👁 23,600
22-04-07 07:57
«Є час розкидати каміння, а є час його збирати»Мирне життя дає змогу дозволити собі таку розкіш як політика. Дискусії щодо майбутнього облаштування держави, реформи правоохоронної системи, ідеологічні протистояння, пікети, мітинги — все було до війни, і обов’язково настане після. На війні ж місця політиці немає — тут необхідно вбивати. Учасники Консервативної Партії з цим завданням успішно справляються. Ще до початку бойових дій ми активно готувалися до них: організовували військові навчання, закуповували спорядження та налагоджували взаємодію з нашою армією. Ми попереджали про неминучість війни і готувалися до неї. І вона трапилася. Всі до одного учасники Консервативної Партії з першого дня війни стали до лав українського війська, сформувавши батальйон «Реванш». Більшість з нас захищали Київ, а у Харкові наші партійці спричинили багато прикрих неприємностей противнику. Бійці «Реваншу» брали участь у боях за Гостомель, Бучу, Ірпінь, отримували поранення при Мощуні, звільняли Лук’янівку. Не обійшлося і без втрат, які, на жаль, є невід‘ємною складовою війни. Втрат не несуть хіба потвори, які, сидячи в Мюнхені бажають смерті українським військовим. Про них ми не забудемо.У тому числі зусиллями бійців «Реваншу» вдалося звільнити Київщину та відбити наступ на Харків. Але війна досі триває, і ми не зупинимося до того моменту, поки суверенітет нашої держави не буде відновлений на всій території України (і, можливо, навіть трошечки далі😉). Зараз потрібно воювати, а отже потрібен «Реванш». Після перемоги треба буде будувати нову, Велику Україну, а отже прийде час Консервативної Партії.@conservative_ukraine