Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Відгуки про заклади. Чернівці
Añadido 14 jul. 2024

Відгуки про заклади. Чернівці

@chevidguk
Número de suscriptores: 10 456
Fotos: 1,940
Videos: 189
Enlaces: 2,810
Descripción:
Публікуємо ваші відгуки про кафе, ресторани, магазини, мафи, сервіси. ▫️ Посилання на канал - https://t.me/+RbibEF-d5II2OGJi ▫️ Надіслати відгук: @cheplace_bot ▫️ З приводу реклами @cheplace_reklama_bot ▫️ Наш чат https://t.me/CHAT_VIDGUKI_CV
Fuente

Відгуки про заклади. Чернівці | Хочу залишити відгук про йокі.вчора з подругою після роботи вирішили з...

Logotipo de la comunidad de telegram - Відгуки про заклади. Чернівці Відгуки про заклади. Чернівці @chevidguk
5 200 Vistas/Alcance 2024-08-10 16:58 Mensaje №1836
Хочу залишити відгук про йокі.вчора з подругою після роботи вирішили замовити суші в йокі , замовлення зробили без 15 хвилин десята вечора .перетелефонувала дівчинка і сказала, що замовлення буде орієнтовно за годину часу у нас , ми погодилися , оскільки інші заклади поблизу вже зачинилися) через 15 хвилин дівчина перетелефонувала і ми почули , що доставка скасовується тому що кур'єр працює до 22:00 .це не стало для нас великою проблемою, ми поставилися до цього зрозумінням. коли ми вже вклалися спати , моїй подрузі зателефонував кур'єр і сказав , що привіз наше замовлення, ми були досить здивовані цим , оскільки нас не попередили , що кур'єр приїде . тим не менш подруга спустилася за замовленням і пояснила кур'єру ситуацію на рахунок замовлення. Кур'єр відповів , що вони все зробили і сказали йому відвезти.до кур'єра жодних питань немає, а тот до дівчини яка опрацьовувала наше замовлення і до самих суш є питання. нас не повідомили про те що доставка буде платною , так це всього 50 гривень обійшлося, проте про таке потрібно повідомляти.на смак суші були ніякі , просто без смаку . моя подруга любить імбир і її рятував він і давав якийсь смак , а я його не їм тому мене ніщо не рятувало . суші були не до кінця розрізані і частино розвалювалися . нажаль фото не маємо. ми і раніше відвідували цей заклад , таких проблем не було ні з їжею ні з сервісом. що трапилося цього разу , я не знаю. можливо дівчина забула зателефонувати і попередити 🤷🏼‍♀️Анонімно , будь ласка.#Yoki🔸 Підписатись на канал 🔸 Залишити відгук✉️ Замовити рекламу