Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Crypto УКРАЇНЕЦЬ🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

Crypto УКРАЇНЕЦЬ🇺🇦

@cryptoukrainian7
Número de suscriptores: 13 298
Fotos: 1,550
Videos: 55
Enlaces: 1,760
Descripción:
Самі актуальні ретродропи, амбасадорки та роздачі💰 👉Питання і співпраця: @mugivara_crypto 🧑‍💻Менеджери по рекламі(без оплати): @pifagor_dao, @Andryshaa_13, @ostapsmm 🫡Відгуки по рекламі: https://t.me/cryptoukrainianrespond

👥 Número de suscriptores

13 298
Promedio/Día:: +131
Promedio/Tiempo:: +89
Promedio/Mes:: +67

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 958
Promedio/Día:: 2,400
Promedio/Tiempo:: 1,834
ERR: 14.72%

📊 Mensajes por Día

1.6
Último día: 3
Promedio semanal: 2.1
Promedio por día: 1.6

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

Crypto УКРАЇНЕЦЬ🇺🇦 2024-10-26
бла бла 2024-10-21

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 1,940 25-09-11 18:11
Почав крутити Binance та Okx alpha💸Можете сказати шо я фомойоб, але я почав крутити бо бачу для себе ахуєнний рм і невеликі затрати, по суті це одне з небагатьох з чого зараз можна стабільно кушати в крипті)1️⃣Почнемо з OKX Boost, це грубо кажучи аналог бінанс альфи. Запустили альфу нещодавно і вже першим дропом плотно накормили своє комьюніті, 420$ на 1 аккаунт. Думаю перші проекти можуть дуже вкусно покормити, тому планую зробити пару акків мінімум.⌨️Шо робим:1. Заходимо за посиланням і реєструємось в OKX BOOST, за реєстрацію по рефці получаєте 20% знижки на торгівлю2. Холдимо деп і набиваємо оборот в них на дексі3. Чекаємо нові проекти і получаємо від них дропи за певну кількість балів🔵Також є множники різні, можете їх глянути ТУТ. Ну і в цілому на сайті все написано, скільки балів дається за холд і оборот.—Поки точно не знаю скільки буду робити, почну з холду 100$ і 128$ оборота в день, далі побачим, буду вам апдейти закидати.2️⃣По бінанс альфі думаю всі знають шо це та як крутити, хто раптом не знає, закину вам гайд від мого друга неолімончика— ТИК1 і ТИК2, можете почитати шо і як крутити хто не знає. Я буду робити 1000$ холда і 16к оборота лімітками, і так як за них дають 4х до оборота, то виходить вкусно і можна фармити по 18 поінтів в день. —Затрати також мінімальні, тому по рр виходить дуже вкусно, як мінімум затрати 100% відіб'ються, + може вдасться зловити якихось жирних дропчиківКрутите/будете крутити/чи забили і думаєте що це все скоро захлопнеться? Діліться в коментах
👁 2,410 25-08-19 16:07
МАКСИМАЛЬНИЙ ВИНОС З АРКХАМА💵💵💵В мене для вас хороші новини, я став Амбасадором Arkham і отримав єбануті умови для рефералів: 🔵 користувачі, які зареєструються за моїм посиланням отримають до 30% знижки на комсу(це дуже дофіга) протягом 6 місяців🔵 нові юзери, які зареєструються за посиланням отримають 100$ ребейта на комсу на комсу і 20$ бонусу за реєстрацію🔵 за кожних 3M$ оборота вами(навіть якщо ви старий реф), я буду отримувати 1000$, з яких 500$ буду бекати вам назад⌨️План роботи:⚫️спочатку купляєте антік, проксі(або якщо не робили ще аркхам можна і без цього), реєструєте аккаунт за цим посиланням і проходите KYC, бажано на своїх знайомих, щоб потім не єбали(може проходити як за добу, так і тиждень, просто зайобуєте їх в підтримці)⚫️Потім пишите мені @mugivara_crypto і починаєте крутити оборот 3M$ або більше, можете хоч всі 10M, але краще робити більше аккаунтів⚫️Ви отримуєте: 120$ на комсу в вас фрі + 500$ я вам закидаю і за це ви отримуєте 5500 поінтів на акк(2.5M на споті і 500к на фьючах, але можете як вам зручно), получається ви отримуєте фрі поінти, а якщо щей крутите в мікро-плюс, то отримуєте одразу профіт і безкоштовні поінти, за які потім буде дроп.