Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Харківська міська рада
Añadido 11 ene. 2022

Харківська міська рада

@citykharkivua
Número de suscriptores: 26 113
Fotos: 74,000
Videos: 676
Enlaces: 4,990
Descripción:
Новини Харкова

👥 Número de suscriptores

26 113
Promedio/Día:: -2
Promedio/Tiempo:: -8
Promedio/Mes:: -5

👁️ Vistas promedio por mensaje

5 560
Promedio/Día:: 2,710
Promedio/Tiempo:: 9,471
ERR: 21.29%

📊 Mensajes por Día

0.7
Último día: 5
Promedio semanal: 1.1
Promedio por día: 0.7

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

❗️🚃 Рух на низці трамвайних і тролейбусних маршрутів буде змінено у неділю, 21 червня, у зв’язку з виконанням робіт АТ «Харківобленерго».Як повідомили в Департаменті будівництва та шляхового господарства, з 9:00 до 17:00 електротранспорт курсуватиме так:трамваї:№5: розворотне коло «Вул. Одеська» - пр. Байрона - вул. Морозова - вул. Георгія Тарасенка - вул. Молочна - вул. Гольдбергівська - пров. Рибасівський - вул. Греківська - вул. Університетська - майдан Павлівський і далі за маршрутом;№6: не курсуватиме;№8: розворотне коло «Вул. Одеська» - пр. Байрона - вул. Морозова - вул. Георгія Тарасенка - вул. Молочна - майдан Захисників України - пр. Героїв Харкова - вул. Кошкіна - вул. Георгія Тарасенка - парк Машинобудівників.тролейбуси:№13 та 57: від розворотного кола «Парк «Зустріч» до ст. м. «Турбоатом»;№20: не курсуватиме;№31: від Північної Салтівки до ст. м. «Академіка Барабашова»;№35: частина тролейбусів курсуватиме за основним шляхом прямування за рахунок автономного ходу (зі збільшеним інтервалом руху), інші - від розворотного кола «Вул. Одеська» до ст. м. «Турбоатом».На час відсутності руху трамваїв і тролейбусів курсуватимуть автобуси:№8: Салтівське шосе (602-й мікрорайон) - ст. м. «Захисників України;№13: ст. м. «Турбоатом» - ст. м. «Захисників України».
Урочиста церемонія нагородження переможців та призерів Харківських спортивних шкільних ліг відбулася в Харкові.Змагання проходили у двох вікових категоріях - серед учнів 5-8 та 9-11 класів. Протягом трьох місяців школярі демонстрували свої вміння у боулінгу, шахах, настільному тенісі, армрестлінгу та кіберспорті.Цього року до участі в проєкті долучилися 483 команди зі 158 закладів загальної середньої освіти Харкова, загалом - майже 1,7 тис. школярів.Під час церемонії нагородження міський голова Ігор Терехов привітав переможців та призерів, а також подякував усім учасникам за активність, наполегливість і любов до спорту. Він зазначив, що навіть в умовах війни харківські діти продовжують навчатися, розвиватися та досягати успіхів, демонструючи силу духу й незламність міста.«Дякую, що ви залишаєтеся в Харкові, що ви берете участь у таких змаганнях! Це і є справжня сила духу нашого незламного міста. Бажаю всім нам якнайшвидшого миру, а кожному з вас - міцного здоров’я та нових перемог!» - зазначив мер.
Всеукраїнський форум «Наука і науковці українського прифронту: сьогодення та майбутнє», організований Асоціацією прифронтових міст та громад спільно з Харківською міською радою, відбувся сьогодні, 5 червня, в Харкові. Захід об’єднав близько 100 керівників та представників закладів вищої освіти з усієї країни, органів державної влади, науковців і молодих учених для обговорення ролі науки та університетів у повоєнному відновленні держави, розвитку громад і формуванні економіки майбутнього.Відкриваючи форум, очільник АПМГ, Харківський міський голова Ігор Терехов наголосив, що відбудова України повинна спиратися не лише на інвестиції в інфраструктуру, а й на власний науковий, освітній та інтелектуальний потенціал.