Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - торнві криптує
Añadido 06 ene. 2025

торнві криптує

@cryptornvi
Número de suscriptores: 1 400
Fotos: 285
Videos: 8
Enlaces: 234
Descripción:
Web3-копірайтерка у світі тємщиків 😎 тестую нові способи отримання додаткового доходу, інвестую, ділюся цікавим про крипту, іноді фонду, а ще фінансову грамотність тут весь процес і прогрес 🫶 чат: https://t.me/+AckOP-IGpxVlMDUy

👥 Número de suscriptores

1 400
Promedio/Día:: -4
Promedio/Tiempo:: -6
Promedio/Mes:: -23

👁️ Vistas promedio por mensaje

780
Promedio/Día:: 806
Promedio/Tiempo:: 786
ERR: 55.71%

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 694 25-12-24 17:01
несу під ялинку підсумки листопадашо було в жовтні можна глянути туточки 👈📛 IDO:$MMT — $19 (Pre-TGE було)$MON — $21.5 (половину разом з профітом від байбіт пула продала за $99.9, половину з невеликим мінусом за $71.6. вкладення були $150, зверху щось отримала і на тому дякую)📛 дропи за альфа пойнти від бінанс:акаунт 1114,7 $MMT — $41.2200 $ARIAIP — $39.550 $ALLO — $39.5акаунт 2320 $UAI — $39.312 $FOLKS — $32.7750 $ALLO — $39.2📛 іншеFlash Earn $ALLO — $2.99Flash Earn $2Z — $6.9Flash Earn $SEI — $2.72альфу крутити я перестала приблизно 20 листопада, на два акаунти комісія вийшла орієнтовно $64.5загалом чистими за місяць вдалося отримати: ~$220все ще краще ніж нічого)) проте альфа, як бачите, для мене поки всьо. дропи продовжуються, деякі бачила і по $60 після того як перестала крутити, але як на мене воно вже не варте тих зусиль і витрат на комсуза грудень висновки будуть ще скромніші 😁 тим паче що риночок штормить. зараз найкращий час, щоб чілити, набиратися сил і потихеньку планувати наступний рік — отак і робим 💓☼ канал торнві криптує | наш чат ☼
👁 918 25-10-31 20:17
підсумки жовтня, пігнали 😳шо було в вересні можна глянути туточки 👈📛 IDO:$YB — $125$ZBT — $260 (Pre-TGE було раніше)📛 дропи за альфа пойнти від бінанс:акаунт 1500 $P — $59.35 $EUL — $47100 $RECALL — $40500 $SVSA — $44.6200 $TURTLE — $57500 $XNAP — $33.3акаунт 25000 $SLX — $51.2500 $WBAI — $40500 $XNAP — $33.1📛 інше$BAS з якоїсь Booster кампанії отримала, але токен в ціні впав, тож поки не продаю, але рахую $4$7 в $BTC з лімітованого Earn пула для USDT на Bybit, на канал на жаль не встигла написати бо буквально тільки закинула свої $160 які лежали на рахунку і вже через хвилину пул розібралина комісію пішло більше ніж хотілося б, бо кілька разів попадала на -10, а один раз на -44. тут рахую ці втрати плюс середні витрати на день, з двох акаунтів це 180 + 120 = $300загалом чистими за місяць вдалося отримати: ~$501все ще доволі непогано, але дропи ну дуже слабенькі були. поки продовжую крутити ту альфу, думаю до кінця року ще буду) але дивитимусь по ситуаціїякось так. мій профіт поки що лишається на балансі для майбутніх можливостей, а вам принагідно хочу нагадати, що вивести кошти в готівку можна разом з ObmenAT24 🙌🏻в закріпленому дописі писала про них детальніше. сервіс перевірений, швидкий і зручний ☺️ крім обміну з ними також можна оплачувати інвойси та аукціони (як-от на авто), переказувати кошти в інші країни. коротше, звертатися за різними фінансовими послугами)на сайтідіє мій промокод tornvi, який дає знижку 0.1% від будь-якого курсу 🩶згадка на #sponsored правах, але від того не менш щира 💃P.S. так, на фотці я з вусиками Пітбуля. так, на мені футболка з Пітбулем. і так, на пса я натягую лису башку, щоб він теж був схожий на Пітбуля 👍☼ канал торнві криптує | наш чат ☼
👁 824 25-10-06 17:52
