Fuente
Лисий з Крипти💰 | На мою особисту думку, все буде ок. Це було останнє дно, і влітку ми б...
2 000 Vistas/Alcance
2025-04-07 14:22
Mensaje №1879
На мою особисту думку, все буде ок. Це було останнє дно, і влітку ми будемо рости — ETH по 6-7к, а може й ще ліпше: 11к. Вже добили більшість. Не вірю, що підемо вниз і що це нова ведмежка. Трамп — клоун, це було зрозуміло ще до виборів. По факту його заяви та дії — це швидкий шлях трохи спустити фондовий ринок і піти вгору. Плюс, таким чином він змушує пришвидшити друк грошей. Особисто я нічого не купую, бо все, що можна було — або ліквідовано, або ще трохи — і знову ліквідує 😆Вектор з крипти трохи перенаправив в іншу сферу — не бачу й не розумію, що зараз тут робити.Я до останнього, десь глибоко всередині, мав страх, що, пройшовши ведмежку, зміг заробити й накопичити достатньо ефіру, і на просадках міг щось викуповувати — відчував себе добре. Вважаю себе типовим хом’яком, і було дивно бачити та чути, як інших "вимиває", а мені ок. Як виявилось, цей страх був не марним. Сьогодні бачу багато твітів і новин про те, як ліквідує іноземних інфлюенсерів, та й фондовий ринок вже просів на 21%. У 2020 було -35%.Цікаво аналізувати свої помилки, прийняті рішення, згадувати думки, які, по суті, було б дуже важливо почути, а не ігнорувати. Але для нас аналітика заднім числом уже нічим не допоможе — це досвід на майбутнє. Ось що треба запам’ятати.Може бути, що влітку буде ще гірше? Звичайно. Трамп може казати все, що завгодно, і це знову призведе до коливань на ринках і у світі. Але я сподіваюся, що фінал, у якому ще можна буде заробити — це літо-осінь 2025 року.Можливо, у вас, як і в мене, на цей цикл були величезні плани. Нарешті вийти на рівень, коли не треба хвилюватися за гроші найближчі 5–10 років (так і було до запуск мема трампа) І коли всі будуть плакати при BTC по $35k — скупати його без жодних турбот про фінанси. Але це життя — то вгору, то вниз. Головне — не зупинятись. Кризи будуть завжди і ідіоти теж. 🇺🇦