Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - CHORNOBROVA KAROOKA
Añadido 06 dic. 2025

CHORNOBROVA KAROOKA

@chornobrova_karo_oka
Número de suscriptores: 9 702
Fotos: 1,920
Videos: 72
Enlaces: 714
Descripción:
🫦самопроголошена амбасадорка любовних ліній 🌚агресивна маркетологиня, коли йдеться про улюблені книжки 🌿господарка безпечного місця для книголюбок Співпраця: @pirozhulenka Вішлист: https://wshl.st/qomvbv

👥 Número de suscriptores

9 702
Promedio/Día:: -8
Promedio/Tiempo:: +55
Promedio/Mes:: +152

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 689
Promedio/Día:: 1,430
Promedio/Tiempo:: 1,713
ERR: 17.41%

📊 Mensajes por Día

4.5
Último día: 5
Promedio semanal: 4.9
Promedio por día: 4.5

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 1,070 26-06-20 09:22
Мисливці за душами - Тіна Кепке Моя оцінка: ★★★★★Книжка прекрасна, нічого іншого я не хочу чути — якщо вона і має якісь недоліки, то я обираю заплющувати на них очі 😏Це дуже легеньке готичне роментезі. Тут є: 🌼похоронне бюро та вікторіанський будинок з вампірами, привидом, вовкулакою та відьмою; 🌼жива небіжчиця, яка відкусить вам голову, якщо назвете її «зомбі»; 🌼хлопець, який виріс у родині мисливців за надприродними істотами; 🌼і складне прокляття, яке випадково повʼязало цих двох, викарбувавши їхні імена на серцях одне одного. І хоч антураж досить темний, не варто чекати нічого моторошного чи важкого, бо темрява тут скоріше для декорацій, монстри — дуже милі, а головна загроза для Катріни — це не мисливець, який був навчений вбивати таких, як вона, і навіть не серія загадкових зникнень, яку їй належить розслідувати, а її власні почуття, які ні з того ні з сього в неї зʼявились. Жахлива ситуація, я згодна🙂Книжка така світла, добра, тепла та ніжна, що я майже всі 432 сторінки сиділа з усмішкою від вуха до вуха. 🏠 В Катріни чудова родина. Так, це хаотична компанія надприродних істот із різними здібностями, характерами й уявленнями, і так, вони можуть лякати сторонніх, сваритися й поводитися дуже дивно, але між ними відчувається любов.🧴 Катріна — дотепна, подекуди різка й не дуже зацікавлена в тому, щоб усім подобатися. Вона вважає відсутність сильних емоцій перевагою, бо після смерті більше не мусить переживати біль, страх, ревнощі й тривогу. Але разом із неприємними почуттями вона втратила частину здатності відчувати радість, близькість і справжній зв’язок з іншими.І коли її серце починає робити дуже дивні речі поряд з Тейтом, хочеться пищати і дриґати ніжками 😊🗡 Тейт — значно м’якший, уважніший і відкритіший за Катріну, хоча теж має власні травми та упередження.❤️ Мені дуже сподобалась їхня динаміка — тут є фактично все, що я люблю: заборонене кохання, буркотунка і сонечко, slow burn, фальшиві стосунки, одне ліжко, а вимушена близькість написана просто неймовірно — магічний зв’язок буквально не дозволяє героям розійтися по різних кімнатах і продовжувати ненавидіти одне одного на безпечній відстані. І з одного боку, це створює багато кумедних ситуацій, а з іншого — допомагає їм побачити одне одного в різних станах і поступово зруйнувати ті образи, які кожен для себе створив.Дуже давно любовна лінія не викликала в мене таких емоцій (ще з часів Шіро і Емі), і якщо ви раптом чули високочастотний писк невідомого походження — то була я 😈Книжка дуже легко читається — я проковтнула її за добу. Тут є короткі конфлікти, сімейний хаос, магія, романтична напруга й достатньо подій, щоб історія не стояла на місці.