Fuente
Відгуки про заклади. Чернівці | Хочу написати відгук за роботу в компанії АТБ в Чернівцях і застерегти...
2 100 Vistas/Alcance
2024-09-17 14:53
Mensaje №2026
Хочу написати відгук за роботу в компанії АТБ в Чернівцях і застерегти наших мешканців від помилок. Так сталося що я шукала більш оплачувальну роботу і повелась на оголошення про роботу в АТБ.Але це не робота, а каторга. Майже все керівництво виходці зі сходу, вони взагалі не поважають наших людей, кажуть що ми ледачі і наглі, а це тому, що не хочемо понаднормово працювати і не даємо сісти собі на голову і звісити ноги. Там на сході люди моляться на роботу в АТБ, чекають роками керівні посади і наші «нинішні керівники» вважають що і в Чернівцях так має бути. По- перше, нема чітких графіків роботи, якщо керуюча захотіла вона тобі графік змінила, і не питає твоєї думки. По-друге , в свої вихідні дні, ти маєш вийти понаднормово на підробіток, якщо це треба твоєму керівнику і не факт, що тобі за це оплатять.По-трете, тобі дають і відділ і на касі заставляють сидіти. Якщо не встигла затарити відділ, бо були черги і ти сиділа на касі, то маєш залишитись і зробити порядок, але безкоштовно на благо АТБ. З каси в час пік охорона навіть в туалет не відпускає, самі собі керівництво і охорона каву пʼють і курять скільки хочуть, а «раби» як нас поза очі називають, лиш 2 рази на день і то по графіку.Все наше вище керівництво це переселенці, які зневажливо до нас відносяться, і рахують нас західників «бидлом». Наших нормальних керуючих, заступників і решта допекли що вони по звільнялись, або багато хто пішов захищати Батьківщину, а на їх місця привезли своїх.Постійні перевірки і штрафи то теж окрема історія, може дійти до того що пів зарплати не отримаєш, якщо на відділі знайдуть протермін, бо спишуть за твій рахунок і ще зверху штраф дадуть. Тому людей катастрофічно не вистачає, на кожному магазині 5-7 вакансій, і решта людей мусять працювати за 2 або навіть 3. Зараз навіть надумали зробити сайт, де працівників будуть добровільно - примусово писати відгуки, яка чудова робота в АТБ, а якщо відкриєш рота і скажеш щось погане, то тобі просто так це не минеться. А скільки гідких слів ви почуєте від свого керуючого на пʼятихвилинці зранку одному Богу відомо….Бо завжди, щось не так….Бо всі хренові…. Ледачі….А потім щоб звільнитись ще змусять 2 тижні відпрацювати. А якщо звільнешься в середині місяця, то зарплату отримаєш мізерну, навіть якщо в останній день місяця звільнення, то дадуть голу ставку, а це неповних 5000…..А решта піде керівництву в кишеню.Ось так…. Писати можно ще багато…. Але думаю після цього поста люди почнуть писати коментарі….. і далі буде ще цікавіші факти….Тому закликаю Чернівчян оминати такого роботодавця як АТБ.#АТБ🔸 Підписатись на канал 🔸 Залишити відгук✉️ Замовити рекламу