+ думаю будуть вводити нагороди як в backpack в токенах інших проектів, які лістяться на біржіКрутить зараз 1.5 каліки, як завжди думаю покушають абузери, які робили багато меньших акків. Дроп очікую десь протягом півроку найближчого, але тут не суть, так як поінти ми отримуємо на халяву, думаю більшість побриють за хуйові куси знову і ми отримаємо конверт 1:1/1:0.5, скільки це може вийти в $ порахуйте самі, навіть при поганому сценарії — жирно!—Короче покушаємо ми з вами точно вкусно, не відтягуйте, тому що непонятно коли буде дроп. Я і наше закрите дао💰(де першою появилась інфа) також будем відкручувати багато і всьою інфою та результатами буду ділитись з вами тут. Все працюємо, по всім питанням можете писати мені в особисті @mugivara_crypto, всім відповім та допоможу)👉ПОСИЛАННЯ НА РЕЄСТРАЦІЮ — https://arkm.com/register?ref=mugivara
👁 3,120 25-07-29 15:57
Літо, сонце, жара... А шо по ворку?⌨️Всім привіт! Вирішив зробити пост по тому, що зараз можна воркати з актуального і на чому можна заробити якщо у вас багато вільного часу, а зайнятись нема чим, бо ринок скучний максимально.1. Фьючедекси. Lighter, Backpack та Arkham(в кожному слові інструкція на проект), можна хеджити один з одним і набивати поінти, за які потім отримаємо дропчик. Рано чи пізно кожен з цих проектів насипе, мало хто крутить, а ми продовжуємо відворкувати.2. Фліпи, спреди, фьючі. За останні пів року це мій основний метод доходу, чистий профіт більше 18к$ за 3 місяці, але тут звісно ризиковано і підійде не кожному, тому якщо ви лудік, то краще сюди взагалі не лізти і заблокати фьючерси в себе на біржах і переключитись на інші сфери. Кому ж цікава ця тема залітайте в мій канал по фліпам, там даю інфу по тому як торгую і т.д.3. Амбасадорки, ролі в дс. Є багато амб за зп в стейблах, де вам треба створювати контент, писати пости або модерити чати, також є амби в токенах, на яких можна зловити лайфчендж. За ролі в діскорд також можна зловити лайфчендж в декілька місяців. Серед мінусів - забирає багато часу без впевненості в тому що ви щось з цього заробите, ви можете воркати якийсь проект пару місяців за що потім отримаєте НУЛЬ, але для лоубанків прям імба як на мене, можливо пару постіків з ролями зроблю найближчим часом.4. Мета зараз - твіттер. Продаж реклами, знову ж таки за хороший твіттер дають ролі в багатьох проектах за які потім сипе, рефки та ще багато способів монетизації. Серед мінусів знову ж таки важко, багато часу потрібно і зусиль, але думаю воно того варте, сюди свій фокус буду направляти найближчі місяці.5. Промки, тестнети і ретро. Тестнети і ретро вмирають почуть, але знов ж таки для лоубанків можна воркати. По промках зараз дуже бриють, багато конкуренції і потрібні вкладення на антіки, проксі, дропів і на депи, тому я зараз промки не роблю, але можна робити. Якщо буде знову якесь повернення промок з жирними нагородами від байбіт, або легендарні промки від бінгх, з яких раніше я виносив по пару к$ в місяць можна свій фокус сюди зміщати і їбашити.6. Завод. Робочий метод, стабільний дохід.—Отакий список вийшов в мене по актуалочці, перших 4 пункта для мене самі актуальні поки і буду єбашити їх. Якщо я щось пропустив, напишіть в коментах на чому ви зараз заробляєте і шо воркаєте, буде цікаво почитати👇
