Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Підслухано в Червонограді
Añadido 06 ene. 2025

Підслухано в Червонограді

@chervonograd_1
Número de suscriptores: 1 190
Fotos: 878
Videos: 272
Enlaces: 181
Descripción:
Червоноград. Телеграм канал facebook-групи "Підслухано в Червонограді" Кристинопіль.
Fuente

Підслухано в Червонограді | Ми отримали відповідь від Омбудсмена України.І так — Омбудсмен зафіксу...

Logotipo de la comunidad de telegram - Підслухано в Червонограді Підслухано в Червонограді @chervonograd_1
1 290 Vistas/Alcance 2026-02-18 19:26 Mensaje №2031
Ми отримали відповідь від Омбудсмена України.І так — Омбудсмен зафіксував порушення, допущені мером Залівським та його першим заступником Балком.Йдеться про нашу петицію щодо впорядкування діяльності КП «Водоканал» та створення передумов для зменшення тарифів на водопостачання і водовідведення.Омбудсмен прямо вказав: петиція не була розглянута по суті, а «відповідь» від імені мера і його заступника не може вважатися належним розглядом електронної петиції.Більше того.У листі міськради до Уповноваженого з прав людини (так, саме Омбудсмена) міська рада пообіцяла винести питання петиції на наступну сесію.На скріншотах це обведено зеленим.Щоправда, виглядає це досить показово:питання петиції планують розглядати в розділі «Різне».Мабуть, навіть бояться озвучити текст петиції вголос і назвати речі своїми іменами.Отже, завтра — вирішальний день.Побачимо, чи залишилася в мера Залівського та його заступника Балка повага до народного волевиявлення.Бо підписи під петицією — це не «просто підписи».Вони не просто так називаються в документах — голоси.Тому що це акт прямої демократії. І кожен підпис під петицію- це голос «за» в рішення проблеми. Після того як вона назбирає необхідну кількость голосів- вона є обов’язковою для розгляду органом якій вона призначалась - в нашому випадку це міська рада.Мер Залівський і його заступник Балко грубо порушили закон, намагаючись підмінити своєю «відповідю» законний процес розгляду і впровадження результатів голосування петиції.Тепер це офіційно підтвердив Омбудсмен Хто має можливість — приходьте завтра наприкінці засідання міськради і подивіться на цй цирк наживо.Бо вони на здадуться, але чи здадемось ми?