, якшо будете робити по моїй рефці)🤔Думки:Тут в цілому виходить дуже жирно, якщо 100к оборота зробити, тому воркаєм. Один підписник зробив минулий раз акки за 150 баксів, 98 я йому бекнув, і в +500$ він наторгував з ваучерів на фьючерси, і це з 4 аків. Тому думайте, як тільки місця розберуть я одразу напишу. Всім профіту, а я далі пішов крутити аркхам, залишився 1 день, а можливо і два, непонятно коли)
👁 2,800 24-08-26 14:25
Взяв ще один перспективний мемчик на троні🧐Всім привіт! На радарі в нас новий щіток на троні від Крипто Кита, який думаю для деяких з вас знайомий, токен $KIT вже дав єбануті ікси, але я на жаль не залетів. Залітали ми з вами в щітпості по капі 3M, зараз капіталізація вже 8M і токен не збирається зупинятисьТому вирішив взяти його на копійку собі. Чому? Подобається історія цього мему: спочатку якийсь тіп викупив 30% саплая по низькій капі і тоді можна було ставити хрест на токені, але власник $KIT звʼязався з ним і викупив через отс токени назадТакож є інфа що скоро будуть лістинги на CEX, тому під цей інфопривід взяв собі + викатили партнерство з HOT, в яких під 20 лямів користувачів.Купляти чи ні, це ваш вибір, робіть власний аналіз, просто ділюсь тим, шо сам роблю. 🔵Контракт токена: TQVkTUQPKWdr2JtTy9X8ZxYUMuwBQap3Y7🔵Купити можна через бота - ТИКПобачим шо з цього вийде, в мене поки файний профіт на цій всі меті щітків, надіюсь $KIT цю статистику ше покращить, чекаю 15М капу, всім профіту!
👁 2,400 24-08-21 09:02
Щоденник лудомана | День 2Всім привіт! Вирішив написати ще один постік на тему щітків на троні, так як на ринку зараз хоть якась двіжуха цікава на якій можна пробувати заробляти)Вчора був максимально профітний день, але за вечір і за ніч пішла трохи корекція і було пару мінусів, в мене зараз поки 1400$ чистого профіта чисто на щітках, емоції звісно люті, хто підписаний на щітпост, той вкурсі))Також вже +1100$ по лонгу TRX про який я вам вчора писав, думаю зараз чи закривати, чи ще почекати, так як він може спокійно на 0.2 піти на такому хайпі + в мене ще 20к цього трона на споті є, не знаю, важкий вибір, поки ще потримаю мабуть, думаю мета буде далі розвиватись)))🔴Кому всеодно нема шо робити, можете пробувати фліпати на копійку, яку не жалко втратити, ось мікро гайд: заходите в бота > депаєте трх з біржі > починаєте торгувати. Де брати щітки? Я ділюсь ними в своєму щітпост каналі, + сьогодні закину туди папку з інфлами, по чиїм колам торгуюОтака от двіжуха, для мене це доволі цікаво, так як зараз на ринку максимально скучно, а тут появилось щось незвичайне, буду ділитись з вами результатами в отакій міні-рубриці, побачим до чого це приведе, не хочу скіпати тренди))))Як ви до цього ставитесь, народ? Залітали чи скіпаєте подібне?