👁 2,009 25-07-10 15:21
Поки всі чілять літом ми відпрацьовуємо топовий декс Lighter, який може дуже вкусно покормити💵💵💵Це фьючедекс, такий як Hyperliquid, Arkham, Backpack і т.д. Він зараз знаходиться в топ-2 по об'ємам, вище тільки хайперліквід, при тому що це лише бета-версія. Проект має інвестиції від A16Z, Dragonfly, Lightspeed, кількість поки невідома.🔭Що мені подобається в цьому проекті?🔵доступ поки що тільки по інвайт кодам, їх дають тільки інфлам в невеликій кількості, що вже супер круто, меньше людей може залетіти🔵мало хто його робить в СНД, так як чогось його всі хейтять, а коли снд скіпає це грін-флаг, згадайте той самий калоекс🔵майже нульові комісії, можна зробити багато оборота і потратити мало, те що нам требаАргументів, щоб воркати куча, тому я буду плотно відпрацьовувати, напевно декілька аккаунтів. ❗️Починайте просто зараз, бо бетка має закінчитись вже через тиждень(ніби як), тому на цьому тижні набиваєм чим побільше оборота.⌨️Шо робим:1. Переходимо за посиланням — ТИК(вибив вам цілих 60 кодів, прохання якщо не збираєтесь крутити не заходити і не тратити лишній код, так як їх і так мало). Включаємо впн для того щоб сайт нормально воркав, безплатних варіків повно.2. Депаємо і починаємо крутити чим побільше обороту, я буду набивати по ляму на аккаунт, по результатах минулого тижня так ніби саме вигідно3. Хеджимо з іншими дексами/біржами, щоб мінімізувати затрати(наприклад з Mexc, де зараз нульові комісії на деякі пари, Arkham який крутить зараз 1.5 каліки або Backpack, які запустили другий сезон)Я буду хеджити спочатку з бекпаком, хочу пофармити чуть другий сезон в перші тижні + його зараз ніхто не крутить, потім буду їбашити з мексом. —Сподобався мені данний проект, є чуєчка шо покормлять, як була з Arkham, супер мега насипки не чекаю, але пару іксів цілком може бути, набагато більше мені подобається ніж умовний бекпак з їхніми безкінченими сезонами. Працюємо, результатами буду ділитись з вами тут, якраз буде про шо постити)p.s, в планах крім фьючедексів зараз ще повибивати ролі в деяких проектах і прокачати свій твіттер, всеодно немає що робити, а в майбутньому це може дуже вкусно покормити, також все буду вам розписувати, дайте чуть реакцій для мотивації❤️
👁 3,040 25-06-03 13:25
Взяв собі отаких два чорта від Grass😈В граса зараз вже запущена 8-ма епоха, а в минулій було всього 7, тому думаю діло йде до завершення сезону і відповідно до дропу. Минулого сезону за нфтшки насипали 500 баксів за одну на лістингу і це вже було 2000$ буквально через тиждень. В мене також було 2 нфтшки, але я їх продав прямо перед снепом, щоб купити щіток на якому всьо проєбав)))Тому вирішив затарити поки дві нфт від них під дроп по 1.3 солі, якщо флор просяде трохи ще парочку штук доберу. Виглядає доволі смарт, особливо якщо у вас немає ферми рефералів з яких вам капають поінти. В планах набрати 5-10 штук, частину злити після оголошення дропа за нфт, а частину вже залишу під самий дроп.Ждем дропчик вже цим літом, думаю порадує, так як виділено на другий сезон токенів ще більше ніж на перший.⚫️Посилання на НФТ колекцію - https://magiceden.io/marketplace/giga_buds👉Реєстрація в Grass — ТИК(хто не знав, тепер фарм доступний лише в ноді на пк, через браузер вже не можна, тому йдіть встановлюйте ноду)
👁 1,800 25-05-20 21:02