рахуємо підсумки за вересень? 😎шо було в серпні можна глянути туточки 👈📛 IDO:$HOLO — $358 (pre-tge було раніше, не у вересні)$JOJO — $63📛 дропи за альфа пойнти від бінанс:акаунт 1$SOMI — $55$GATA — $20$SAROS — $29.6$ZKC — $130.7$STBL — $106.8$BLESS — $88.4$COAI — $115$XPL — $177$MIRA — $138$FF — $220акаунт 2$Q — $42.9$SOMI — $55$SAROS — $29.8$ZEUS — $38$BARD — $92.3$AOP — $62.7$XPL — $227.6$FF — $90$VFY — $46.4📛 інше$10 дали за Pocket Rocket$8 отримала в дропі AVNT за ОКХ буст, чисто випадково, бо лишався баланс і обʼєм за попередні дніпробувала ще закидувати ґроши в ОКХ Airdrop Earn, далі буду писати про це на каналі. отримала $10.8 з $BARD і $12.1 з $XPLна комісію, чесно, толком не рахувала витрати. бували дні коли йшло пару баксів, бували такі коли потрапляла на червоні свічки або крутила за 0 центівтому для підрахунків візьму максимум, нехай буде 6.5 баксів на день. для двох акків виходить $390 по затратахзагалом чистими за місяць вдалося отримати: 2227-390=~$1837поки порахувала аж сама афігєла, а ще кажуть шо вересень статистично один з найгірших місяців для крипти) я прям дуже довольнаа зараз в нас Uptober, мій улюблений місяць 👍 бо день народження + якраз жовтень для крипти зазвичай позитивний))на днях, до речі, сідаю записувати перше відео в рамках продукту, який так довго обіцяла новачкам. скоро всьо буде, хто хотів готуйте ґроши (ціна буде як на одну добротну книжку, не чотиризначна 😌 а оплата або через вейфорпей або мій ФОП — тут вже як мені технічно піде)☼ канал торнві криптує | наш чат ☼
👁 753 25-09-23 17:24
шо ж по бінанс альфі? [рекап останніх тижнів + мої дії зараз]на початку вересня лавочку 4х мультиплікатора на лімітні ордери на будь-які альфа монети прикрили, останні дропи на той момент були по $20-$30, і відповідно народ охрестив альфу мертвоюя десь тиждень продовжувала крутити $KOGE без мультиплікатора, на мінімальний обʼєм ($9k загалом), аби хоч якісь бали ще капали. ну і звісно, якраз після цього почали зʼявлятися дропи по $100+ (LINEA i OPEN, я на вас пальцем тикаю) і альфа воскресла 😂а роботяги почали шукати монети, які дають 4х з мінімальними затратами, шоб не давати задніх по обʼємах. наразі 4х дають монети, що вийшли на альфі не пізніше 30 днів тому — тобто щодня список змінюєтьсязараз я роблю $33k загального обʼєму, але перед основною прокруткою спочатку купую/продаю обрану монетку на ~$110 (дивлюся як швидко виконуються ордери) + відкриваю хвилинний графік (перевіряю волатильність в моменті). якшо мене все влаштовує, кручу необхідний обʼєм і всене завжди виходить мінімум витратити, іноді втрачаю по кілька доларів на курсі, але іноді й було таке що прокручувала безкоштовно через те що курс трішки підвищувався. загалом, все що в межах $3-$4 витрат на день поки що виправдовує себе⚡️по монетах найбільше міксую $WOD та $TRADOORТАКОЖ обовʼязково беру участь в проектах в розділі Booster на Binance Wallet — вони дають фрі токени за мінімальні зусилля, деякі навіть без витрат. поки не було зрозуміло чи вмерла ж таки альфа, я сфокусувалася на цьому))хотіла ще крутити Boost X від OKX, але шось дорого — закинула це діло. підсумовуючи, альфа крутиться, дропи мутяться 😎☼ канал торнві криптує | наш чат ☼
👁 698 25-09-16 14:58
🎉 The Pocket Rocket airdrop is finally coming tomorrow! The rewards will be sent to the participants’ wallets on September 17.👉Important changes: To ensure you get the best possible value, we’ve decided to deliver your rewards in WBT, the WhiteBIT exchange’s native coin with its own blockchain, proven market value, and a strong reputation, instead of the in-game token. Here’s why this is a big win for you.▪️ Launched in 2022 as the utility token of the largest European crypto exchange, WBT comes with a strong foundation, proven market value, and solid liquidity.▪️ WBT is backed by strict security standards and regulatory compliance, giving you peace of mind.▪️ WBT is one of the fastest-growing exchange сoins in Europe, showing consistent demand and adoption from traders and investors.▪️ WBT is already supported across multiple platforms, so you’ll have flexibility from the moment it arrives. ▪️ WBT has already shown impressive growth. It launched at just $1.9 and is currently trading at $43.4, with an all-time high of $52.74. That means your rewards arrive not only with immediate utility but also with the potential for even greater value in the future.▪️ Whitepaper: https://cdn.whitebit.com/wbt/whitepaper-en.pdf If you have any questions, feedback, or complaints, please contact us via [email protected]. For more information, please refer to our Terms and Conditions: https://pocketrocketgame.io/en/terms. Enjoy your rewards!This crypto asset marketing communication has not been reviewed or approved by any competent authority in any Member State of the European Union. The offeror of the crypto asset is solely responsible for the content of this crypto-asset marketing communication.
