👁 218
25-06-26 12:04
Усім вітання! 👾❌ Після PAWS вже якось немає бажання залітати у всілякі тапалки, боти і тд і тп.🤢 Завтра наче лістинг ще однієї скаміни Blum і на тому все...👨💻 Зараз активно моніторю ринок, та шукаю для вас цікаві та потенційно профітні проєкти, тому мені потрібно трохи часу, щоб підібрати щось гідне нашої уваги.💰 Буду акцентувати увагу на різного роду дропах, сейлах, IDO, ICO, NFT і тому подібному, але лише потенційно профітні проєкти з потужною фінансовою базою та топовими інвесторами.🎁 Чув зараз подарунки та стікери в Telegram нормально так на хайпі, тому можливо будемо залітати також.📈 Ще, хочу більше заглибитись в трейдинг та створити власние криптопортфоліо.💸 Я не буду обіцяти вам золоті гори, тому що інвестиції це завжди ризик втратити все, наша мета - розібратись у всьому цьому і навчитись інвестувати правильно та грамотно, щоб мати можливість примножувати свій капітал.
👾 Кажу ще раз, ніяких фінансових рекомендацій, я не даю, а лише показую свій шлях і в кого є бажання розібратися в темі криптоінвестицій - ласкаво просимо в наше ком'юніті. Як то кажуть, зробимо крипту разом! 😂