Fuente
Підслухано в Червонограді | Хвіст виляє собакою.От дивлюся я на цю клоунаду з так званим «конкурсо...
1 950 Vistas/Alcance
2026-01-26 12:48
Mensaje №2028
Хвіст виляє собакою.От дивлюся я на цю клоунаду з так званим «конкурсом» навколо призначення «нового/старого» керівника Червоноградської міської лікарні і згадую старий фільм«Хвіст виляє собакою»Согодні Залівський сказав, що ніби то не буде призначати Гронзеля керівником лікарні. Комісія щось голосує, засідає, створює видимість процесу.А тепер подумайте:Коли, скажіть мені, коли нас привчили до думки, що за те, що в місті з кранів тече брудна іржава вода, винен керівник Водоканалу Солдат? За розбиті труби, аварії й неналежні комунальні послуги — винен керівник КП Кукуба? За те, що лікарня перетворилася на приватний бізнес, де гроші беруть за все,— винен Грондзель?Коли і навіщо нам навʼязали цю думку і взагалі чому ми знаємо ці прізвища- Кукоба, Солдат, Грондзель, Балко…Всіх цих керівників призначає мер. Не важливо що записано в законі. Остаточне рішення завжди за Залівським.Тому справжнім винуватцем за ситуацію в місті є мер і тільки мер. А якщо Вас переконують в протилежному — це «хвіст виляє собакою»