Обʼєктивно є декілька мінусів — я про них розповім у декількох реченнях, але, як я вже казала, мені книжка сподобалась настільки, що я вирішила не знижувати оцінку. Світоустрій досить поверховий — хотілося більше дізнатися про саме надприродне суспільство: як різні істоти співіснують, звідки взялися мисливці, як працюють їхні правила, чому звичайні люди нічого не помічають і так далі. Часом здавалось, що деякі сюжетні лінії лишились трошки покинуті та забуті — я не скаржусь, я дуже рада, що побачила стільки взаємодій Катріни та Тейта (вони мої любімки), але іноді я ловила себе на думці, що і розслідування, і Смерть, і передбачення, і те, що з самого початку повʼязало героїв (я не про прокляття — просто не знаю, як все не заспойлерити 😔) відійшли на другий план — хотілось більше руху в цих напрямках. Але, з іншого боку, це дилогія, тож я очікую побачити більше всього цього у другій книжці. З нетерпінням чекаю продовження історії живої небіжчиці та мисливця 😏Видавництво: 🌟 READBERRYП.С. Нагадую, що з промокодом chornobrova можна отримати знижку 20%.#мисливці_за_душами_тіна_кепке#відгуки_chornobrova_karooka
👁 1,330 26-06-19 06:59
Принцовий гамбіт - К.С.ПакатМоя оцінка: ★★★★★Це було добре. Дуже добре. Прекрасно (в рази краще, ніж перша частина, на яку я трохи фукала). Емммм... (якщо подумати, то ця остання ремарка знижує рівень моїх компліментів — забудьте про фукання, не було такого).📖 В другій частині все ще багато важких тем на кшталт рабства, сексуального й фізичного насильства, тортур та експлуатації неповнолітніх, але їх значно менше, ніж у першій книжці, та і сприймались вони мені легше. Мені дуже сподобалось, що історія почала ставати масштабнішою і складнішою: політичні ігри тут заплутаніші, другорядні персонажі розкриваються та набувають більшого значення для сюжету, а Лоран і Дамен починають взаємодіяти не лише як принц і раб, а як двоє командирів, яким доводиться покладатися одне на одного. А ще тут значно більше динаміки — подорожі, військові табори, засідки, переговори, штурми й постійна зміна сил.👑 Я трошки перевзулась і почала любити Лорана. По-перше, він неймовірний стратег — те, як він передбачає реакцію ворога, прораховує все на декілька ходів наперед і змушує всіх діяти за підготовленим сценарієм, викликає захоплення (десь тихо плаче один Дамен, який про все дізнається пост фактум).По-друге, в нього є власна травма, а також багато сумнівів і недовіра до людей як базове налаштування. Йому складно просити про допомогу і відкриватись — він далеко не ідеальний, і саме через це він подобається.🎩 Дамен в цій книжці теж відкрився для мене по-новому. Можливо, він не настільки витончено розумний, як Лоран, але добре розуміється на війні та людях. Він чудовий командувач, який може і поле бою оцінити, і прихильність солдат завоювати. Мені також сподобалось, що він починає потроху бачити рабовласницьку систему з іншого боку (хоча, будемо чесними: його подвійні стандарти все ще з нами в одній кімнаті).📜 Саме за рахунок того, що Дамен і Лоран настільки різні, їхній союз дуже органічний — Лоран бачить пастки, які Дамен може пропустити, а Дамен розуміє людей там, де Лоран очікує лише зради. І любовна лінія тут просто прекрасна. Те, як поступово будується довіра. Те, як кожний маленький прояв ніжності має вагу. Те, як потяг існує вже давно, але близькість формується через повагу та поступове руйнування хибних уявлень одне про одного. І саме тому, коли читаєш про їхні стосунки в другій книжці, розумієш, що в третій доведеться хапатись за голову, бо правда наздожене і вкусить обох за дупу.Для мене ця частина — на 5 зірочок. Дуже сподіваюсь, що заключна книжка буде такою ж хорошою 😋Видавництво: 🌟 Богдан#принцовий_гамбіт_к_с_пакат#відгуки_chornobrova_karooka
👁 1,540 26-06-18 12:44