«Наше завдання - не просто відремонтувати зруйноване, а зробити країну кращою, ніж вона була до війни. Для цього університети та наукові установи мають бути не лише учасниками відбудови - вони повинні стати її архітекторами та головними мозковими центрами. Саме там мають народжуватися рішення для розвитку країни на десятиліття вперед: від нових технологій та сучасної інженерії до підготовки фахівців для економіки майбутнього», - зазначив Ігор Терехов.За його словами, після завершення війни Україна має використати відбудову для переходу до нової економічної моделі, заснованої на знаннях, інноваціях та високій доданій вартості.«Якщо після війни ми просто відновимо зруйновану інфраструктуру, але не змінимо економічну модель, Україна ризикує знову залишитися залежною від експорту сировини та імпорту складних технологій. Відбудова має стати не поверненням до того, що було, а переходом до економіки знань, інженерії, інновацій та високої доданої вартості», - наголосив Терехов.Голова Спілки ректорів закладів вищої освіти Харківської області Володимир Пономаренко звернув увагу на виклики, з якими сьогодні стикаються університети прифронтових територій, та наголосив на необхідності збереження молоді в регіоні.«Війна закінчиться. Але вже сьогодні ми маємо думати про те, хто буде жити в наших містах, хто буде займатися наукою, працювати, створювати сім’ї та розвивати громади. Якщо ми не збережемо молодь у наших регіонах, ніхто не зробить цього за нас», - зазначив Володимир Пономаренко.Підсумовуючи дискусію, Ігор Терехов наголосив, що для прифронтових міст і громад відновлення університетів має не лише освітнє, а й економічне, демографічне та стратегічне значення.«Мало просто звести нові університетські стіни. Важливо, щоб у цих стінах народжувалися нові знання, нові технології, кадри і рішення для країни. Саме так формується майбутнє України», - підсумував голова АПМГ.
Російський агресор сьогодні спрямував на Харків п’ять «Шахедів», в т. ч. два реактивні.Про це повідомив журналістам міський голова Ігор Терехов. За його словами, під ударом опинилися житлові будинки, об’єкти критичної та залізничної інфраструктури. Внаслідок одного з вибухів у приватному домоволодінні загинула жінка.«Першими на місце прибули патрульні поліцейські. Вони робили все можливе, щоб врятувати жінку, проводили реанімаційні заходи. Згодом прибула бригада екстреної медичної допомоги, але, на жаль, врятувати жінку не вдалося», - зазначив Ігор Терехов.Також мер прокоментував учорашній випадок, коли чоловік дістав тяжких поранень після того, як підійшов до безпілотника, що впав на відкритій території.«Це вже не перший випадок, коли після падіння БпЛА вибух відбувається не одразу. Люди підходять ближче, щоб подивитися, а потім стається вибух. Тому закликаю всіх бути максимально обережними і не наближатися до місць падіння безпілотників. Зараз цей чоловік перебуває у важкому стані», - повідомив мер.
Міський голова Ігор Терехов взяв участь у панельній дискусії «Найбільш випробуване місто Європи: чого Харків вчить Європу» на GLOBSEC Forum 2026 у Празі.Розмова була присвячена досвіду життя Харкова в умовах війни. Під час дискусії Ігор Терехов розповів про перші години повномасштабного вторгнення, оборону Харкова, евакуацію мешканців, роботу міських служб та те, як місто адаптувалося до життя біля фронту.Окремо він наголосив на ролі міжнародної підтримки - від військової допомоги до участі партнерів у збереженні життєво важливої інфраструктури.Мер підкреслив, що досвід Харкова сьогодні має значення не лише для одного міста. Через Асоціацію прифронтових міст та громад України цей досвід перетворюється на спільний голос територій, які щодня тримають на собі найважчий тягар війни. Йдеться про міста і громади, що не просто виживають біля фронту, а зберігають українську присутність, людей, інфраструктуру, економіку і віру в майбутнє. Саме тому, наголосив Ігор Терехов, підтримка прифронтових територій має бути частиною ширшої європейської безпекової політики.