👁 911 25-08-10 20:02
нарешті дійшли руки підбити підсумки липня 😁шо було в червні можна глянути туточки 👈перед цифрами хочеться вставити ремарочку, що по суті кормили альфа дропи. до 24 липня я на двох акаунтах робила по ~17к обʼєму (з подвоєнням), а потім збільшила до ~66к (це вже з мультиплікатором 4х, через лімітки на біржі). стратегія в мене зараз така, що дропи з порогом 200 стараюся забирати з одного акаунта, а на іншому накопичую бали на потенційні дропи з порогом від 230 — останні такі роздавали по $100, хочеться такого жирку теж вцепитивам також нині раджу користуватися лімітками на біржі) просто крутіть ордери за рекомендованою ціною, воно хоч і показує на продажі нижчу ціну але продає все одно +- за ціною купівлі. спробуйте з невеликою сумою, побачите самі)) на 66к обʼєму (з 4х) витрати близько $3.3, що дуже навіть норм. отож, до цифр📛 IDO:$ZKWASM — $61📛 дроп за альфа пойнти від бінанс:акаунт 1$BGSC — $40.3$CROSS — $35$RCADE — $56.7$PEAQ — $43.4$UPTOP — $49.6$LN — $20$TREE — $57.5$PLAY — $49.6= $352. мінусуємо $62 витрат на комісії, отримуємо $290акаунт 2$MPLX — $36$PEAQ — $43.9$YALA — $45.3$ASP — $30.1= $155. мінусуємо ~$62 витрат на комісії (прикиньте, якось так співпало 🛏), отримуємо $93📛 інше$6 лаунчпули на MEXC i BitGet$7.5 пощастило виграти в FOMO Thursdays з токеном $SYRUPтак, загалом чистими за місяць вдалося отримати: $396.5дуже навіть норм) в серпні правда хочеться більше, одними дропами навряд чи це вдасться. буду шукати ще щось цікаве й думати 🚀у вас там шо? окупаються затрати на обʼєм?)☼ канал торнві криптує | наш чат ☼
👁 845 25-07-28 11:51
є два питання, що час від часу турбують ВСІХ хто має справу з криптою:1. як завести гроші в крипту?2. як вивести гроші з крипти?ну а на фоні оновлення all-time-high ціни біткоїна друге стає особливо актуальним 🙂‍↔️як ви знаєте, я останнім часом для цього діла раджу Р2Р. проте через ризик потрапити під фінмоніторинг (незалежно від суми) і ліміти на перекази між картками Р2Р може бути не для всіх.тому хочу порадити ще перевірену альтернативу, якою я сама неодноразово користувалася і про яку розповідала на кількох приватних консультаціях 🥹ObmenAT24 — це обмінник криптовалют з відділеннями по світу (на 4 континентах!) та в 26 містах України. тут ви можете обміняти BTC, ETH, USDT на готівку — хоч на гривні, хоч на долари, хоч на євро 👌🏻 і навпаки — занести готівку та отримати крипту собі на рахунок.я ціную ObmenAT24 за оперативність і безпеку. і це не порожні слова 😉 поясню чому:↳ заявку на обмін зазвичай опрацьовують за хвилин 15 після подачі — менеджер звʼязується в телеграмі, уточнює запит та перевіряє чи є потрібна сума в обраній касі. ↳ далі надсилає адресу поповнення, і після перевірки хешу транзакції дає код, який треба буде ввести для входу до каси (по Україні).ну ви уявіть, у них біля дверей кас для цього стоять спеціальні планшети! я як перший раз побачила аж трохи в шоці була)коротше, без коду ніхто не пройде 🙌🏻 та й перед видачею готівки касири спершу дзвонять на вказаний у заявці номер телефону, щоб верифікувати вас. тобто навіть з вашим кодом ніхто не може просто так прийти і забрати кошти)шо ще круто, так це те що готівку ви можете забрати навіть за кордоном. або надіслати крипту в Україні, а рідні отримають готівку за кордоном, чи навпаки 😄загалом, ObmenAT24 то мій щирий рекомендасьйон.💸 додатково маю приємний бонус для підписників: промокод tornvi, з яким курс обміну для вас буде вигідніший на 0,1% від курсу на сайті https://obmenat24.comдо речі, слідкувати за актуальними курсами, акціями та розіграшами можна прямо в телеграмі ObmenAT24: @obmenat24користуйтеся 🩶#sponsored
👁 556 25-06-18 11:36