Нові книжечки від READBERRY 🌟💋 Вічерлі — це перша частина однойменної янг едалт роментезі серії Анналізи Ейвері, у якій на нас чекають альтернативний Лондон епохи Регентства, відьомська атмосфера, магічні випробування, вимушений союз, заборонене кохання, а також інтриги, зради та таємниці.✍🏼 Дочка Хранителя вогню — це напружений янг едалт трилер, який входить до спільного всесвіту романів Буллі Енджелін про Шугар-Айленд, але його можна читати як окрему завершену історію. 18-річна Доніс Фонтейн опиняється у вирі смертельно небезпечного розслідування, а за кримінальною інтригою стоїть глибока історія про ідентичність, приналежність, родинну пам’ять і складний вибір між пошуком правди та захистом близьких. 😈 Запеклі вороги— це друга частина супергеройської янг едалт трилогії «Ренегати» Марісси Маєр, у якій межа між героями та лиходіями розмивається ще більше. На нас чекають моральні дилеми, приховані особистості та закоханість, яка розквітає між людьми, що перебувають по різні боки барикад.❤️‍🔥 Мисливці за душами— це перша частина готичної паранормальної дилогії «Мисливці за душами»» Тіни Кепке. Це похмуре, романтичне й водночас іронічне міське фентезі про 18-річну Катріну Сміт, яка вже рік як жива небіжчиця і цілком комфортно почувається у своїй родині вампірів, відьом та перевертнів, доки по сусідству не оселяється Тейт Вокер — нащадок мисливців на надприродних істот. Тут мають бути вороги, які стають закоханими після того, як опиняються пов'язаними нерозривним зв'язком, чорний гумор, ексцентрична родина та атмосфера, що нагадує «Сімейку Адамсів».Яку книжку ви обрали б для себе? Тиць на відповідну реакцію (і ❤️ — якщо всі, та 👀 — якщо не зацікавила жодна)*ці та інші книжечки READBERRY можна купити зі знижкою -20% з промокодом chornobrova
👁 1,550 26-06-17 09:34
Усе на кону - Дженніфер Лінн БарнсМоя оцінка: ★★★★☆Що мені сподобалось? темп і ставкиКороткі розділи, постійний рух, багато маленьких гачків, які змушують тебе думати «ну я ще тільки один розділ», а потім прийти до тями через пів книжки (я 240 сторінок за раз прочитала — я знаю, про що кажу). Тут з такою швидкість зʼявляються нові зачіпки, а розслідування змінює напрямок, що іноді навіть трохи складно встигати за сюжетом — доводиться будувати нові версії, міняти свою думку, підозрювати одних, потім інших, а потім сидіти з обличчям «бляха, ну це ж було надто очевидно — ага, було, і саме тому я про це не думала» — помилка новачка, хоч я і не новачок 🐸 *тяжке зітхання* команда В цій частині герої вже не просто купка підлітків із унікальними здібностями. Це вже «віднайдена родина», де в кожного є свій біль, свої захисні механізми і своя роль у групі. Вони захищають одне одного, допомагають і підтримують — навіть якщо не дуже це вміють. І мені сподобалось, що авторка не намагалась знову і знову піднімати тему любовного трикутника — вибір зроблено, всі живуть далі, ну чи принаймі намагаються. атмосфераКазино, гроші, шоу, цифри, які виглядають як випадковість, але не є нею. Мені сподобалось, що Лас-Вегас був не просто декорацією, на фоні якої розвивались події, а одним великим місцем злочину. 💫 великий фінал, який вже видно на горизонті Хоч всі три книжки і можна читати окремо, через всю серію проходить одна важлива сюжетна лінія, до розвʼязки якої ми нарешті наближаємось — я дуже хочу побачити, чим все завершиться. Що не дуже сподобалось? 📚 Початок давався мені трохи важко, бо на перших 70 сторінках в нас були вже декілька жертв та декілька підозрюваних, і я постійно плуталась, бо не могла згадати, хто є хто.💫 Крім того, в цій частині я вже декілька разів ловила себе на думці про те, що все виглядає занадто нереалістичним і занадто зручним для сюжету — місцями забагато драматичних збігів і особистих зв’язків. Ми кожного разу опиняємось у розслідуванні, яке цілком випадково є максимально близьким до когось з героїв, і іноді виникає відчуття, що світ серії занадто тісний. Усі секрети, травми, вбивці й родинні історії майже ідеально сходяться в одній точці.Але, я цю серію все одно люблю — кожного разу, коли в мене трапляється хоч натяк на нечитун, вона повертає мене до читання. І хоч до цих книжок і можуть виникати певні питання, я обираю не чіплятись до логіки системи — просто прийняти правила серії і насолоджуватись. З нетерпінням чекаю наступну частину 😏Видавництво: 🌟 READBERRYП.С. Нагадую, що з промокодом chornobrova можна отримати знижку 20%.#усе_на_кону_дженніфер_лінн_барнс#відгуки_chornobrova_karooka