«Чому світ не може дозволити собі забути про Харків? Бо сьогодні наше місто - це межа, де вирішується, чи здатна демократія захистити своїх людей від щоденного терору. Ми живемо під постійною загрозою, але Харків не зупиняється. Ми спускаємо школи під землю, щоб діти могли вчитися. Ми відновлюємо розбиті мережі, щоб у будинках було тепло. Ми б’ємося за право на звичайне життя. Але якщо світ відвернеться, якщо дозволить собі втомитися - це буде сигнал, що терор перемагає. Захищаючи Харків сьогодні, демократичний світ захищає власне право на безпечне і вільне завтра», - сказав він.На завершення мер підкреслив, що Україні потрібен не просто перепочинок, а справедливий і сталий мир на покоління вперед. Такий, що гарантуватиме безпеку всій Європі та унеможливить повторення цієї війни.
❗️🚃 Низка трамваїв і тролейбусів 23 травня змінить свій шлях прямування в Харкові.Як повідомили в Департаменті будівництва та шляхового господарства, це пов'язано з виконанням робіт АТ «Харківобленерго».Так, з 9:00 до 17:00 буде припинено рух:- трамваїв на Салтівському шосе та у пров. Салтівському, на ділянці від пр. Тракторобудівників до вул. Академіка Павлова;- тролейбусів без достатнього запасу автономного ходу на пр. Льва Ландау, на ділянці від пр. Ювілейного до пр. Героїв Харкова.У цей період рух громадського транспорту буде здійснюватися так:трамваї:№6: від розворотного кола «Вокзал «Харків-Пасажирський» до парку Машинобудівників (через вул. Євгена Котляра, вул. Полтавський Шлях, майдан Сергіївський, майдан Павлівський, майдан Конституції, пр. Героїв Харкова, вул. Кошкіна, вул. Георгія Тарасенка);№8: від розворотного кола «Вул. Одеська» до розворотного кола «Журавлівський гідропарк» (через пр. Байрона, вул. Морозова, вул. Георгія Тарасенка, вул. Молочну, майдан Захисників України, пр. Героїв Харкова, вул. Академіка Павлова, в'їзд Семиградський, вул. Віринську, вул. Мойсеївську, вул. Шевченка);тролейбуси:№20: від розворотного кола «Вул. Одеська» до розворотного кола «Ст. м. «Захисників України» (через пр. Байрона, пр. Льва Ландау, пр. Героїв Харкова, вул. Олега Громадського);№31: від розворотного кола «Північна Салтівка» до розворотного кола «Ст. м. «Академіка Барабашова» (через вул. Гвардійців-Широнінців та пр. Ювілейний);№57: за шляхом руху тролейбуса №13.Також у цей період на тролейбусному маршруті №35 буде збільшений інтервал руху.На період відсутності руху трамваїв на Салтівському шосе курсуватиме тимчасовий автобус: Салтівське шосе (602-й мікрорайон) - Салтівське шосе - вул. Академіка Павлова - пр. Героїв Харкова - вул. Олега Громадського - ст. м. «Захисників України» (розворотне коло тролейбуса) - вул. Олега Громадського - майдан Захисників України - пр. Героїв Харкова - вул. Академіка Павлова - Салтівське шосе - Салтівське шосе (602 мікрорайон).
Новий диспетчерський центр служби «1562» відкрили в Харкові.Участь у заході взяли представники організацій-партнерів, які повністю профінансували облаштування локації в безпечному просторі. Так, Програма розвитку ООН в Україні спільно з урядом Бельгії передала сучасне ІТ-обладнання та зарядні станції. Завдяки цьому диспетчерська служба зможе стабільно працювати навіть в умовах підвищеного навантаження та перебоїв з електропостачанням. Також до створення центру долучилася спільнота українських айтівців «Kharkiv IT Cluster».Як зазначив перший заступник міського голови Олександр Новак, під час повномасштабної війни служба «1562» стала ще важливішою для харків’ян, ніж була раніше. За його словами, зараз вона функціонує як один із ключових інструментів комунікації між містом і мешканцями.Заступник Постійного представника ПРООН в Україні Моніка Різал наголосила, що служба «1562» є прикладом ефективного реагування на потреби мешканців у прифронтовому місті та викликає зацікавлення в інших регіонах України.