як отримати до 10% річних на свої стейбли? розказую про криптодепозити 💰гадаю, всі знайомі з поняттям банківських депозитів — коли даєте банку ґроши на визначений термін, а він потім вам їх повертає з відсоточком зверху.в крипті є те саме, але з приємнішими відсотками.принцип точнісінько той самий: заносите стейбли або іншу крипту під відсоток на фіксований або гнучкий термін і чекаєте свій заслужений плюс. нараховується він, до речі, якщо не щогодини, то щодня, залежно від умов)звідки цей відсоток береться? з комісій, які сплачують ті хто бере ґроши в борг. якщо ви колись брали будь-яку крипту під заставу, то знаєте, що розмір застави завжди дещо перевищує розмір кредиту, який ви берете. так у боржника лише два шляхи: погасити борг і сплатити комісію за користування кредитними коштами, або ж у разі низького LTV попрощатися з заставою.може бути таке, що ви занесли гроші в такий депозит, а статус відображається як Pending. це ок, бо попит на позичання тих чи інших токенів може відрізнятися щодня. коли знайдеться позичальник, почне й відсоток крапати.де шукати криптодепозити?якщо ми говоримо про централізовані біржі, то там ці продукти найчастіше ховаються в розділах Earn / Simple Earn або подібних назвах. дивіться тільки щоб це був не On-Chain Earn — бо то вже додаткові ризики (біржа залучає third-party децентралізовані апки)а мій щирий рекомендасьйон — Simple Earn продукти від OKX. на гнучний термін. я вже не один місяць там тримаю як стейбли так і ефір і біткоїн. lifetime earnings самі бачите на скріні)особливо це підійде новим користувачам, бо біржа дає бонусний APR на 180 днів. для USDT це 10% наприклад, для ETH та BTC — 5%. винагорода нараховується щогодини, люблю спостерігати як ґрошики чуть ростуть))зареєструватися на ОКХ 🪙хтось вже користувався подібними продуктами? розказуйте)☼ канал торнві криптує | наш чат ☼
👁 572 25-04-14 10:50
безпрограшна лотерейка від Bitget Wallet x WalletConnectзавтра буде лістинг $WCT (WalletConnect), його ще в лютому можна було пофармити в лаунчпулі бітгет. суть в тому, щоб зареєструвати Bitget Wallet і закинути або 1 BGB через Morph сюди:0x12733e1aCd9d60BceBF9d94fCbFB72ca32Bd602bабо 5 USDT в мережі BNB Chain сюди:0x8546d7ceE3B950F3222d6F47Db0C9E783349e6512 тисячі рандомних користувачів отримають винагороду в $WCT, а всі хто в прольоті просто отримають свої кошти назад) знаю що звучить трохи як якась найобка, але твіт з офіційного акаунта, та й самі волетконнект його репостнули) ну й механіка нагадує сейли на солані, де теж спочатку закидували кошти на адресу, а потім отримували токени.це дуже великий проект, ліститися будуть гучно, на майже всіх відомих мені біржах 😂 також не пошкодували грошей на різні активності для підігріву інтересу до лістингу. знаю що вони вже є на лаунчпулі бінансу, але чомусь в мене ще є надія на сейл з бінанс воллетом 👀хай там як, на цій активності нічого не втрачаємо, тож за $5 можна й спробувати вдачу)☼ канал торнві криптує | наш чат ☼
👁 806 25-03-05 11:05
ви забили? забули? а я вам напамʼятаюгойдалки від дій та стейтментів трампа продовжуються, чогось цікавого не ринку особливо не відбувається, АЛЕ:👒 наратив DePIN ще свіженький, як хліб з печі, і як мінімум через це варто встановити собі апку Grass. так-так, якщо все починалося з розширення для хрому, то зараз вони вже мають апку для MacOS, Linux та Windows, що дає х2 пойнтів. ну а другий мощний аргумент в тому, що вони роздавали досить класний дроп — я продала доволі рано, тому отримала не так багато, але це все одно фрі мані👒 скоро чекаємо дроп від Pocket Rocket, який вони перенесли на Q1 2025. ще можна пофармити кристали, і обовʼязково підключити гаманець Whitewallet. критерії для дропу виглядають справедливо. враховується загальна кількість:— кристалів— рефералів— кораблів— кораблів куплених за зірки в тг— пасивно зароблених кристалів— батлів— він рейту в батлах— ігор в шутертому не униваємо, трогаємо траву і живемо це життя, роблячи що можемо й очікуючи нових можливостейобняла-припідняла 🫂☼ канал торнві криптує | наш чат ☼