👁 1,290 26-06-12 12:18
Я вже трохи говорила про своє ставлення до перекладу та адаптації тексту, в якому згадуються росіяни, коли писала про «Хімію кохання» (можете тицьнути і почитати, якщо пропустили)Моє ставлення до того, що в українському виданні книжки Ріни Кент російську мафію замінили на італійську, — негативне (сюрпризів не буде🙂)🌺 І ні, це не тому, що я дуже тримаюся за «авторський задум» в тій частині, де пані Кент пише про росіян, і я, ну, знаєте, хотіла б про них почитати і українською 😐Ні. Я просто ілюзії не люблю. Мені не подобається, коли українському читачеві дають те, що йому буде легше проковтнути, в той час як на реальність це ніяк не вплине.😔У всьому світі ці книжки читали й читатимуть як історії, в яких російська мафія відіграє не останню роль. Можна, звичайно, закрити на все очі, вийти з інтернету і читати книжку з твердим переконанням, що там справді італійці, але ідея досить сумнівна, бо там, ну, не вони (яка я капітанка Очевидність).Крім того, для мене є різниця між ситуацією, коли авторка колись написала щось, що їй тоді здавалось нормальним, а потім переосмислила, припинила про це писати й пішла далі. І ситуацією, коли авторка продовжує писати про це і досі. Переписати минуле неможливо. Але припинити... чекайте, як я там казала минулого разу? о, займатись інтелектуальною мастурбацією на російську мову, культуру і історію... — цілком можливо.🐸І так, ви можете сказати, що її книжки класні, і що я кажу, що ми нічого без них не втратимо, відбувається лише тому, що я не розумію, що ми взагалі втрачаємо.І я з вами погоджусь — я майже не читала цю авторку, я не знаю її так добре, як знають ті читачі, які знайомі з її всесвітом, тому ці книжки для мене і не становлять особливої цінності — вони що є, що нема. Це правда, і було б по-дурному це не визнати. І, можливо, вона справді круто пише, але для мене це не перша авторка, від якої я відмовляюсь притримуючись думки, що світ не закінчується на авторах та авторках, які знову і знову повертаються до російської теми.😐На мою думку, простіше й чесніше — не тягнути в українську видавничу сферу тих, хто пише про російське, а потім адаптовувати це під нас. Книжок багато. Не обов’язково купувати права саме на ті, під які читачам треба буде стирати пам'ять, а самі книжки — перекроювати.Тому ні, заміна російської мафії на італійську для мене не вирішує проблему. Мені б хотілося, щоб видавництва не підчищали текст під наш комфорт, а просто не приносили на полиці те, що доводиться так старанно відмивати ще до виходу.#питання_відповіді
👁 2,210 26-06-04 11:31
Самотність Мередіт - Клер АлександерМоя оцінка: ★★★☆☆📚 Це дуже дивна книжка. Не в поганому сенсі дивна, ні — з одного боку, вона дуже тиха, затишна та обережна, але в той же час її складно назвати комфортною через велику кількість важких тем. У Мередіт є хороша робота, улюблений кіт Фред, найкраща подруга Сейді, онлайн-спільнота як коло підтримки, книжки, пазли та випічка. А ще в неї є травма, через яку вона три роки не могла вийти за межі свого будинку. ❤️ Темі ментального здоровʼя приділяється дуже багато уваги, але при цьому історія не перетворюється на мотиваційний плакат чи драму заради драми. Зцілення Мередіт — це не диво, яке відбувається за одну ніч. Іноді вона робить крок вперед, а потім — два назад. Іноді вона не просить про допомогу, коли мала б. Іноді звинувачує себе, злиться, розчаровується, а потім змінює стратегію і пробує ще раз. Її шлях — не лінійний, і через це ти в нього віриш.