Очільник Асоціації прифронтових міст та громад, міський голова Ігор Терехов прокоментував механізм пільгового кредитування для закупівлі когенераційного обладнання для прифронтових територій.За його словами, йдеться про спеціальну програму державної підтримки, яка передбачає кредитування під 1% річних. Він підкреслив, що відповідні домовленості з державними банками спираються на світову практику.«Коли ми будемо закуповувати когенераційне обладнання, воно перебуватиме під заставою банку, адже придбано за кредитні кошти. Кредитна лінія розрахована на 1% річних. Такі пільгові умови держава надала лише для прифронтових міст та громад», - зазначив Ігор Терехов.Він зазначив, що реалізація цієї програми є важливою складовою енергетичної безпеки громад у підготовці до наступного опалювального сезону.«Від того, наскільки швидко та якісно ми реалізуємо ці проєкти, залежить, як ми пройдемо зиму. Я вдячний уряду, Асоціації прифронтових міст та громад та народним депутатам за те, що нам вдалося запровадити таку програму. Харків уже планує скористатися цією можливістю, і я впевнений, що й інші прифронтові громади також будуть активно до неї долучатися», - наголосив мер.При цьому Ігор Терехов підкреслив, що в заставі банку перебуватиме лише те когенераційне обладнання, яке буде закуповуватися за кредитні кошти, - усіх інших когенераційних установок це не стосуватиметься.
ВПО продовжують обирати Харків як місце для проживання через наявність сервісів, можливостей для працевлаштування та підтримки з боку міської влади.Про це міський голова Ігор Терехов заявив в інтерв’ю ІА «Укрінформ».За його словами, Харків став місцем, куди переїжджають мешканці прифронтових громад. У місті для них забезпечують доступ до медицини, освіти, соціальних послуг і можливостей працевлаштування.«Для нас це нові харків'яни, які приїхали з Вовчанська, Куп’янщини, Донеччини, Луганщини, Херсонщини. І вони знайшли тут свій дім. Здавалося б, знову під обстрілами. Але люди бачать, що в місті працюють лікарні, є безкоштовний транспорт, підземні школи і можливість знайти роботу», - зазначив Ігор Терехов.Міський голова наголосив, що підтримка переселенців потребує системної державної політики.«Кадрова і демографічна ситуації зараз кризові. Завдання держави - зробити так, щоб наші люди за кордоном бачили для себе майбутнє в Україні. Люди повернуться туди, де є перспектива», - підкреслив мер.
Російський агресор протягом останніх днів атакував у Харкові вісім автозаправних станцій.Про це міський голова Ігор Терехов повідомив в ефірі національного телемарафону. За його словами, такими діями ворог намагається посіяти паніку серед мешканців міста.«Це справжній терор. Серед білого дня ворог завдає ударів по автозаправних станціях, розраховуючи на паніку та припинення їхньої роботи. Хочу звернутися до власників АЗС: необхідно посилювати заходи безпеки та захисту, адже ми розуміємо, що такі атаки можуть тривати й надалі», - зазначив Ігор Терехов.Міський голова підкреслив, що, попри обстріли, ажіотажу на автозаправних станціях у місті немає.Також Ігор Терехов повідомив, що внаслідок сьогоднішніх влучань по автозаправних станціях є постраждалі. Загалом протягом дня ворог завдав сім ударів по місту. Внаслідок обстрілів 11 осіб звернулися по медичну допомогу, серед них є постраждалі з осколковими пораненнями та гострою реакцією на стрес. Крім АЗС, під ударами опинилися житлові будинки, автосалон.