Fuente
Лисий з Крипти💰 | Як бачимо, після виступу Пауела, почали зʼявлятися зелені єлдаки по де...
2 200 Vistas/Alcance
2025-01-30 10:21
Mensaje №1775
Як бачимо, після виступу Пауела, почали зʼявлятися зелені єлдаки по деяким токенам. Цікаво, що особливих заяв від голови ФРС не було, а ріст почався, тобто знову ММ тестував наші паперові руці. Не виключаю, що можемо сходити неприємно вниз, але в цілому, вірю що лютий березень green light після китайського нового року. Наступне засідання Пауела буде в кінці березня, тож є час порости. Всі починають казати про потужний альтсезон в осені (дубль 3).Це виглядає вже на правду. Але я вбачаю два варіанти, обидва суперечать один одному:1. Змова рептилоїдівПочаток буде влітку, коли цього менш всього очікують. Поки всі відпочивають і світ зайнятий витратами грошей на відпустки. Чому б не запампити ринок без зайвих пасажирів і на початку осені в період фінансової активності вже не роздавати за щічки свіжим хомʼякам.2. Фінансова логіка Логічний початок після відпусток, літо в цілому дуже пасивний період для багатьох сфер, окрім туристичних і розважальних. Тому наче логічно запустити музику і виставити стільці в осені. Вчора докупив ARC, AI16z (сумно що будуть робити ребрендинг), NEON.