☕️ Сама Мередіт — розумна, іронічна, турботлива, місцями вперта, часто — закрита і недовірлива, але ніколи не самотня. Так, вона живе сама. Так, вона не виходить із дому. Але в неї є люди, які приходять, пишуть повідомлення і залишаються поруч, не намагаючись рятувати її. Це книжка про дружбу, про сестринство, про ту сімʼю, в якій ти народжуєшся, і про ту, яку обираєш сам, про зцілення і про те, що травма не зникне, якщо ти просто сховаєшся від світу, адже ізолюватися від самої себе неможливо. Книжка дуже повільна. Авторка багато часу приділяє побуту, внутрішнім роздумам, дрібним змінам у стані героїні, а більшість подій відбуваються в стінах будинку Мередіт. Для когось це буде перевагою. Для когось — недоліком. Особисто мене десь на ~70% книжка почала втомлювати — зʼявилось відчуття, що історія надто затягнута, і хотілось вже якнайшвидше побачити фінал. Саме через це я поставила їй лише 6/10. Але взагалі не шкодую, що прочитала💫Видавництво: 🌟 Книголав#самотність_мередіт_клер_александер#відгуки_chornobrova_karooka
👁 2,060 26-06-03 08:02
Індіґо Рідж - Девні Перрі Моя оцінка: ★★★★★Я читала цю книжку пару років тому і поставила їй 8/10, а зараз навіть підняла оцінку до девʼятки, бо мені сподобалось ще більше, ніж коли читала вперше😏Вся серія прекрасна, але перша частина — одна з моїх улюблених. Сильна, кмітлива, хоробра, чуттєва Вінн. Мужній, галантний, турботливий, гарячий Гріффін. І дуже комфортна історія про красиві, гармонійні стосунки двох людей, які не планували ні закохуватись, ні звʼязувати себе довгостроковими зобовʼязаннями, але змінили свою думку, коли зустріли одне одного.💫 Мені дуже сподобалось, що в Гріффа та Вінні дуже адекватні стосунки — чіткі домовленості словами через рот; можливість відстояти себе та свої кордони без страху, що сварка неодмінно стане причиною віддалитись одне від одного, якщо не розійтись остаточно; схильність визнавати власну неправоту, а не тішити своє его, доводячи хибну точку зору; намагання знайти способи поєднати два різні стилі життя так, щоб це спрацювало для обох з пари. Загалом між ними дуже багато вразливості, підтримки, турботи і відчуття, що все складається, саме так, як має.📚 Окремо хочу відзначити, що розв’язку детективної лінії я відгадала не одразу (ні в перший раз, ні в другий — так, я все забула, бо в мене памʼять, як в рибки), — це було цікаво і напружено. ❤️ І я дуже люблю родину Іденів — те, як батько не лізе в справу, яку вже передав синові, як мати не намагається вивідати подробиць особистого життя чи дати непрохану пораду дітям; як брати та сестри завжди допомагають одне одному у всьому; і як Енн та Гаррісон загалом виховали своїх синів та доньок. Віднайдена родина, маленьке містечко, ранчо, гори та таємниці, які можуть коштувати життя. Для мене це була саме та книжка, яка була мені потрібна. Якщо в неї і є якісь недоліки, то я обираю їх не бачити 😈Всім дуже раджу!Видавництво: 🌟 Bookchef#індіґо_рідж_девні_перрі#відгуки_chornobrova_karooka
👁 2,009 26-06-02 11:04