Залітаю в DEX Season 1 від біржи MexcНещодавно на біржі Mexc з'явився розділ DEX+, по типу як Binance Web3, де ми можемо торгувати різними токенами не заліщеними на самій біржі. Біржа анонсувала минулого тижня про перший сезон аірдропів від DEX+, де за торгівлю в тому розділі ми будемо лутати поінти, за які потім будемо лутати дропи.Перший сезон триватиме до 23 травня 19:00 по Києву, за кожнимх 100 баксів обороту в DEX+ ми будемо лутати 100 поінтів, чим більше тим краще, відповідно будуть давати більші дропи. Сезонів буде декілька⌨️Для участі:🔵 Маємо або створюємо аккаунт Mexc🔵 Переходимо і створюємо аккаунт DEX+ — ТИК🔵 Набиваємо від 100$ оборота в розділі Alpha і лутаємо поінтиЯ думаю залетіти в перший сезон і до 23 травня накрутити файний оборот, скоріш всього пару перших дропів роздадуть дуже вкусних, щоб люди на фомо налетіли і почали крутити ці поінти. 👉В кого немає аккаунта реєструйте за посиланнямі лутайте 20$ в SOL зверху в цьому промо, треба зробити деп і оборот в DEX+.Попробую крутанути пару тисяч оборота, побачим шо з цього вийде, можливо повториться історія як з Binance. Всім удачі!!!
👁 2,300 25-03-23 19:13
Виносимо цілі рюкзаки грошей з BackpackНеодноразово вже писав вам про цей проект, ми воркали його ще з минулої весни. Вчора вони офіційно запустили сезон фарма поінтів, що означає що токен і дроп тепер майже 100% будуть. Що базове потрібно знати про сезон фарма:1. Розкидали поінти за минулу активність(475к користувачів отримали), заходьте сюди і дивіться, тут же і дивитесь поінти за активність в майбутньому, кожного четверга оновлення. 2. Сезон, який стартанув буде тривати 10 тижнів(2.5 місяця), будуть начислятись поінти, відповідно чим більше поінтів тим більше буде у вас ранг, чим більше ранг, тим більше дроп(напевно)3. Поінти поки не понятно за що будуть сипати, я думаю за Pnl, об'єми, час позиції і тд, буду тестити і всьо писати вамВ проекта 37M$ інвеста, куча партнерств і колаб, є своя екосистема в вигляді біржи і свого кошеля, викупили фтх вроді нещодавно, гроші щоб вкусно нас накормити в них є, питання тільки в тому чи захочуть вони це робити після першого сезону, чи після сотого, проект і так вже рік десь всі воркають, тому надіюсь після першого, для мене це єдиний мінус, щоб не крутити.В мене вже є аккаунти, які я робив минулою весною, тому їх буду далі проганяти, зроблю тестово цього тижня, десь більше упор на час позицій, десь на об'єм, подивлюсь скільки дадуть поінтів і далі вже буду від цього відталкуватись. Якщо до цього не крутили, також є сенс залітати 100%. ⌨️Шо робим:🔵 Створюємо аккаунт за посиланням(так як це біржа, прийдеться пройти KYC)🔵 Вносимо депозит і починаємо торгувати, все дефолтно🔵 Фьючі буду хеджити з Аркхамом, там зараз його ніхто не крутить і думаю дропчик за другий сезон буде десь травень-червеньПроект тим більше сильно не обідив, давали дропи в токенах інших проектів за минулі сезоні і в бу можна було вийти, що також додає траста. Крутять його зараз, не дивлячись на шил, дуже мало, походу люди взагалі в ринку роззневірились, топ 50 в день всього 500к оборота)—В супер насипку як аркхам не вірю, але 3-5х до вкладень очікую, тому буду плотно щас воркати, всеоно нєхуй шо робити. До речі за минулу активність мені на основу дали 100 поінтів, діліться скільки у вас в коментах
👁 2,500 25-02-10 22:14
