Fuente
торнві криптує | рахуємо підсумки за вересень? 😎шо було в серпні можна глянути туточки ...
824 Vistas/Alcance
2025-10-06 17:52
Mensaje №438
рахуємо підсумки за вересень? 😎шо було в серпні можна глянути туточки 👈📛 IDO:$HOLO — $358 (pre-tge було раніше, не у вересні)$JOJO — $63📛 дропи за альфа пойнти від бінанс:акаунт 1$SOMI — $55$GATA — $20$SAROS — $29.6$ZKC — $130.7$STBL — $106.8$BLESS — $88.4$COAI — $115$XPL — $177$MIRA — $138$FF — $220акаунт 2$Q — $42.9$SOMI — $55$SAROS — $29.8$ZEUS — $38$BARD — $92.3$AOP — $62.7$XPL — $227.6$FF — $90$VFY — $46.4📛 інше$10 дали за Pocket Rocket$8 отримала в дропі AVNT за ОКХ буст, чисто випадково, бо лишався баланс і обʼєм за попередні дніпробувала ще закидувати ґроши в ОКХ Airdrop Earn, далі буду писати про це на каналі. отримала $10.8 з $BARD і $12.1 з $XPLна комісію, чесно, толком не рахувала витрати. бували дні коли йшло пару баксів, бували такі коли потрапляла на червоні свічки або крутила за 0 центівтому для підрахунків візьму максимум, нехай буде 6.5 баксів на день. для двох акків виходить $390 по затратахзагалом чистими за місяць вдалося отримати: 2227-390=~$1837поки порахувала аж сама афігєла, а ще кажуть шо вересень статистично один з найгірших місяців для крипти) я прям дуже довольнаа зараз в нас Uptober, мій улюблений місяць 👍 бо день народження + якраз жовтень для крипти зазвичай позитивний))на днях, до речі, сідаю записувати перше відео в рамках продукту, який так довго обіцяла новачкам. скоро всьо буде, хто хотів готуйте ґроши (ціна буде як на одну добротну книжку, не чотиризначна 😌 а оплата або через вейфорпей або мій ФОП — тут вже як мені технічно піде)☼ канал торнві криптує | наш чат ☼