Сплетені стежки - Девні ПерріМоя оцінка: ★★★★☆Люблю Девні Перрі (дуже сильно), але якби я наперед знала, про що саме ця книжка, то, скоріше за все, пропустила б її — не тому, що вона погана, а тому, що історії з розряду «Один день» з Енн Гетевей — не для моєї нервової системи.💫 В нас тут двоє людей, які потоваришували ще дітьми, а потім закохались і почали таємно зустрічатись, але їхні стосунки могли тривати лише один тиждень на рік (або на два роки) під час літньої відпустки на ранчо, тоді як увесь інший час вони жили кожен своїм життям. 💫 «Та людина не в той час» — це загалом не мій троп (просто особиста неприязнь), а в історії Веста та Індії мені було особливо важко повірити в концепцію «те, що в нас було, обмежувалось тижнем, інколи менше, але це не означало, що це було щось неважливе» — вони не те, щоб мали багато часу та можливостей по-справжньому пізнати одне одного за той тиждень на рік (чи два роки), так ще й в кожного було своє особисте життя в тих проміжках між зустрічами, бо (що досить логічно) ніхто з них не давав ніяких обіцянок (але дякувати Богу, обійшлось без зрад — я просто травмована книжкою “A Love Letter to Whiskey” 🙂). Тому мені не дуже вдалось повірити в це «я кохав / кохала тебе все життя». Крім того, не будемо навіть говорити про кожен напад тахікардії, який ставався, коли хтось з героїв вирішував зробити серйозний крок у найбільш непідходящий момент (мені хотілось кричати підказки на все горло, але вони все одно б не зробили так, як я казала, то який в цьому сенс?). Але навіть попри те, що в цьому тропі мене бісить абсолютно все, серед усіх прочитаних історій з ним ця — мабуть, найкраща.💫 Чи бісили мене герої? Ну іноді, так. Здебільшого — батько головного героя. Ну і сам Вест (іноді) — хотілось трошки менше впертості і більше стриманості та розважливості. Але загалом мені було норм, бо разом з цим в ньому було багато речей, які мені сподобались: те, як він завжди захищав Інді, навіть якщо сам на неї злився; як розібравшись у своїх емоціях, ніколи більше не сумнівався у власних пріоритетах і так далі.💫 Мені дуже сподобались стосунки Індії з батьками, особливо з татом. Це було мило та зворушливо, хоч і дещо боляче. Та і загалом мені сподобалось Інді як персонажка — так, в її активі (пасиві) є декілька сумнівних та дуже поспішних життєвих рішень, але вона сильна, наполеглива, розумна та працьовита, здатна постояти за себе, віддана тим, кого любить, та дуже добра. А найбільш за все мені зайшла саме атмосфера — гори, готель та ранчо з давньою історією. Мені так захотілось більше цього всього, що я зараз одразу піду читати серію про Іденів (не треба мене рятувати, я саме там, де хочу бути).Видавництво: 🌟Vivat#сплетені_стежки_девні_перрі#відгуки_chornobrova_karooka
👁 1,940 26-06-01 13:32
Погана мати - Міа ШеріданМоя оцінка: ★★★★☆Я навіть не думала, що мені так сподобається 😏🌺Це саме той тип детективної лінії, який я просто обожнюю — коли вбивця грається з поліцією в «кота й мишу», залишаючи підказки та спрямовуючи розслідування в потрібному для нього напрямку. Історія вийшла заплутаною, захопливою та цікаво написаною — я буквально проковтнула її. 🌺Тут також є непогана любовна лінія — з поверненням до рідного міста та другим шансом для двох людей, які колись були друзями дитинства, а потім стали першим коханням одне одного. З плюсів: з причиною розставання, яке відбулось 11 років тому, все досить швидко зʼясувалось (мені взагалі дуже зайшло те, як герої розібрались з ситуацією — чи це визнати провину, чи чесно сказати «я був занадто слабким, тож не міг зробити по-іншому», чи зрозуміти, що на той момент для кожного з них це був єдиний спосіб прожити життя, сповнене здійснення мрій та реалізації цілей). І Сієнна, і Ґевін бачили ту ситуацію по-різному, але їм все ж вдалось зрозуміти одне одного і бути разом тут і зараз. 🌺Мені також сподобався фінал — хоч я і відклала останні 15% на наступний ранок, бо не була впевнена, що готова лягати спати в сльозах і соплях, якщо кінець буде не дуже щасливим. Фінал вийшов гірко-солодким — ніби все і добре (ну більш-менш), але з присмаком втрат, травм та довгого шляху до зцілення. 💀 Не поставила 5 зірочок лише тому, що сюжет для мене був передбачуваним — абсолютно всі припущення, які я записувала собі по ходу читання, зрештою виявились правильними. Читати було цікаво (дуже), але хотілось, щоб деякі сюжетні повороти були більш закрученими. Тим не менш, мені ця книжка на тверду вісімку. Тепер хочу ще щось таке.Видавництво: 🌟 РМ#погана_мати_міа_шерідан#відгуки_chornobrova_karooka