Крутити другий сезон Arkhama не можна скіпнути🤔Кому самі поставте, в пості постараюсь накидати тейків, ви вже прочитаєте і самі вирішите чи крутити, я точно буду крутити, так як вони мені дохуя насипали за перший, і проект мені подобається, тому вважаю своїм боргом по максимуму другий сезон прокрутити, думаю ті хто лутнув перший так само думають. 1. В тіпів осталось ще ~$10M баксів на другий сезон, що всеодно дуже велика сума, враховуючи другий фактор...2. Кількість людей. Людей дуже мало, в мене щас 8700 поінтів і я на 53 місці, тобто 53 людини мають 8700 або більше, це супер мало, на оборот в другому сезоні в районі 1.5к баксів і з кайфом. Після першого ахуєнного дропа навіть не дуже багато людей залетіло, думаю пару днів і знову як раніше будуть об'єми.3. Багато людей напевно скіпнуть, так як логіка така в багатьох, що роздали багато за перший, за другий напевно буде хуйня4. Токени команда відкупає дуже плотно, позавчора на дропі думаю самі бачили, по суті зливати нема кому майже, тому чекаю памп, токени свої з дропа ще ні одного не злив, але звісно багато чого від самого ринку залежить, тому тут неоднозначно.5. Є і мінуси, немає дедлайну наприклад, я очікую що він десь до весни буде іти.—Короче, в любому випадку рішати тільки вам, рр дуже непоганий. Особливо ті хто залутав перший сезон думаю частину профіту можна виділити і прокрутити другий сезон, так як роздали дуже жирно. Хто не крутив прочитайте ще раз пост і вже прийміть рішення.👉Посилання на реєстрацію: https://auth.arkm.com/register
👁 2,400 25-01-28 21:44
Фініта ля комедія ТерміналБагато хто буде радуватись і казати "я ж казав", багато хто буде плакати, але Terminal — все. Зробили обнову по типу рандом кількість тона за пуш, але дають всім десь в районі 1% від того що мало бути.Команда звісно каже шо скоро ми це виправим, але я думаю навряд чи таке буде. Кажуть що відбудеться ще лістинг токена на дексах, але думаю що роздадуть копійки.Зразу всі розуміли що це працює як піраміда, було очікувано, особливо з того часу коли почали випускати дуже багато "лімітованих" модів, тому більшість почав виводити, про що вам і писав. Але у висновку мінус 200-250 TON на останніх модах, так як не встиг все забрати, але в цілому по проекту в хорошому плюсі.— Сподіваюсь ви також слідували рм і частину виводили, команда максимально тупо зробила. Сподіваюсь інші адміни, які рекламили також не будуть мовчати, а то проект скамнувся, а майже ніхто нічого не пише, напевно по понятним причинам для всіх)А ну і якщо побачите в фаундерах якогось нового проекта Влада TTC, то скіпайте навіть на ранніх стадіях))Продовжуємо працювати і чекати дроп аркхама, надіюсь хоть ці не скамнуть. Не прощаюсь🫡p.s. заскрінити я забув, тому вставий другого тіпа з чата для прикладу
👁 2,000 25-01-06 18:57
Рішив порахувати скільки вийшов профіт з Terminal'а за весь час і прифігів — ~1200$ чистого на пасиві за 2 місяці))))Коли всі говорили шо проект довго не проживе, ми фармили і заробляли, проект файно кормить ще до лістинга на біржах. Також дропа ще не було для юзерів, а він може вкусно покормити. 🔵Також вони запустили конкурс на 35к баксів, в якому кожен може прийняти участь, конкурс грубо кажучи безпрограшний, якщо не повезе в гівчику, то заробите з модів +20% до депа, якщо виграєте в гівчику, то +бакби і з гівчика, і з модів термінала.В мене з фарма завалялось 310 тон на кошелі незадіянних, я жду його по 7-10 баксів, тому рішив набрати на них модів під гівчик, які принесуть мені +60 тонів зверху. >Як почати фармити: переходимо в апку, купляємо любий мод у вкладці ʼEarn’ і починаємо фармити +20% за 21 день—Не забувайте слідувати рм, я хочу побільше поінтів нафармити під дропчик, який має бути в кінці місяця, як раз всі моди закінчаться до того часу, зараз маю 600к поінтів. Всім профіту!