👁 2,900 24-08-09 23:38
Відпрацьовуєм ноушил проект, який дохуя насипе💸Всім гарної ночі(шось в мене серія нічних постів, режим афігєнний)!!! Наткнувся нещодавно в приватці на можливий другий дроп від Unisat, який взагалі не шилиться. Перший дропчик вони роздали по 600 баксів просто за одну єбану транзу, тому і в цьому дропі буду придержуватись стратегії кількість>якість. Але спочатку розберемо проект:Unisat це самий популярний гаманець на бітку, в який занесли топові фонди, OKX, Binance і т.д. При чому не Binance Labs, а саме Binance, який заносив всього в 13 проектів, серед яких Axie Infinity, Highstreet, Gala Games, Biconomy, які насипали файні дропчики, думаю Unisat не буде виключенням, тому воркаєм кріпаки!!!🧑‍🌾⌨️Шо робим?1. Скачуємо гаманець Unisat на сайті2. Поповнюємо гаманець бітком з OKX, там найменьша комса, 2-3$, але вивід від 30$, тому можете пошукати меньший сайз на інших бомж біржах по типу гейт, я буду виводити з окх3. Далі переходимо на сайт і мінтимо інскрипції. Гвей чекаєм на сайті, старайтесь ловити меньше 10 sat/vB, так комса буде мінімальна🤔Моя стратегія: планую зробити 10 якісних аккаунтів, на яких буду робити багато транз і прогрівати щомісяця і 40 бомж аків по 1 транзакції, на один бомж-акк вийде десь 2-3$ затрати(а то і ще меньше, якщо зловите норм газ), як на мене це дуже мало, тому не полініться і зробіть хоча б пару акків, щоб потім не фомойобити. Почну заганяти їх завтра, тому якщо знайду якісь "лазєйки" то напишу вам, сподіваюсь проект не будуть сильно шилити після мого поста і ми винесемо файний дропчик звідси. Всім профіту!!!🇺🇦Crypto Українець | Чат | #ретродроп
👁 2,900 24-08-08 23:19
Які в мене результати по аккаунтам BingX?👌Всім гарної ночі! Як і обіцяв ділюсь з вами своїми результатами по промкам від бінга.І так всього в мене 28 аккаунтів, 13 робив сам і 15 відпрацьовував мій воркер. Крутили ми по 20к обороту, так як це було найбільш вигідніше, про шо я вам писав. І так:• Загальні затрати на аккаунти: в мене 30,36$ на 13 аків, в воркера 93,63$ на 15 аків. Проксі та антік були, тому не враховую їх.• В середньому трати на акк: в мене 2.3$(враховуючи бек 50% - 1.15$), в воркера 6,24$(враховуючи бек 50% - 3,12$)• Нагорода на аккаунт по нинішній ціні: 52$• Потенційний профіт при 100% проходці: в мене 676-30,36=645$, в воркера 780-93,63=686,37$. Спільний профіт - 1331,37$• При проходці 80% як в минулій промо: 510+530= 1040$ ❗️Також, як і обіцяв, всім хто крутив по моїй рефці і кинув мені в особисті uid зробив бек комісії, на наступні промо майте на увазі, набагато зменьшує трати.Ще є звісно дегеньський мув, це стати в шорт на BingX в цей токен $MAX, так як вони роздадуть 870 000 токенів $MAX(~250 000$), відповідно ці всі монетки підуть в стакан, не думаю шо хтось захоче відкупати це гавно, тому можна буде файно шортати і заробити копієчку. Буду ставати одразу як дізнаюсь що роздали за промо і напишу вам сюди також, АЛЕ вони можуть і побрити, тому братва думайте власною головою і не котлетьте.Все чекаємо нагород, як на мене за пару годин роботи доволі хороші результати повинні вийти, РР на моїх аккаунтах взагалі 1:50, надіюсь не збриють під 0. Якщо буде файна проходка то в наступну подібну промку зажену 50 аккаунтів. А що у вас по результатам, народ?🇺🇦Crypto Українець | Чат | #промо #результати
👁 2,000 24-08-03 17:54
Роздача нагород для моїх найкращих рефералів BingX💸Як і обіцяв по бінгх повертаю всім хто торгує за моїм посиланням 45% всієї комси, яку ви тратите, + для топ-3 найкращих рефів по об'єму за місяць роздаю 150$, знову ж таки можливо це вас замотивує торгувати саме за моїм реферальним посиланням.💵Переможці:1. 22279942 — 75$(тіп вже другий місяць забирає)2. 24118593 — 50$3. 24118562 — 25$Виплати вже поступили вам на UID, перевіряйте, до речі щоб зайняти 3 місце треба було зробити 82к обороту, це на 2к більше чим треба було для промки))))👉Реєструйтесь на BingX — ТИК, хто ще не зареєстрований, тут топові промки, доволі низькі комісіонні і багато плюшок, наприклад Launchpad приніс нормально так токенів, набагато більше того ж OKX чи Bybit.⚫️Також якщо ви раптом адмін телеграм каналу і без партнерки, то пишіть мені в особисті @mugivara_crypto, підключу вам по кращим умовам ніж в інших)Все народ, торгуйте, заробляйте та отримуйте нагороди, за наступний місяць зроблю більший пул. Всім профіту!!!🇺🇦Crypto Українець | Чат | #нагороди