👁 2,080 26-05-29 11:37
Підіграй мені - Ліз ТомфордМоя оцінка: ★★★★★Тропи: 🟣фальшивий шлюб 🟣він закохується перший і сильніше 🟣бейсболіст та лікарка команди 🟣black cat + golden retriever🟣одне ліжко🟣таємна закоханість🟣«моя дружина»🟣віднайдена родина 🟣зцілення душевних ран🟣сцени 18+🟣його та її povНехай пробачать мене попередні три книжки серії, але ця — моя улюблена, а Ісая Роудсодин з найкращих книжкових чоловіків евер (ну люблю я, коли чоловік закохується перший і сильніше. Він виглядає занадто ідеальним, а його закоханість — не завжди логічною та трохи схожою на одержимість? НІЧО НЕ ЗНАЮ, ДАЙТЕ МЕНІ ІДЕАЛЬНОГО ЧОЛОВІКА — НАВІТЬ ЯКЩО ВІН ВСЬОГО ЛИШЕ НАПИСАНИЙ ЖІНКОЮ).💜 Я дуже полюбила цих героїв:Чоловіка, який звик ховати біль за усмішкою та ще дитиною вирішив, що його робота — веселити, розважати та робити життя інших легшим. І жінку, яка ніколи не відчувала любові та турботи, тож звикла до того, що її вважають холодною, відстороненою та не вартою жодних зусиль. Ісая не хоче нікому псувати життя своїми проблемами, тому веде свої найважчі битви наодинці. Він добрий, відданий, турботливий та люблячий, а єдине, чого він коли-небудь насправді хотів — це кохання, сімʼя та відчуття «я вдома». Кенні настільки страшно бути в чомусь не ідеальною, що їй доводиться пробувати, помилятись і вчитись всього потайки, адже лише так вона може не бути бездоганною з першої ж спроби. Сумно це визнавати, але я розумію обох героїв краще, ніж мені хотілось би. 🔥 Я обожнюю любовну лінію в цій книжці:🟣кохання, яке виростає з довіри, 🟣хімія, від якої в животі оживає отой останній напівмертвий метелик, 🟣здорові стосунки, в яких герої розмовляють одне з одним, вирішують проблеми разом та керуються інтересами партнера при прийнятті важливих рішень, 🟣сцени 18+, які буквально одні з найгарячіших, що я читала, і кожна з них — на своєму місці.😸 Тут немає токсичних гойдалок, які збурюють сюжет, немає різких конфліктів, нескінченних зʼясовувань стосунків чи драми заради драми, а хімія не знесе вам дах буквально з першої сторінки.Але тут є і великі романтичні жести, і маленькі, майже не помітні дрібнички, які відчуваються однаково важливими. Є жарти, розмови пізно ввечері, підтримка після важких днів, і поступове усвідомлення «ця людина стає частиною мого життя, і мені це подобається».Це стосунки, в яких ні він, ні вона не хочуть, щоб хтось жертвував своїми мріями, карʼєрою чи шансом реалізувати потенціал. Так, тихо, бо я зараз піду перечитувати 😳Це книжка про силу, про контроль і про те, як швидко жінку в професійному спорті можуть звести до пліток, чужих бажань чи оцінок. Про те, як це — бути з кимось, хто залишається поруч не лише тоді, коли ти найлегша та найзручніша версія себе, а коли ти — жива людина зі своїми страхами, переживаннями та слабкостями. Про звʼязок, у якому амбіції — це не перешкода на шляху до кохання, яку треба подолати, а частина особистості, яку правильний партнер має не приглушити, а підтримати.Це книжка про тактильність і фізичну близькість, яка відчувається правильно, якщо поруч людина, якій ти довіряєш. Про кохання, яке може бути не руйнівним землетрусом, а місцем, де нарешті можна перестати весь час тримати удар.І про те, що любити когось — це давати людині вибір. Обожнюю цю книжку — один з найкращих любовних романів для мене 😊Видавництво: 🌟 КСД#підіграй_мені_ліз_томфорд#відгуки_chornobrova_karooka